RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


branki* -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 14:38:55)

Meni bila mama,malopre ode.cekam mm da dodje sa posla.boka drema.
Mi i dalje jedemo sto je ostalo od bozinog rodjendana sto meni dobro dodje,jer niti imam volje,niti vremena sad i da se bakcem oko kuvanja.
Maraj,javljala se chipsy pre nedelju dana otprilike,zurka sa njih dve,obaveze,pa ne stize.




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 15:15:05)

Um i ja sam koristila pilule , ma mirna glava [sm=smiley36.gif],
e sad dojim, al cim opet budem mogla uzela bi ih , em su mi oskudnije menstruacije, i stomak manje boli.
spiralu ne bi nikad stavila iz razloga sto sam imala ranicu , a i sad posle porodjaja sluzokoza mi je na tom pregledu posle 6nedelja jos uvek crvena i upaljeno je i koristim vaginalete , pa se ne bi usudila da "stavim nesto dole" trajnije[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 16:06:48)

Aha branki. Nisam primetila da se javljala , a ne znam sto mi ona pala na pamet. Samo sam se setila njenog avatara.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 16:35:10)

Anim imaju tabletice koje smiju u dojilje,moja zaova je pila takve.Njih dok piješ nemaš menstruaciju.




superm -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 16:38:52)

Malac je imao prvu vrtićku krizu...nije hreo da ide, plakao je 45 min pošto sam ga ostavila, bio presrećan kada sam došla po njega. Ne znam šta me sutra očekuje.[sm=smiley13.gif]




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 17:16:53)

Emice nisam znala za te ab pilule . Al ipak bih sacekala da se hormoni stabilizuju , sutra ce mi dva meseca od porođaja nisam jos ni dobila [sm=hudicek1.gif], treba ipak telu da se oporavi , ne treba zuriti .




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 17:52:47)

Dan mame!
Ja odmaram a devojčice se igraju i to bez mene,neverovatno [sm=smiley36.gif]
I ja sam koristila pilule,sa manjim pauzama 6 godina ali sad posle porođaja ne bih više. Matora sam već za pilule.
A slažem se da posle porođaja treba sačekati da se hormoni srede.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 18:11:39)

Superm, ne mora da znaci da ce i sutra biti tako. Samo se naoruzaj strpljenjem.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (2.3.2016 19:42:32)

Superm ako ide stalno brzo će se navići.
T sutra opet ide kod svoje Gabi pa da vidim posle koliko će me sada nazvati,a ako bude mnogo plakala moraće zbog one što se buni [sm=hudicek1.gif]




Chipsy -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 1:31:57)

Jao,Maray me se setila, ali ne zna zasto[sm=smiley36.gif] Vazno da me se neko setio[sm=smiley1.gif]
Retko imam komp, posto se muz sa svojim skalamerijama preselio u prizemlje, a sa tel ne mogu. I eto. A naravno i zurka bez prestanka. J jako lose dise nocu, non stop je okrecem da bih joj nasla neki polozaj, ponekad uopste ne uspem. Sad smo opet stupili u kontakt sa dr iz Aus da vidimo sta cemo sa tim. Inace Marta mnogo slabo jede, imala je par dana da je super jela, blizu 200g za rucak, al opet se vratila na staro. Danas sam joj na silu ugurala 140gr iz dva puta. Dorucak palenta sa jabukom nikako. I ne nepreduje nesto, tek smo presli 8kg, a 15.decembra na kontroli imala 7550. mada njihova vaga uvek malo vise pokaze, pa cemo da vidimo, idemo sad 15.marta. Ja ne znam sta su vam ti skokovi u razvoju, ja ih nisam primetila kod M. Pozdrav za sve moje drugaricice[sm=smiley27.gif]




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 6:02:00)

Dobro jutrooo , posto je ovo moje dete ranoranilac i od 5h nema spavanja. Da se chekiram [sm=smiley36.gif]. Ajmo kafu da pijemo




vikiveki -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 7:26:24)

Dobro jutro...ja sam svako jutro ranoranilac[sm=bravo.gif] jer uvek ja i mm ustajemo i pijemo jutarnju kafu pre posla i pre nego što decu budimo za školu...to nam je jedino vreme kada možemo na miru da popijemo kafu,dok oni spavaju.Inače moram da se pohvalim sa ćerkom ide na opštinsko takmičenje iz dva predmeta, iz srpskog i biologije.




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 8:00:06)

Dobro jutro mamike, Viki divno za ćerkicu[sm=bravo.gif]!
Kod nas naravno kiša opet, fuj od vremena!




nikiteki -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 8:05:02)

Dobro jutro. Vikiveki bravo za cerkicu




Trcosava -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 8:12:39)


IZVORNA PORUKA: Chipsy

Dorucak palenta sa jabukom nikako.


Ovo ni ja ne bi jela [sm=smiley36.gif] Daj joj bre palentu sa mlekom ili jogurtom. Osim ako nije Elergična.

Jutro! Kod mene na telefonu piše heavy snow. Jedva da je i kiša padala jutros u 7, ali evo već kreće prokleti sneg. Samo se nadam da će kuma danas ići po Anu. Za sutra sam muža nagovorila da krene ranije sa posla da pokupi Anu.

Luka je uspeo juče do 12 da ostane budan, ali je spavao samo jedan sat. Moram da potražim onu temu koliko beba spava. Samo ne znam da li to beše za bepce ili i malo veće bebe [sm=jezicek.gif]




adulence -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 8:13:06)

Dobro jutro mame,ja tako ne stizem na rr,bas mi je krivo zbog toga,evo ugrabih sad dok R siki,nas dvoje amo po ceo dan napolju,Ivka mi u vrticu,sprema koncert sa baletom i tako sva je ponosna...sve je dobro i svi smo dobro.
Nedostajete zene!!!




amelia -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 10:00:29)

Jutro mame i od nas A se probudio oko 7 h sad je oped zaspao ,kao hteli smo napolju ali duva jak vetar haos sa bebom se ne ide nigde po ovakvom vremenom.
Viki bravo za cerkicu [sm=bravo.gif]
Chipsy koliko ima tvoja cerkica zaboravila sam ?
Trco probala sam ono sto mi rece da stanem na vagu sa bebom ali bre jbn vaga nije merodavna nije digitalna nego obicna pokazuje nekad +7 nekad + 8 kg moracu da nadzem drugi izlaz. Inace i ja bih trebala prelistati temu koliko spava beba ali zar nije to za nocu ili [sm=zmeden.gif] Mi nocu kao spavaamo ali sa sisom u ustima ako se pomerim eto ti njega. Problem je danu odspava jedno 15 min par puta i to je to [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 10:09:52)

Amelia i kod nas na obicnoj vagi mere bebe.
Moram u 11 na posao, a Sofi ostavljam bolesnu.[sm=smiley13.gif] posle podne je mm kod dr.




amelia -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 10:15:40)

Ma mislim da je ipak nesto zabrljala dr ili sada ili prosli put mozda ga nije dobro izmerila.
Uhh mukica mala zar nije bolje? Jel ima temperaturu?




Maraj -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 11:22:11)

Jao chipsy pa eto zasto sam te se setila! To je bila telepatija [sm=smiley36.gif] vidis da sam te prizvala [sm=smiley1.gif]

trco kako kg? Zivo me zanima da l deluje to za 30 dana

amelija i meni L slabo spava tokom dana. Par puta po 15-20 min al mi nocu spava . Legne oko 23h a budi se oko 9 / 10




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 11:24:03)

viki bravo za cerkicu[sm=bravo.gif] mama je verovatno najponosnija.
Amelija probaj ako imaš digitalnu kuhinjski vašu da izmeris bebu stavi tacnu na tas, pelenu i nuliraj vagu




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 11:44:42)

amelia,nisam pratila bas dobro,u cemu je problem? Mozda je zaista gladan. Jel ste poceli sa cvrstom hranom..u tom periodu bi trebalo da spava bar malo duze nocu,bez sise..i tad se meni mleko stvarnoi smanjilo..




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 11:58:30)

Amelia, imam drugaricu kojoj je mali u tom periodu spavao tako kratko par puta. Posle se promenilo...kako spava nocu?
Dobar vam dan, vec sam se umorila a tek podne..stavila da kuvam pasulj, promenila posteljinu svima, pa sad predah pa onda usisavanje...




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 13:05:40)

Od jutros D posle 10 min na sisi pocne da se trza , glavu pocinje da okrece , i nogicama mlati, kad ga skinem.sa sise place kad vratim ista prica. Tako svaki podoj. Ne znam da li su grcevi ili sta ga vec muci , a mleka imam




vonavoj -> RE: Razgovori mama 03/16 [chat] (3.3.2016 13:11:34)

animsaj,sad je periodu da je sve okolo zanimljivije od sisanja,a pri tom i najedu se brzo.tako da nemoj siliti,znaju oni kad im je dosta..ali traze i tisinu kad porastu,dok sisaju!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>