|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
17.9.2016 8:46:52   
vocicana
Zelim da pohvalim ovu kompaniju, koja je napravila cudo za mog malisana, ovo iskustvo cu podeliti sa vama i njima.
Posle rodjenja sina, naravno , kao i svaka majka rodjenjem prvog deteta, uvela sam sve moguce mere deratizacije, dezinfekcije, dezinsekcije i ostalo.
prvi odlazak u bolnicu u rodnom gradu, bio je rezervisan za snimanje kukova sa njegovih tri meseca, gde smo zbog otvorenih prozora( citaj, pametne spremacice) zaradili takvu kijavicu, koja je na momente mesana kasljem mi zalicila na preteci bronhitis, sve je otvoreno, znate oni se jako trude da ne razbole zdrave bebice, ali prva greska je sto se takvi pregledi rade na odeljku koji je ambulanta za pregled bolesne dece! Prva noc je posle toga bila strasna, kijanje, zacepljen nosic, sve sam preduzela, ali cak ni ispiranje nije ponmoglo. Odmah rano ujutru, u apoteci sam kupila Fitobalm, bebcu izmazala grudi i malu kolicinu stavila ispod samog nosica. Mali je prodisao, tako da sam se uverila u dejstvo preparata. Sledeca noc i jutro doneli su nam bitno olaksanje, kijanja nije bilo, a ruzan zvuk u plucima je nestao.
Kasnije sam u najezdi komaraca, pocela da koristim Mapez Spray, ovo je cudo!!!! Samo pridju, cak i ne slete na njegovu svilenu neznu kozu!
Hvala Pharmalife!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu tmtm)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
21.9.2016 21:49:40   
Sojka
Pozdrav,mislim da je retko koga,od decice,pa i odraslih,omanuo ovajj,skorasnji virus,prljavih ruku,prenosiv basss,zatim manifestacija u vidu ospe...kod nas bese ovako...posto koristimo imuno sirup,osip nije bio tako strasan,kako smo culi i uverili se da je bio kod drugih...a sve te afte,bol...za jedan dan izlecio je,APIS GOLA.Ja tom leku dajem izuzetnu prednost,od kada ga koristimo,ne pamtim kada smo pili antibiotik,pa cak ni sirupe za temperaturu.Ponavljam,nekad ga koristimo i preventivno! To je obavezan lek u kuci!!!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
27.9.2016 5:52:58   
JasminaSt
Farmalife je za svaku pohvalu.Koristili smo svi Mapez sprej i odusevljeni smo-posledica od komaraca nije bilo i postedjeni smo neprijatnosti.Sprej je kombinacija ulja 6 trava -limunska trava,zdravac,litsea,lavanda,nana i slatki badem. Bas prijatan miris se svima nama dopao ali i prirodni sastav nas je uverio da je delotvonost moguca i bez puno hemije.Ja sam inace alergicna na sve i svasta i bilo mi je pravo olaksanje kad sam videla da u sastavu Mapez spreja nema nicega sto bi me iritiralo.Divotica.Lako se nanosi i formira tanak film koje je odlicna zastita i za svaku preporuku.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
27.9.2016 9:45:42   
TanaTanja
Proizvodi koji su za svaku pohvalu i koji daju rezultate kako borbi protiv ujeda komaraca ,tako i u poboljšanju imuniteta dece.Prijatnog ukusa i mirisa tako da deca ne odbijaju da ih koriste.Takođe za svaku pohvalu su ambalaža i dizajn istih.Proizvodi koje preporučujem svima!
Dragana Santračuser posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
29.9.2016 18:29:41   
Snezana.m
Samo reči pohvale za proizvode "Pharmalife"! Trenutno sam trudna, imam prehladu praćenu kijavicom, zapušenim nosem i spašava me Fitobalm uz koji lakše zaspim. Moja ćerkica obožava Apis Gola sprej i sama ga koristi od svoje pete godine (sada joj je šest). Broncamil koristimo uvek kada postoji problem sa kašljem. Leti mi je Mapez sprej uvek bio u tašni i on nas je spašavao od komaraca.
Samo nastavite tako!!!user posted image

(odgovor članu TanaTanja)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
30.9.2016 13:31:23   
Bubamara14
Opet smo bolesni user posted image
Ponovo trazimo spas u proizvodima parmalife.
Broncamil i fitobalm- spas kod kaslja i otezanog disanja.
Hvala....

(odgovor članu Snezana.m)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
4.10.2016 19:51:07   
IvanaSK RR
Prehlada kod mene od sinoć. Pola noci nisam spavala zbog nosa. Tek danas se setim da imam Fitobalm.I, naravno, situacija mnogooo bolja. Hvala sto postojite!

(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
4.10.2016 19:57:52   
isidora88
Bebac se opet razboleo, stariji bata nam donosi gonilu virusa iz vrtica, ali zahvaljujuci fitobalmu za 2 dana resimo prehladuuser posted image
Stariji sin pije appetito sirup i mnogo bolje jede, a zahvaljujuci Omega junioru prosli smo bez temperature, bas mu pomaze za imunitet, sve pohvaleuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
5.10.2016 9:30:20   
bubulence
Dobro ste me podsetile. Masa je opet prehladjena, curi nos, kasljuca a ja zaboravila na fitobalm

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
5.10.2016 9:42:54   
veselicaa
Ja juce izmazala S.sa fitobalmom i naprskala joj Apis Golu sprej u grlo.Kaze mm da im je dr preporucio neki drugi sprej,a on je rekao da vec imamo Apis Golu kod kuce i da je ne menjamo.Najvise mi se svidja sto fitobalm mogu da koriste i skroz male bebice,a i apis gola je prijatnog ukusa,nije jakog kao neki drugi sprejevi koji deci,cini mi se jos vise iziritiraju grlo.Moja A.obozava ukus ovog spreja i prskala bi ga nonstop user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
6.10.2016 8:13:16   
nikiteki
Ovo vreme je bas katastrofa meni su deca opet bolesna

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
8.10.2016 12:51:58   
muzicarka
Ko je dobio paket za avgust?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
8.10.2016 17:22:02   
Divnica
Ja ove proizvode uopste ne koristim deci.Ima prirodnih mnogo boljih.Ovo mi se ne svidja a i nas pedijatar nam njih nikad ne preporucuje.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
8.10.2016 18:55:38   
branki*
Iskreno,ja sam prvi put na RR cula za njih,ali posle su mi dve dr i prepisivale za decu,omega junior kapi,njih sin pije i bronkamil sirup protiv kaslja za bebu.zadovoljna sam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
8.10.2016 19:06:43   
veselicaa
Divnice ovo i jesu prirodni proizvodi.Veoma kvalitetni i bezbedni za decu.Ne da nam ih preporucuju pedijatri vec nas svaki pohvali kada kazemo da kuci imamo sve Pharmalife proizvode,od Broncamil sirupa do Mapez spreja.Nikada nisam cula nijednu mamu da se pozalila na bilo koji njihov proizvod.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
8.10.2016 19:34:31   
Mariya
Divnice, a koji poizvod ste probali pa vam se ne sviđa?
Ja još Apetito nisam probala,nema potrebe, ali Imuno, Brocamil, Isilax, Fitobalm, Cortinat jesam i prezadovoljna samuser posted image , a Apis gola nam je najomiljenija, prskamo je i kad nismo bolesni zbog predivnog ukusauser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
9.10.2016 9:14:33   
isidora88
Mapez nam je super, prosli smo bez ujeda komaraca sto mi je jako bitno jer mi stariji sin bas reaguje na ubode tako da je ovo spasuser posted image
Ja sebi prskam apis golu, malo kasljem poslednjih dana, ne znam jel bih smela bebi da prskam jer i on kasljuca. Njemu stavljam samo fitobalm

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
9.10.2016 9:24:50   
Sanjica26 RR
Skoro sve proizvode smo probali. Kad su devojcice prehladjene koristimo broncamil sirup. Starijoj cerki sam cim je krenula u vrtic pocela da dajem jer je kasljala. Za nedelju dana je prestala da kaslje. Cak sam za sebe probala fitobalm koji mi je jako pomogao da prespavam noc. I njima mazem kad su bolesne. Apis gola obavezno za grlo.
Super su svi proizvodi. Sve pohvale za pharmalife proizvode. Svima im preporucujem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
9.10.2016 9:33:10   
Sandricak
U sezoni kakva je sada, gde smo svi bolesni i prehladjeni, kijamo kasljemo i slinavimo Fitobalm i Apis gola nezamenljivi i preko potrebni... miris bora iz Fitobalm-a ulazi duboko u nos olaksava disanje, a Apis gola je spas za grlo.. svima preporucujem

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
9.10.2016 15:56:03   
Divnica
Jesu dobri i kvalitetni proizvodi to znam ali ne preporucuje nam ih lekar ja ih ne kupujem , nemam nista protiv ovih preparata ali ih prosto ne koristim

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
9.10.2016 15:56:59   
Divnica
Nisam probala nijedan proizvod , znam da su prirodni i dobri ali ih stvarno ne koristim

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
9.10.2016 16:07:19   
degu
U ovoj temi se bas pisu iskustva korisnika, znaci pisu oni koji su koristili nesto ili sve, ne moraju uvek biti pozitivna iskustva ali je bitno da su iskustva. Nama je konkretno fitobalm dr-ka preporucila jos sa 5 meseci, za drugim proizvodima nismo imali nesto mnogo potrebe, pa nije preporucivala.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.10.2016 21:14:14   
marketing RR

Prvi dobitnik za prethodni nagradni konkurs (u izbor su ulazili komentari napisani zaključno sa 30.9.) user posted image

IZVORNA PORUKA: mila83

Evo da i mi podelimo svoje iskustvo sa Pharmalife proizvodima...
Mi smo petoclana porodica i veoma nam znaci sto smo otkrili Pharmalife proizvode koji imaju siroku primenu i pomazu svima.
Vecinu proizvoda smo probali i redovno koristimo kada su nam neophodni.
Ono sto mi se najvise dopada sto su potpuno prirodni i bezbedni za upotrebu kod dece i beba.
Od svih proizvoda,izdvojila bih FITOBALM koji je za nas bio pravo otkrice,uvek ga imamo u kuci,pa cak i u putnoj apoteci.Koristimo ga svi,puno mi znaci kod bebe kada kaslje,pa cak i kada je samo malo stegne u nosicu,obozava da joj namazem ispod nosica,odmah lakse dise. Najstarija cerka,sada 8 godina,ima problem sa trecim krajnikom, cestim slivanjem iz nosa u grlo i naravno,kasljem kao posledicom.Njoj FITOBALM stoji uvek pored jastuka i sama ga maze i na grlo i grudi, sama odmah primeti olaksanje dok dise i kasalj se ubrzo smanji i smiri. Ja imam problem sa sinusima,i koristim FITOBALM ,namazem nosnice i bude mi lakse da disem. Zaista,za nas je FITOBALM magicna pomoc! Rado ga preporucujem svima uvek.
Pored Fitobalma,CortinaT takodje predstavlja nezaobilaznu pomoc svima u nasoj porodici.Koristimo i Apis gola sprej, Bronchamil sirup, Mapez sprej je trenutno aktuelan.... Sve pohvale za Pharmalife, veliko hvala od nase porodice!


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.10.2016 21:15:24   
marketing RR


Drugi dobitnik za prethodni nagradni konkurs (u izbor su ulazili komentari napisani zaključno sa 30.9.) user posted image

IZVORNA PORUKA: Sandravb

Poštovani javljam se povodom zadate teme,koja mi se jako dopala iz razloga što već godinama koristim pojedine proizvode
i prezadovoljna sam.Najiskrenije želim da sa ostalima podelim svoje lično iskustvo vezano konkretno za Imunno sirup kao
i za Apis golu..
Prvi put sam Imunno sirup davala ćerki ,verovali ili ne kada je dobila boginje,pila ga je od prvog dana kada su dijagnostikovane ,
možda zvuči neozbiljno jer je poznato da se za vreme boginja deci ne daju nikakvi lekovi ali sam se ja konsultovala sa pedijatrom i dozvoljeno mi je.
Poznato je da boginje same po sebi mogu da izazovu razne kompliacije baš upravo zbog toga što jako obaraju imunitet,
a sa obzirom da sa starijim detetom u vezi stim imam jako lošeg iskustva,ovog puta nisam želela da rizikujem.Ispila je celu bočicu i nakon 15 dana pauze ponovili smo još jednu dozu.Redovno uzimamo sirup u zimskim mesecima kada su respiratorne i druge infekcije učestale
po mojoj preporuci sve moje prijateljice redovno daju deci ovaj sirup i zahvalne su mi što sam im ga preporučila
.Nedavno sam čak i svojoj kumi slala isti u Nemačku jer tamo nije uspela da ga nađe.
Pošto moj sin ima problem sa krajnicima i redovno pije raznorazne terapije,ja sam vođena iskustvom i kvalitetom proizvoda za imunitet
,rešila da mu umesto raznoraznih sirupa na tržištu ipak dam sirup proverenog proizvođača i
tako sam na svoju ruku počela da mu kod upale grla dajem Apis Golu koja je odlična pomoć kod upale grla i kašlja.
Druge proizvode nisam još uvek koristila ali sam sigurna da su jednako dobri kao i ovi koje jesam.Lično garantujem za kvalitet jer sam sa oba deteta imala problema ,kada je zdravlje u pitanju.
Nedavno mi je čak i imunolog preporučio da pored određenih dodatka ishrani uključim i Imunno sirup jedno mesec dana kako bismo ojačali imunitet pred davanje MMR vakcine.
Ja sam naravno odmah odreagovala i rekla kako mi već godinama redovno uzimamo sirup,i da ne prizivam zlo ali moja deca su bila zdrava tokom cele zime.
Neznam da li uzimanje sirupa ima veze i sa tim da moja ćerka koja inače u proleće ima problem sa alergijama ,poslednje dve godine mi smo prošli bez inhalacija i lekova za alergiju.Za ovo poslednje nemogu da tvrdim ali mislim da je sirup imao svog udela (to je moje lično mišljenje).



(odgovor članu Sandravb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.10.2016 21:15:59   
marketing RR


Treći dobitnik za prethodni nagradni konkurs (u izbor su ulazili komentari napisani zaključno sa 30.9.) user posted image

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Zelim da pohvalim ovu kompaniju, koja je napravila cudo za mog malisana, ovo iskustvo cu podeliti sa vama i njima.
Posle rodjenja sina, naravno , kao i svaka majka rodjenjem prvog deteta, uvela sam sve moguce mere deratizacije, dezinfekcije, dezinsekcije i ostalo.
prvi odlazak u bolnicu u rodnom gradu, bio je rezervisan za snimanje kukova sa njegovih tri meseca, gde smo zbog otvorenih prozora( citaj, pametne spremacice) zaradili takvu kijavicu, koja je na momente mesana kasljem mi zalicila na preteci bronhitis, sve je otvoreno, znate oni se jako trude da ne razbole zdrave bebice, ali prva greska je sto se takvi pregledi rade na odeljku koji je ambulanta za pregled bolesne dece! Prva noc je posle toga bila strasna, kijanje, zacepljen nosic, sve sam preduzela, ali cak ni ispiranje nije ponmoglo. Odmah rano ujutru, u apoteci sam kupila Fitobalm, bebcu izmazala grudi i malu kolicinu stavila ispod samog nosica. Mali je prodisao, tako da sam se uverila u dejstvo preparata. Sledeca noc i jutro doneli su nam bitno olaksanje, kijanja nije bilo, a ruzan zvuk u plucima je nestao.
Kasnije sam u najezdi komaraca, pocela da koristim Mapez Spray, ovo je cudo!!!! Samo pridju, cak i ne slete na njegovu svilenu neznu kozu!
Hvala Pharmalife!


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here