Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 10:44:07)

Dragi Ringerajci,

Danu media d.o.o. Beograd (Ringeraja), pod sponzorstvom kompanije Lifemedic između 14.3.2016. i 14.5.2016. na portalu www.ringeraja.rs priređuje takmičenje "PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU".


[img]http://www4.slikomat.com/13/0314/fov-592x37.jpg[/img]

Da bi ste u učestvovali u takmičenju za sjajnu nagradu, potrebno je da nam pošaljete fotografiju rada (crteža, slike, kolaža, plastelina ... tehnika prema vašem izboru) vašeg mališana, sa tematikom PHARMALIFE MEDA I JA!

PROČITAJ VIŠE >>>



Kao što je poznato, na svakom od Pharmalife proizvoda nalazi se Pharmalife meda koji zna da skija, žonglira, koji je i hrabar vitez, a voli i da šeta po kiši sa kišobranom. Takođe meda zna još puno, puno toga.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0314/jvl-1.jpg[/img]

Upoznajte svog mališana sa novim drugarom, dajte mu papir, bojice, flomastere, četkice, plastelin i pustite ga da uživa u stvaranju umetničkog dela. Mašta i kreativnost najbolje se razvijaju kroz igru, a kroz ovu igru želimo da vidimo na koji način vaš mališan doživljava Pharmalife medu, kao svog prijatelja, a sve to pretočeno bojama na papir.

Jer upravo ovaj sjajni meda može obradovati vašu porodicu i odvesti vas na nezaboravan vikend koji ćete pamtiti!


Radove nam šaljite na mail adresu: info@ringeraja.rs.


Fotografiju, sa kojom ćete učestvovati u nagradnom takmičenju, šaljite sa mail adrese koju redovno koristite, kako bi u slučaju pobede bili blagovremeno kontaktirani!

Prilikom slanja fotografije važno je ostaviti podatke učesnika - ime i uzrast deteta, koji će biti navedeni u albumu, uz takmičarsku fotografiju.

Biće prihvaćene samo prijave koje odgovaraju traženoj tematici. Fotografije radova će biti objavljene u okviru ALBUMA.



Roditelj koji pošalje fotografiju rada svog mališana, uzrasta do 12 godina, koja zadovoljava tražene kriterijume za takmičenje, opisane u karakteristikama fotografije, osim zaposlenih kod organizatora i sponzora i članova njihovih užih porodica.
Učestvovanje se ne uslovljava članstvom na portalu www.ringeraja.rs, što znači da roditelj ne mora biti član porodičnog portala www.ringeraja.rs da bi konkurisao za nagradu.
Pravo učestvovanja imaju rezidenti / državljani Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.



Nagrada - put u Italiju!



Na kraju takmičenja, žiri koji čine predstavnici kompanija Pharmalife Research i Lifemedic odabraće pobednika.

Mališan čiji crtež bude pobedio u okviru konkursa, osvaja vikend U Veneciji za sebe i svoje roditelje, avionom (povratna karta uz transfer u Italiji do/od hotela), u hotelu sa minimum 4 zvezdice (3 dana/2 noći, smeštaj u sobi i doručak) kao i paket Pharmalife proizvoda (Mapez, CortinaT, Isilax i Appetito)!

Pobednički crtež će biti predstavljen u roku od 7 dana od završetka takmičenja na portalu www.ringeraja.rs, kao i na web stranicama sponzora.
Pobednik je u obavezi da nam dostavi podatke u roku od 7 dana.



Učestvujte i srećno!!!




vonavoj -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 10:55:15)

Ijaoj,moramo da probamo!




Mala Elena -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 11:09:53)

Svaka cast stvarno, ovde ce biti oko 1000 crteza garantujem! [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 11:26:04)

Ijaooo! Fantastično!!!!




nikiteki -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 11:32:30)

Divna nagrada




IvanaSK RR -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 12:26:21)

Divno! Al moje dete je antitalenat za crtanje :)




vikiveki -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 12:32:25)

Jao baš je super nagrada...vredi pokušati i nacrtati nešto[sm=bravo.gif] znam da će biti puno predivnih radova biće mi zadovoljstvo da ih gledam tj. valjda će postojati mogućnost da se negde vide svi radovi




serpica -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 12:55:46)

Divno!!! Moj san je da odem u Veneciju,iako nije daleko i tesko izvodljivo ipak nisam imala prilike da odem [sm=smiley13.gif] moja Lena mi je obecala da ce od njene prve plate da me vodi tamo.... sad cu da je obradujem da to mozda bude i pre [sm=smiley1.gif]
Bravo za sponzore i RR [sm=bravo.gif]




Animsaj9 -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 12:59:18)

Svaka cast za RR, ovo je fenomenalno , drugari crtajte, budite mastoviti, mi smo jos jako mali za ovo takmičenje , ali navijaćemo




branki* -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 13:23:40)

Wow,koja nagrada[sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 13:28:12)

Ma nagrada je kao iz snova...šerpi držim palčeve Leni da ispuni mami želju,to bi zaista bilo predivno[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 14:24:59)

Super nagrada[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (14.3.2016 16:17:16)

Super nagrada[sm=bravo.gif]




muzicarka -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (15.3.2016 13:45:36)

Divna je nagrada i super sto se ne glasa preko fb




Beba Elena -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (30.3.2016 0:31:13)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (1.4.2016 21:32:33)

E bas steta sto ne moyemo da ucestvujemo. Mi smo jos malecki da crtamo, a tako bi nam dobro doslo jedno putovanje




nikiteki -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (1.4.2016 21:35:45)

Bas bi bilo lepo




dejana007 -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (8.4.2016 11:06:59)

Savrsena nagrada! Ali moj klinac ne zna da crta, neki naredni put cemo ucestvovati, sad glasamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (8.4.2016 12:00:55)

Ja zaboravila na ovu igru!mogla bih da nateram b da u okviru radne terapije crta i boji medu[sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (21.4.2016 12:24:47)

Mamite drage, niste valjda zaboravile na ovo sjajno takmičenje???

Šaljite crteže i radove!!!
Jedan ili 101, šaljite, šaljite!!!

Pa da vidimo ko će nam slati razglednice iz Veenecije!!!




dijana1* -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (21.4.2016 22:01:59)

IZVORNA PORUKA: serpica

Divno!!! Moj san je da odem u Veneciju,iako nije daleko i tesko izvodljivo ipak nisam imala prilike da odem [sm=smiley13.gif] moja Lena mi je obecala da ce od njene prve plate da me vodi tamo.... sad cu da je obradujem da to mozda bude i pre [sm=smiley1.gif]
Bravo za sponzore i RR [sm=bravo.gif]


Bas bi bilo lepo da osvojite put u Veneciju i da uzivate[sm=smiley1.gif]
Navijam[sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (22.4.2016 6:55:02)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Divno!!! Moj san je da odem u Veneciju,iako nije daleko i tesko izvodljivo ipak nisam imala prilike da odem [sm=smiley13.gif] moja Lena mi je obecala da ce od njene prve plate da me vodi tamo.... sad cu da je obradujem da to mozda bude i pre [sm=smiley1.gif]
Bravo za sponzore i RR [sm=bravo.gif]


Bas bi bilo lepo da osvojite put u Veneciju i da uzivate[sm=smiley1.gif]
Navijam[sm=bravo.gif]





Hvala Di [sm=smiley31.gif] i ja bih bas volela da odemo,Lena svakog dana gleda album,poslali smo jedan crtez,kaze ona,"mama to je najbolje sto sam mogla" [sm=smiley1.gif]




aleksandrici -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (22.4.2016 12:59:46)

Blago Vam ,kad možete da probate.Moja deca su malo starija,najmladje ima 14 godina pa nemam pravo da učestvujerm i baš mi žao.Molila sam kolegenice koje imaju malu decu da probaju ali bezuspešno pas se pitam da li je problem u meni ili ?Šta je to što me vuče ka cilju,vrhu,kakva me to sila gura.




aleksandrici -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (22.4.2016 13:00:36)

Izgleda da samo ja nisam i ostade mi nepstvarena želja !




gugutka -> RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU (27.4.2016 1:28:44)

[sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>