RE: Kantarion - ulje i vaginalete (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:30:35)

Evo upravo ja koristim. Koliki je aplikator toliko ubacis kreme. Ja koristim kanesten i imam tri aplikatora. Cela tubica se potrosi za tri aplikatora.




Anoniman -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:36:37)

Ja se za sve živo kunem u kantarion! Najbolji lek, jedino ga kao vaginaletu nisam koristila, ali flašica ovog ulja je obavezna u našoj kućnoj apoteci




cockic -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:36:49)

jer  ovo tema o svim vaginaletama ili samo kantarion ne razumem najbolje.ja obicno koristim kanesten jer mi najbolje pomogne ali neki put uzmem i poliginaks jer je on i za bakterije i za gljivice.mada sad sledece nedelje idem na pregled kod gin nisam bila od porodjaja pa sam malo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]brinem kakvo mi je stanje u [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/ribica.gif[/image]

a mene jedino kod moje gin cudi da ona meni daje kad joj kazem simptom da neke vaginalete neki put vadi bris neki ne [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]mada sad posle porodjaja ce sve vaditi to znam




Anck Su Nmaun -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:37:40)

Ovaj ima dva aplikatora ali su mali, mislim da se iz dva puta nemoze potrositi, mislim ima vise gela nego sto u njih moze stati!
Ako su za jednu upotrebu.... onda ide pola tube...

Ja sam sinoc prvi put stavila , ona od prilike sam istisnula, ali sam aplikator oprala i ponovo cu ga koristiti.




Anoniman -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:40:20)


IZVORNA PORUKA: cockic
jer  ovo tema o svim vaginaletama ili samo kantarion


Pa ne znam [sm=zmeden.gif] Piše porodično zdravlje, pa ja kontam da je i mimo vaginaleta....




Snelle -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:42:36)

Anck, a šta piše u uputstvu? I šta ti je ginekolog rekao, koliko dugo da koristiš?




Anck Su Nmaun -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:45:16)

Mislim da je samo za Kantation vaginalete, jer su na bazi bilja, nisu za suzbijanje gljivica i infekcija, vise za oporavak celija, odrzavanje, i zastita reproduktivnih organa da ne bi doslo do infekcija, suzbijanje sekreta.




Anck Su Nmaun -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:47:33)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Anck, a šta piše u uputstvu? I šta ti je ginekolog rekao, koliko dugo da koristiš?

U uputstvu nista ne pise, samo kako se koristi,....istisnuti sadrzaj [sm=zmeden.gif]

A dr nista nije rekao [sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 9:51:07)

Anck kontam ako imas dva aplikatora onda iskoristis oba. Meni je dr rekla koliko imam u kutiji aplikatora toliko treba da iskoristim. I nikako da perem aplikator i da ga koristim.[sm=zmeden.gif]




red3lilu -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (9.8.2012 11:36:03)

Kreme koje u pakovanju sadrže aplikatore se koriste onoliko puta koliko ima aplikatora unutra, obzirom da si ti dobila gel na biljnoj bazi možeš ga koristiti i duže ukoliko ga ima. Ja sam koristila Propovag (isti proizvođač, druge biljke) kad sam imala određene tegobe, samostalno sam ga kupila i koristila dok se tegobe nisu povukle..




Anck Su Nmaun -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (10.8.2012 7:31:25)

Pitala sam Dr, iako ima samo dva aplikatora, previse je iskoristiti toliku tubu iz dva puta (sto sam i predpostavila), i sam je rekao ako ih nema vise da ga sredim lepo operem i ostavim za sutra...




red3lilu -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (10.8.2012 7:43:23)

Pa ipak je to biljni preparat...




dunja RR -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (6.3.2016 19:06:37)

Da li za upotrebu vaginaleta moram obavezno prvo kod dr-a?

Izgleda da mi je od ožderavanja slatkišima u februaru u februaru proradila kandida, baš mi smeta. Ne sećam se kada je ovako bilo. A bila sam na redovnoj kontroli pre 2.5 meseca, tada i je prepisala dr. neke probiotik vanigalete koje sam koristila, ne sećam za šta, nije bilo ništa strašno.




IvanaSK RR -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (6.3.2016 19:10:42)

Ja nisam isla. Canesten sam uzimala svaki put kad koristim antibiotik ili posumnjam da je tu bakterija.
Sto se tice kantariona, dr je rekla da koristim kad god hocu, tako da sam uzimala par puta godišnje i stavljala posle mens.




dunja RR -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (6.3.2016 19:14:05)

Ok, a koje da uzmem, Canesten? Njega sam ranije koristila, ali stvrano baš davno, jer nisam imala dugo (hvala bogu) nekih problema. Sada mi baš smeta.




IvanaSK RR -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (6.3.2016 19:19:25)

Slobodno mozes Canesten. Evo i pipi koja je trudna, dr joj rekla da uzme te da sredi candidu.




17 joka -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (6.3.2016 19:19:33)

Dunjice, uzmi Canesten slobodno i bez dr.

a i te probiotik su dobre [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Kantarion - ulje i vaginalete (7.3.2016 0:00:05)

Canesten je odličan,slobodno ga uzmi Dunjči




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]