RE: Martovski online sastanak sa Pampers doktorima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


jess021 -> RE: Martovski online sastanak sa Pampers doktorima (3.4.2016 21:43:16)

Beba, punih 6 meseci za dva dana, se okrece na stomak vec sigurno dva meseca, i kad je na stomaku podigne se na skroz ispruzene ruke. Glavicu super drzi. Cak i puzi. Jedino je problem okretanje sa stomaka na ledja. Sve cesce se slucajno okrene, ali ne tako voljno kao na stomak.
Treba li da brinem?!




Pampers pedijatar -> RE: Martovski online sastanak sa Pampers doktorima (5.4.2016 11:18:37)


IZVORNA PORUKA: jess021

Beba, punih 6 meseci za dva dana, se okrece na stomak vec sigurno dva meseca, i kad je na stomaku podigne se na skroz ispruzene ruke. Glavicu super drzi. Cak i puzi. Jedino je problem okretanje sa stomaka na ledja. Sve cesce se slucajno okrene, ali ne tako voljno kao na stomak.
Treba li da brinem?!

Ne treba da brinete vasa beba je zmaj sa tim pokretima u 6 mes. Sve je u redu.




Ivana.C -> RE: Martovski online sastanak sa Pampers doktorima (18.4.2016 23:32:14)

Zdravo svima,

Imam pitanje za pedijatra i psihologa: naime, trogodišnjak već nekoliko meseci muku muči (a i mi sa njim) sa svakodnevnom ishranom i to tako što svaki obrok traje - u proseku - minimum pola sata, često i duže. Jednostavno, mrljavi, u toku zalogaja prestane da žvaće, od svake hrane pravi kašu u ustima i izluđuje kako sebe, tako i sve nas za stolom. Probali smo na razne načine da ga animiramo, od gledanja TV-a, preko pevanja pesmica, raznonraznih glumatanja, bili strogi, istrajni, blagi, popustljivi - i ne vredi. Koliko do pre pola godine je jeo bukvalno sve, a sad i ono što najviše voli često ne pojede celo. U vtiću ista priča, tamo tek slabije jede, a ništa se nije desilo što bi mogli da dovedemo u vezu da je mogući okidač za takvo ponašanje.

Krvna slika, pritom, ne pokazuje značajna odstupanja ili anomalije.

Da li je u pitanju faza ili nam treba pomoć, hvala?




Pampers pedijatar -> RE: Martovski online sastanak sa Pampers doktorima (20.4.2016 18:09:06)


IZVORNA PORUKA: Ivana.C

Zdravo svima,

Imam pitanje za pedijatra i psihologa: naime, trogodišnjak već nekoliko meseci muku muči (a i mi sa njim) sa svakodnevnom ishranom i to tako što svaki obrok traje - u proseku - minimum pola sata, često i duže. Jednostavno, mrljavi, u toku zalogaja prestane da žvaće, od svake hrane pravi kašu u ustima i izluđuje kako sebe, tako i sve nas za stolom. Probali smo na razne načine da ga animiramo, od gledanja TV-a, preko pevanja pesmica, raznonraznih glumatanja, bili strogi, istrajni, blagi, popustljivi - i ne vredi. Koliko do pre pola godine je jeo bukvalno sve, a sad i ono što najviše voli često ne pojede celo. U vtiću ista priča, tamo tek slabije jede, a ništa se nije desilo što bi mogli da dovedemo u vezu da je mogući okidač za takvo ponašanje.

Krvna slika, pritom, ne pokazuje značajna odstupanja ili anomalije.

Da li je u pitanju faza ili nam treba pomoć, hvala?

Ja mislim da je u pitanju faza, ali vi budite istrajni. Kontrolisite TM ,a kazete da je KKS uredu. Ja bih vam posavetovala da kupite sirup za apetit, zove se Apetito i pokazao se delotvoran, sastav mu je kako pise na njemu nestetan. Koristila su mnoga deca i roditelji su zadovoljni.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]