|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:05:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: marince

Mi smo dobili siven dzak bez rukava user posted image

Mislim ima prostor da gurnes rukica,a dole se kopca

Mislim da se to koristi kasnije user posted image

Ako bude zvrk kao ovo moje derle trebace odmah.
Ona se od pocetka otkrivala


Takodje user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:25:03   
Anoniman
jao ja nisam kupila taj dzak...
user posted image
ima vremena...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:32:07   
Anoniman
Nije sigurno da će ti trebati odmah, a dok bebac počne da se vrpolji po krevetu već će biti toplo za džak. Ne znam dal da ga kupuješ. Dok ti bude trebao (ako ti bude trebao), već će biti lepo vreme, bebca u kolica i u šetnju - kupićete. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:34:30   
Dora
IZVORNA PORUKA: OTI

jao ja nisam kupila taj dzak...
user posted image
ima vremena...



Joj, Oti, nema vremena, šta ako se rasproda???user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:35:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Dora, ne zezaj bre!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:39:43   
Dora
Mene Oti uvek nasmeje! A kad pogledam, ja sam još gora...samo, trudim se da kuliram pa čitam njene postove i učim...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:41:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Mene Oti uvek nasmeje! A kad pogledam, ja sam još gora...samo, trudim se da kuliram pa čitam njene postove i učim...user posted image


OTI! Majka dvoje dece koja čeka treće, uči od tebe prvorodke! user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.2.2010 17:42:10 >

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:46:01   
Dora
Ne zezaj me. Ova moja deca su još u stomaku bila skroz različita! A tek posle!!! Ni sad nemaju sličnosti, vole različite stvari, sve sam morala iz početka da učim...Sve mi je bilo novo. Sad, ne znam kako da se postavimuser posted image Joj, u panici sam...sto puta sam se predomislila oko epiduralne a u pon. idem na kontrolu. Ne znam šta da kažem dok.?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:47:20   
Anoniman
Nije tema za to, tako da ako ćeš dalje o tome, piš u drugu temu, a ovde samo kratko: ove nedelje sam odlučna da će to biti totalna. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:53:03   
Anoniman
Meni svekrva juche kupila dva bodica, roze boje (user posted image ) ali broj 68....ali bash su mala....da nisam pogledala brojeve ....mislila bih da je 56 user posted image Videtjemo kako tje im odgovarati kad se rode...jer meni se ovo chini kad ih utrpam u silne pelene da tje biti taman.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:56:08   
Anoniman
Luki je poredš štirokog povoja 62 vidilo nekih 5 cm među nogama. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 17:58:37   
Anoniman
user posted image

Evo slichica bodica....ovo sam nashla na sajtu firme koja ih shije (inache...u mom devojachkom komshiluku) user posted image

heheheh...pa videcu koliko ce mojima da viri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:00:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica



heheheh...pa videcu koliko ce mojima da viri user posted image user posted image user posted image



Nemoj me krivo shvatiti, ali ti ćeš roditi blizance, verovatno CR-om pre VTP, ne mogu biti veliki.
Pogledaj kilažu bebica blizanaca KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:03:48   
sneza24
Ja bodi uvek kopcam do pampersa pa onda trouglasta pa svedska i uvek nosi broj veci bodi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:04:09   
Anoniman
Ovim naravno nisam htela reći da baciš bodiće u đubre, već da ostalo kupiš manje. 68 će im brzo biti dobro, ali mene je recimo nerviralo ako je mnogo veliko jer je onda dekoltirano do pupka. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:05:06   
Dora
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Meni svekrva juche kupila dva bodica, roze boje (user posted image ) ali broj 68....ali bash su mala....da nisam pogledala brojeve ....mislila bih da je 56 user posted image Videtjemo kako tje im odgovarati kad se rode...jer meni se ovo chini kad ih utrpam u silne pelene da tje biti taman.... user posted image


Ćuti, samo nek ti kupuju, sve će ti to dobro doći. Kad počnu da bljuckaju, nećeš gledati ni boju ni veličinu. Blizanci nisu baš krupni kad se rode pa će im sigurno valjati bar na početku. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:05:46   
sneza24
I mene nervira kad je dekolte jako velik sto kazes do pupka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:07:29   
Anoniman
Ma ja tju im kupiti najmanji broj....makar samo mesec dana nosile.... ovo je svekrva kupila...user posted image Mada....dobro tje dotji...daleko od toga... al eto...ovo ispada prva garderoba...jer je prva kupljena za njih.... (osim kapice, portike i rukavica koje sam ja uzela) user posted image

Snezo....zashto do pampersa? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:12:21   
sneza24
Neznam nekako mi bilo bezveze da ga stezem pelenama ako ispod nema bodi.Ali ti nemoras tako,verovatno samo ja tako radim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:14:39   
Anoniman
Aha....kapiram... pa dobro videtju kako tju ih ja povezivati user posted image Mada...prvo mi je palo na pamet....da ako procuri iz pelene...ode i bodi....a ovako je bodi koliko toliko "zashtitjen" pelenama....user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:15:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Aha....kapiram... pa dobro videtju kako tju ih ja povezivati user posted image Mada...prvo mi je palo na pamet....da ako procuri iz pelene...ode i bodi....a ovako je bodi koliko toliko "zashtitjen" pelenama....user posted image


Kad procuri, uglavnom ode sve. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:17:16   
sneza24
Pa jeste i kad procuri ode i na bodi pa sam sve menjala.Ali ja sam tako odlucila pa mi nije bilo tesko.Mada jedno vreme se svakodnevno desavalo da mu procuri pelena user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:24:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: OTI

jao ja nisam kupila taj dzak...
user posted image
ima vremena...



Joj, Oti, nema vremena, šta ako se rasproda???user posted image user posted image user posted image




vidim ja da vam sluzim za zabavu..neka neka user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:25:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Meni svekrva juche kupila dva bodica, roze boje (user posted image ) ali broj 68....ali bash su mala....da nisam pogledala brojeve ....mislila bih da je 56 user posted image Videtjemo kako tje im odgovarati kad se rode...jer meni se ovo chini kad ih utrpam u silne pelene da tje biti taman.... user posted image


nece da se baci..ja kupila i jednu benkicu 74 pa ti vidi...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:26:29   
anci 81
Joj,ja jedva cekam da krenem da kupujem stvarcice za bebirona...
Sad mi je jos rano,ja mislim...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here