|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:27:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Meni svekrva juche kupila dva bodica, roze boje (user posted image ) ali broj 68....ali bash su mala....da nisam pogledala brojeve ....mislila bih da je 56 user posted image Videtjemo kako tje im odgovarati kad se rode...jer meni se ovo chini kad ih utrpam u silne pelene da tje biti taman.... user posted image


nece da se baci..ja kupila i jednu benkicu 74 pa ti vidi...
user posted image user posted image user posted image



heheheh....zeznula si i moju svekrvu user posted image user posted image user posted image

Inache....dobili smo vetj par shtrikanih shushica i kapice .... to komshinica shtrika jer joj dosadno user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:28:33   
Anoniman
ja imam nekoliko benkica i bodica 56
nekoliko 62

i to cudo od 74. user posted image user posted image user posted image

tri zeke koje se kopcaju skroz do dole
troje pantalonica velicina 62 jer mi neko rece da je mala da joj to navlacim kad se rodi..

i tako...



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:30:09   
Anoniman
pa ja sam 4 nedelje manje trudna od tebe....pa tju pocheti da kupujem sledeci mesec user posted image user posted image

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:32:55   
anci 81
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

pa ja sam 4 nedelje manje trudna od tebe....pa tju pocheti da kupujem sledeci mesec user posted image user posted image

Pa to ti kazem,rano nam je jos.
A kako sve vise osecam bebu,onda me uhvatilo da bih isla da joj kupujem stvarcice,kozmetiku,koritance....Sve sto treba!
Ali meni je termin 01.06.2010. tako da verovatno to necu pre aprila...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:35:57   
Anoniman
pa meni je 03.07.... al ja hotju da sve sredim do pochetka juna jer mi predvidjaju raniji porodjaj....pa nek bude spremno sve...a ako doguram do termina....josh bolje user posted image

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:38:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anci 81

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

pa ja sam 4 nedelje manje trudna od tebe....pa tju pocheti da kupujem sledeci mesec user posted image user posted image

Pa to ti kazem,rano nam je jos.
A kako sve vise osecam bebu,onda me uhvatilo da bih isla da joj kupujem stvarcice,kozmetiku,koritance....Sve sto treba!
Ali meni je termin 01.06.2010. tako da verovatno to necu pre aprila...


i nema potrebe pre aprila da krenes...a onda polako, svaki dan po malo..uzivas u tome...

(odgovor članu anci 81)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 18:39:01   
anci 81
Pa da,koliko sam skontala ti nosis blizance?user posted image Bolje pripremi ranije.
Ja,Boze zdravlje,01.05. ulazim u 9-ti,tako da sam mislila do tad sve da kupim,sredim tako da kad udjem u 9-ti samo cekam!user posted image  Taman ce to biti april,lepo vreme,pa cu moci da se setkam i uzivam!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prva bebina garderoba
10.2.2010 22:14:24   
marince1
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Meni svekrva juche kupila dva bodica, roze boje (user posted image ) ali broj 68....ali bash su mala....da nisam pogledala brojeve ....mislila bih da je 56 user posted image Videtjemo kako tje im odgovarati kad se rode...jer meni se ovo chini kad ih utrpam u silne pelene da tje biti taman.... user posted image


nece da se baci..ja kupila i jednu benkicu 74 pa ti vidi...
user posted image user posted image user posted image



heheheh....zeznula si i moju svekrvu user posted image user posted image user posted image

Inache....dobili smo vetj par shtrikanih shushica i kapice .... to komshinica shtrika jer joj dosadno user posted image user posted image



joj sto ja volim te strikane(pletene) stvari!
Dobili smo vise komada od jedne baba-tetke user posted image  i to su mi omiljene!

Inace ja sam za izlazak kupila stvari 56 i bile su...pa malko veceuser posted image user posted image user posted image

74 nam je i sad veliko!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 22:52:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U ovome je izašao iz porodilišta, veličina 62, veličina mu je bila odgovarajuća tek kada je imao 6-9 meseci (ako ne i kasnije):

 


Džakovi:

 


Bodići, zekice (šta već user posted image ):

user posted image


Benkice (ove savijene su bile dugih rukava):

 




tasha...imam par pitanja...
ovo sto je na slici...ove zekice bez rukava...njih si oblacila luki na golo telo ili ispod ide neka benkica ili nesto?

moje drugo pitanje:
negde sam procitala da treba da kupim tanke kapice i deblje za setnju...te deblje da kupim vec sada?

trece pitanje: carapice...da li novorodjence i u stanu da bude u carapicama??? da li su male male bebe uvek u carapicama? ili to zavisi od vremena, temperature...





(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 22:58:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U ovome je izašao iz porodilišta, veličina 62, veličina mu je bila odgovarajuća tek kada je imao 6-9 meseci (ako ne i kasnije):

 


Džakovi:

 


Bodići, zekice (šta već user posted image ):

user posted image


Benkice (ove savijene su bile dugih rukava):

 




tasha...imam par pitanja...
ovo sto je na slici...ove zekice bez rukava...njih si oblacila luki na golo telo ili ispod ide neka benkica ili nesto?

moje drugo pitanje:
negde sam procitala da treba da kupim tanke kapice i deblje za setnju...te deblje da kupim vec sada?

trece pitanje: carapice...da li novorodjence i u stanu da bude u carapicama??? da li su male male bebe uvek u carapicama? ili to zavisi od vremena, temperature...






i jos nesto...

da li treba da se izbegava maloj bebi da se navlaci nesto preko glave nego treba kupovati stvari koje se gore otkopcavaju i one koje se navlace na bebu bez da predju preko glave...ili to nije problem???user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:02:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

tasha...imam par pitanja...
ovo sto je na slici...ove zekice bez rukava...njih si oblacila luki na golo telo ili ispod ide neka benkica ili nesto?


Oblačila sam mu benkicu ispod, iskreno, to je bio promašaj. Bilo je nepotrebno za leto, a dok je zatrebalo, izrastao je, tako da je obukao samo jednom.


IZVORNA PORUKA: OTImoje drugo pitanje:
negde sam procitala da treba da kupim tanke kapice i deblje za setnju...te deblje da kupim vec sada?


Dušice, opet ne znam, ti treba da se porodiš za mesec dana? Ne znam da te savetujem. Za mene je debela kapa = vunena kapa, a mislim da ti to neće trebati (ISKRENO SE NADAM!!!), no, ipak nije vreme za letnje kapice. Ja sam u Aksi kupovala prolećne, tj jesenje.


IZVORNA PORUKA: OTItrece pitanje: carapice...da li novorodjence i u stanu da bude u carapicama??? da li su male male bebe uvek u carapicama? ili to zavisi od vremena, temperature...



Luka je u 90% slučajeva imao čarapice, nekako su mu uvek bile hladne noge. Kažu da je normalno da su bebama hladne šake i stopala, ali... ne znam. Ja sam Luki uglavnom obačila čarapice, nisam ako je napolju 40 stepeni a mi sedimo napolju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:02:28   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: OTI


i jos nesto...

da li treba da se izbegava maloj bebi da se navlaci nesto preko glave nego treba kupovati stvari koje se gore otkopcavaju i one koje se navlace na bebu bez da predju preko glave...ili to nije problem???user posted image user posted image user posted image user posted image




OTI ne vidim što bi bio problem osim što male bebe urlaju kad se oblače pa bude nekako lakše da se obuče bodić na preklop... Ali kasnije se uvežbaš pa ide i to preko glave
Znam da mi je mučenje bilo svako oblačenje, sad je istumbam za 2 min komplet user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:03:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI


i jos nesto...

da li treba da se izbegava maloj bebi da se navlaci nesto preko glave nego treba kupovati stvari koje se gore otkopcavaju i one koje se navlace na bebu bez da predju preko glave...ili to nije problem???user posted image user posted image user posted image user posted image




Meni nije bio problem. Mama mi je pokazala kako da navlačim da ne bude frka. Bitno je da bebi ne bude dugo pokriveno lice, tako da sam ja oblačila nazad, tako da skoro cela glavica prođe, i ostane jedan brz pokret za lice.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:04:25   
Anoniman
hvala zene...

pre dva meseca mislila sam da sam sve shvatila...sad citam ove teme ponovo i pitam se da li sam pogresila u svemu sto sam kupila...i zbunjenija sam i zbunjenija...ali to je valjda normalno..

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:04:59   
sneza24
IZVORNA PORUKA OTI

tasha...imam par pitanja...
ovo sto je na slici...ove zekice bez rukava...njih si oblacila luki na golo telo ili ispod ide neka benkica ili nesto?

moje drugo pitanje:
negde sam procitala da treba da kupim tanke kapice i deblje za setnju...te deblje da kupim vec sada?

trece pitanje: carapice...da li novorodjence i u stanu da bude u carapicama??? da li su male male bebe uvek u carapicama? ili to zavisi od vremena, temperature...



1.Kad sam oblacila te zekice bez rukava obavezno sam mu ispod oblacila bodi ili benkicu
2.Ja mislim da mozes vec sada i jedna deblja ti je sasvim dovoljna
3.Mi smo iz porodilista izasli o4.o9 napolju je bilo + 40 ali sam mu obuvala carapice a ti ces se [poroditi u martu tako da ce ti carapice trbati obavezno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:13:24   
marince1
IZVORNA PORUKA: OTI

hvala zene...

pre dva meseca mislila sam da sam sve shvatila...sad citam ove teme ponovo i pitam se da li sam pogresila u svemu sto sam kupila...i zbunjenija sam i zbunjenija...ali to je valjda normalno..



to ces sve da skapiras u letu,videces!
Nama je bilo problem sve sto se navlaci reko glave,jer nam je glava bila 2 broja veca user posted image

Ako vec imas izbor,biraj nesto sto se kopca gore,to je moj savet

< Poruku je uredio marince -- 19.2.2010 23:14:09 >


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:14:04   
eugenija
OTI, pročitla sam u temi na Kafanici, da te brine što nisi uzela i taj najlon za krevetac.. Ja to nikad recimo nisam koristila, nije bilo  potrebe.

Molim te pokušaj da se malo opustiš oko toga, bebica sigurno neće oskudevati u bilo čemu.

Neophodno i nužno će imati, ako nešto iskrsne da treba kupiti, pa nek trkne neko da uzme, ne živiš na brdu gde je prvi komšija na 56 kilometara od tebe.. JBg, ipak si u gradu.. Ne verujem da će biti problema i ne verujem da ćeš morati baš ti da ideš po nešto još.

A opet kontam, možda je i bolje da se opteretiš oko totalno nevažnih stvari da skreneš misli sa onih težihuser posted image

Ljubim te puno!

< Poruku je uredio eugenija -- 19.2.2010 23:18:56 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:16:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince



Ako vec imas izbor,biraj nesto sto se kopca gore,to je moj savet


Slažem se! Na ramenima! Ako bude imala osetljivu kožu kao moj Luka, odlepićeš od tragova drikera po telu a biće ih duž celog stomaka ako se kopčaju na stomaku.

Najlon? Molton krpe? Šta će joj to? user posted image (ima tema o tome)

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:17:47   
eugenija
Najviše deca ipak vole da budu golauser posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 19.2.2010 23:18:33 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:18:40   
Anoniman
ma i bolje da mislim na ovo nego na....tremu i strahove...
u pravu si eugi...

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prva bebina garderoba
19.2.2010 23:19:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Najviše deca ipak vole da budu golauser posted image


Misliš za to joj treba molton krpa? Da, jedino za to.I ako bude presvlačila u gradu u kolicima.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.2.2010 23:20:05 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prva bebina garderoba
20.2.2010 10:30:54   
Dora
Juče su kupljene zvanično prve krpice za moju bebuuser posted image
Zaova iz Kanade je kupila majčicu i mini suknjicu, ali baš mini, miniuser posted image user posted image user posted image
Kaže da nije mogla da odoli...
Ja sve odlažem, ali moraću uskoro da počnem da kupujem. Nekako, još imam onaj osećaj da će biti dečak, nikako da se oslobodim osećajauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prva bebina garderoba
20.2.2010 11:06:28   
Anoniman
A shta ti kaze dr shta je??? user posted image

Ja tju sad da slikam....da vidite shta smo dosad skupili od garderobice....vetjina su pokloni user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prva bebina garderoba
20.2.2010 11:12:09   
Dora
Dok. kaže da je devojčicauser posted image
Aj stavi slike, baš sam radoznala.
Ja ću dosta toga dobiti od sestre i zaove (od njihovih devojčica) a ako bude dečak moraću sve da kupujem jer sam sve razdelila, bukvalno sve, kolica, sedište za auto, gomilu stvari...Sad jedva čekam da krenem u kupovinu, naravno, ali pošto za ovu dvojicu moram bukvalno sve za proleće/leto da kupim, oni su mi prioritet tako da od kupovine za bebu još ništa...Beba nek čekauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prva bebina garderoba
20.2.2010 11:35:48   
Anoniman
Benkice

user posted image

Shtamplice (valjda)

user posted image

Bodici

user posted image

Kapice, portikle

user posted image

Kapice, portikle, rukavice

user posted image

Shtrikane kapice, shushice i rukavice

user posted image


E to je ono shto smo zasad skupili...mahom pokloni...tj bake se dale u troshak...a i mi smo malo user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here