|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2016 19:56:24   
Milena18
Hvala devojke, znači mi da pročitam vaša iskustva. Ja ću onda verovatno uzeti 56 za izlazak iz porodilišta. Računam nešto da bebica neće biti velika, a ne znam otkud mi to, valjda što smo mi svi i sa moje i sa muževljeve strane žgoljavi user posted image Baš nemam osećaj, kad vidim po prodavnicama one stvari veličine 56, to mi izgleda tako malecko, kao za lutku, ali mislim da će ipak biti ok.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2016 20:01:20   
serpica
Milena bice sigurno veruj mi makar za izlazak a kad budes videla bebu znaces sledece sta i u kojoj velicini da uzmes.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Prva bebina garderoba
16.5.2016 20:22:55   
veselicaa
Moje su obe na rodjenju bile dugacke 56 tako da smo mi od pocetka nosili 62 i to vrlo kratko.Neka odelca koja smo dobijali su nam bila mala pa ih nismo ni iznosili.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 20:13:20   
marijana22
Bejah danas u h&m imaju divnih stvari za bebe
user posted image

user posted image

Ovog nije bilo u prodavnici, šmrc
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 20:15:20   
marijana22
user posted image

U ovo sam se zaljubila, al mi mnogo da dam 1700 za nešto što će nositti 2-3 meseca, a verovatno i manje

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 20:21:36   
mila83
Bas su lepe stvarcice ! Ja sam mojim klincima uzela odmah 62 za izlazak iz bolnice..ali obe cerkice su mogle malo i u 56,nisu bile krupne.Zato je sin bio krupan,i vrlo brzo mu ni 62 nije bilo dovoljno.
Ali sto kaze Veselica,puno stavri i dobiju i ne stizes ni da ih obuces bebi,koliko brzo rastu prvih par meseci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 20:30:10   
marijana22
Šerpice nisi me razumela, napisala sam da veličinu 56 brzo prerastu.

Milena za izlazak 56 je ok. Za ostalu garderobu razmisli.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 21:05:35   
serpica

IZVORNA PORUKA: marijana22

Šerpice nisi me razumela, napisala sam da veličinu 56 brzo prerastu.

Milena za izlazak 56 je ok. Za ostalu garderobu razmisli.




Xexexe jesam razumela sam te,moja devojcica je i 56 nosila sigurno mesec dana,a onu 62 eto tri meseca a uzela sam je za izlazak...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 21:19:21   
isidora88
Marijana preslatke su stvarcice. Nadam se da ce mi roda doneti jednj devojcicuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Prva bebina garderoba
17.5.2016 21:42:28   
Maraj
Marijana , preslatko je sve. A jeste skupo. Oni te velicine na pocetku bas brzo prerastu. Hoces li uzimati sta duzih rukava? Ne znam da li malim bebama oblace nesto tanje a duzih rukava zbog sunca

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Prva bebina garderoba
18.5.2016 7:30:12   
vocicana
Divne stvarcice. Moram da ubacim sliku za malog, kupila sam mu juce kompletic i bodice, ma odusevila sam se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Prva bebina garderoba
18.5.2016 16:47:55   
marijana22
Maraj
Leti kad je toplo deci sam oblačila samo bodiće, kratkih rukava. Niko od nas ne izvodi bebe po jakom suncu, već ili ujutru ili predveće i to uglavnom po hladovini. A beba je u kolicima ispod tende, pa onda još kad staviš onu pelenu preko kolica nema sunca da vidiuser posted image

Ja ću za izlazak poneti onaj kombinezon/zeku i poneću i neki kompletić dugih rukava ako se desi dsa taj dan bude haldnije

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Prva bebina garderoba
18.5.2016 16:59:05   
Maraj
Pa i to sto kazes....al njih bas hvata sunce. Moja mama setala sa L evo mu sake i obrascici bas dobili boju.

ja sam ostavila kombinaciju i za bebu i za mene kuci. Cula sam se sa mm koju varijantu da ponese

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Prva bebina garderoba
18.5.2016 17:27:05   
marijana22
Za mm je previše komplikovano da spremim kombinacije za mene i bebu, pogubio bi se čovekuser posted image

Spremim sve pa nek ponese

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Prva bebina garderoba
25.5.2016 8:33:24   
Anck Su Nmaun
Evo sad kad smo izasli da sumiram, opet kazem sve zavisi od proizvodjaca, 62 definitivno je nasa velicina, npr f&f zeke imaju duze nogice pa mu malko vise dole ali ostalo sve ok, cudan neki kroj. Sa 56 definitivno ne bi nista mogli obuci.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Prva bebina garderoba
25.5.2016 9:28:39   
isidora88
Ja sam uzimala neke zekice f&f i super su, malo duze ali su recimo dosta uske i da je nosio siroki povoj ne bi uopste mogla da mu zakopcam a i com su mu se nozice ubucile jedva kopcali user posted image mi sad nosimo 68 i 74

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Prva bebina garderoba
26.11.2016 19:43:04   
Mariya
user posted image
Prva odeća za moju treću bebuuser posted image

user posted image
A ovo sam juče dokupila...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Prva bebina garderoba
26.11.2016 20:19:01   
eca89
Divno je Maryauser posted image !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Prva bebina garderoba
26.11.2016 23:56:21   
degu
Biće pravi frajer user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2017 14:31:26   
Mariya
user posted image
Evo još garderobice za mališu

A u ovom ću ga verovatno izneti,ako do tad ne nađem nešto slađeuser posted image
user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 3.1.2017 14:34:03 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Prva bebina garderoba
3.1.2017 15:27:14   
Anck Su Nmaun
Super!
Jao kad se samo setim koje zadovoljatvo je kupovati garderobicu bebici u stomaku user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Prva bebina garderoba
4.1.2017 9:43:56   
MishMash
Mariya, divne su stvarciceuser posted image Imamo isto odelce, ovo braon, toplo je i lepo :)

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Prva bebina garderoba
19.1.2017 18:31:46   
Mariya
Evo još stvarčicauser posted image
user posted image
I skafander
user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 19.1.2017 18:33:50 >

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Prva bebina garderoba
19.1.2017 20:30:45   
Skockica
Mariya bas su slatke stvarcice!
Ja imam dosta od Vasilija sto je ko novo ali vrlo cesto ne mogu da odolim da ne kupim nesto novo.
Kao npr ovo
user posted image
Kako odoleti?!

< Poruku je uredio Skockica -- 19.1.2017 20:36:25 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Prva bebina garderoba
19.1.2017 20:38:41   
Skockica
Ovo sam nasla na snizenju i nisam mogla odoleti user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here