|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva bebina garderoba
13.2.2019 21:34:04   
Maraj
Hvala dunjauser posted image sad me prihvatila . Joj stvarcice su vam predivne user posted image

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 11:18:13   
Maraj
Sta vam se pokazalo kao najbolji kvalitet?
Sta da gledam? Next? Gorge? Matalan? Ja nksam do sad nista uzimala, pa vas pitam da znam koji album da gledam user posted image

E da...i velicine. Za bebu otprilike znam, a L ima 3 i po god. Da l da mu gledam majice 4-5 ili 5-6? Kako su vam se velicibe pokazale?

< Poruku je uredio Maraj -- 14.2.2019 11:21:45 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 11:28:50   
lesli
Dunja, Miki ona haljinica je predivna ❤️I ostale stvarcice su, ali je haljinica posebna 🙂 mogu misliti kakve ce niti smizle u njoj 😊

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 11:39:30   
veselicaa
Prelepe su stvarcice user posted image
Maraj,George ima najlepsi pamuk za bodice,ali next ima najlepsu garderobu.George stvari se dugo nose,velicine su tacne,moja Nina nosi njihove bodice bas dugo.

< Poruku je uredio veselica RR -- 14.2.2019 11:50:13 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 11:43:31   
dunja RR
Maraj Next sam uzimala samo jaknu za S na akciji , i ona je savrsena, drugo nisam, jer mi je skupo, a kazu da je Next najkalietniji. Mada mi George ima najlepše dezene, i ok mi je odnos cena-kvalitet. Matalan kazu da je dobar, nisam puno uzimala pa ne znam.Savi sam i sad uzela neke George majice sa dugim rukavima i jako su lepe i lep je pamuk,lepa debljina, nisu debele a ni puno tanke, taman za vrtic. 2 sam platila 850, na akciji, njemu uvek ugrabim George na akciji i bude super sve sto uzmem. Sava je visok a ima 4, 5 godine, sada mu uzimam vel 5-6,i malkice mu je veliko. Tako da ti trebas manje sigurno. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 12:30:04   
Maraj
Dunja a kako znas kad je gorge akcija? Jel pratis neki drugi sajt tj njihov? Onda su kod Anabelle nize cene jel da?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 12:36:50   
dunja RR
Ne znam nikada kada će biti, mislim da to niko ne zna, samo izbace da je akcija na George sajtu, i onda i Anabela istog trenutka spusti cene, i izbacuje slike proizvoda na akciji.
Tako je najlakše, jer ja nema šanse da visim na FB i pratim stalno, nego tek ponekad uđem na FB, i kada mi iskoči neka slika od Anabele na akciji, ja ispratim i kupim ako mi treba nešto od toga na akciji.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Prva bebina garderoba
14.2.2019 22:04:37   
MojMiki
Hvala Lesli, stvarcice su medene. 

Maraj meni se cini da cu za sina sledeci put da uzmem velicinu 3-4, sada sam uzela 2-3 i moglo je vece. Ja susim stvari u masini pa mozda i to malo skupi stvarcice

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Prva bebina garderoba
15.2.2019 8:41:03   
Maraj
E pa moguce miki.
Kolii je tebi sin? Zaboravila sam

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Prva bebina garderoba
15.2.2019 13:50:03   
MojMiki
26.12. Napunio 2godine, prosecne je visine za taj uzrast.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 18:08:11   
nata11
Ne zamerite na neinformisanosti ali u cemu se iznosi beba koja se rodi na +37?


Ne ide valjda bodi dugih rukava? 

_____________________________





(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 18:14:41   
Ana RR
U bodiću user posted image Marko je rođen krajem jula, pored pelena imao je samo bodić kratkih rukava i čarapice. Prebacila sam preko nogica pelenicu eto čisto reda radi, a i jer je mm palio klimu u autu povremeno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 18:23:42   
nata11
To vec ima logike 🤣🤣


A u cemu spavaju? Tada verovatno moze duzi bodi. Jel ima tada potebe za vrecom za spavanje (tanjom naravno)? 

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 18:32:15   
Ana RR
Joj sad da me ubiješ ne mogu da se setim u čemu je spavao user posted image moram da vidim na fotkama user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 19:17:01   
milicicak
Mini byba je spavala u ovako necemu
user posted image
A V zato sto je bio zgoljav i stalno mu je bilo hladno u najtanjim carters zekama. Preko dana je nosio bodic na kratki rukav i tanke strample. Mada kod nas u stanu nikad nije preko 27 stepeni

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 19:52:31   
Maraj
Ako je vruce isto u bodicu spava plus pokrijes bebu pelenom.
Ja sam na pocetku i zeku oblacila preko bodica, strah me bilo da joj nije hladno. Rodjena sredinom jula. Posle samo bodic i danju i nocu. Sto ke to super. Sad mrzim ove duge rukave. Unervozi se dok je oblacim..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 19:54:18   
bubulence
Nato, moja starija cerka je rodjena 09.07. Izasla u bodiju i nekoj kao suknjici (bespotrebno), spavala je u ovim kratkim zekama kao sto je stavila milicica. Kada sam mislila da je sveze oblacila sam joj dugacku zeku, ali prva 2 meseca skoro da nije bilo potrebe za tim. Prekrivala je obicnom pamucnom pelenom. 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 20:59:57   
nata11
 Hvala na pomoci 😘





_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 22:18:43   
dunja RR



❤️
IZVORNA PORUKA: lesli

Dunja, Miki ona haljinica je predivna ❤️I ostale stvarcice su, ali je haljinica posebna 🙂 mogu misliti kakve ce niti smizle u njoj 😊




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Prva bebina garderoba
17.2.2019 22:20:42   
dunja RR
Nato, S je rodjen polovinom juna, bilo je tada 40+, ja mislim da smo od iznosenja, nocu, danju, bili samo u bodijima na bretele, do septembra. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 18:29:07   
nata11
Sve sa slike je 56 ili 0-3. Dosta se razlikuju velicine proizvodjaca. George mi deluju bas duze. Jos da uzmem 1 pantalonice i haljinicu za izlazak i to je.



user posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 18:31:33   
Sanidej
Zekice su prelepe i najprakticnije

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 18:34:17   
nata11
Ne napisah u gornjem delu su bodici kratkih rukava. Ako zatrebaju bodici dugih imam vel 62 pa cu od toga koristiti.


Jedino ne bih uzimala bodice bez rukava jer je kod nas u kuci bas hladovina od drveca, nikada nije pretoplo a i ovog leta najavljuju so 31C i redovne pljuskove. 

_____________________________





(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 18:42:08   
Sanidej
Ti bodici bez rukava mogu da posluze kao potkosuljice ispod zeka ili majicica, moje iskustvo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Prva bebina garderoba
10.5.2019 19:14:22   
dunja RR
Mi smo evo sa 2 meseca presli na velicinu 74, George. Mada neki dan kupih i Arilje bodi 74,mislim da joj je malkice veci, ali nosimo siroki povoj, jos malo, nekako mi je toplije sa njim. Ne nosimo ga stalno, ali skidam ga uskoro. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

koliko cesto vas partner potencira seks?
Branko



cesto (57%)

retko (31%)

nikako (12%)


Ukupan broj glasova: 129

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here