RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


BubaBubica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 18:55:45)

Ja ne znam šta ovi padobranci rade [sm=zmeden.gif] kako uspevaju da naklikću ovoliko za kratko vreme?? Ja klikćem ceo dan, zapostavila sam sve obaveze, samo najvažnije radim i onda moja starija Bubi polako klikće da ne stojimo u mestu ali džabe [sm=zmeden.gif]




BubaBubica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 18:56:48)


IZVORNA PORUKA: 17 joka

ljudi ja danas udjoh posle mesec dana nisam upucena o cemu se radi sad tek sk0ontah?

ovo ce svakoko ici Alex 88 ako sam ista potrefila [sm=smiley1.gif]

e da mi je bar ko od vas javio igrala bih uvek za nekog kao sto sa pre za Dani kv.
nevolim kad nagrade idu za one sto su tu samo zbog nag. igrara

Bravo Joko, baš mi je drago! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 19:15:26)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Anck , jesi li videla da te je gala prestigla [sm=zmeden.gif]



Who T F is Gala 👹




Sanjalicaaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 19:35:24)

Ja odustajem. Bubo i Anck, navijam za vas. [sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 19:38:53)

sto odustati ? samo da 9im date prostora e pa ja nebih ako imaju i oni plan napravite ga i vi?




Sanjalicaaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 19:57:35)

Joko, ja se razbolela. Imam T, bas mi je lose. Da se osecam bolje za inat bih kliktala [sm=smiley1.gif] A jos sutra farbanje jaja i ostalo, tako da "dovidjenja farmo" [sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 20:01:46)

A mene interesuje kakav je to poseban ynak koji donosi tu posebnu nagradu?




17 joka -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 20:12:10)

MK,ako je posebno to sto sam ja kliknula a imala sam trideset i neki poen cetvrtasti kvadratic na kom pise chicco , razlikuje se od tog ovalnog oblika.




Sanjalicaaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 20:17:06)

Jeste, Joko, to je.




17 joka -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 20:24:51)

ja sam tu ako treba pomoc danas sutra [sm=smiley1.gif]

Sanjalice da sto pre ozdravis




IvanaSK RR -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 21:16:12)

Sanjalice, evo ja se javljam da klikcem sutra umesto tebe, ja prekosutra farbam jaja :)




Ana RR -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 21:30:31)

I ja imam neki Chicco bonus 50 poena, nisam ni provalila. Mislim, ja klikćem samo da mi ikonica ne bi stajala na sred ekrana [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 21:35:18)

Bravo joko. Ja po ceo dan juce i prekljuce sam kliktala i odustala sam jer nema pojma ni dnevnu niti bilo koju chicco nagradu da nadjem




Mala Elena -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 21:46:26)

Da li je moguce za minut povecati broj klikova za 400? Osecam se kao budala, pa molim da se proveri kako se dolazi do tih poena. Konkretno crna ruza je u pitanju.. [sm=hudicek1.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




17 joka -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 21:58:30)

Mala Elena lepo znas i sama kako si to postizala u predhodnoj dobroj nagradnoj igri zato samo napred i nemojte dozvoliti da neznanici pobede[sm=bravo.gif] ajmo drugari [sm=bravo.gif]




mama krava -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:20:57)

Mene cudi jedna stvar...kad odem na onu stranu gde se vide bodovi po danu...npr...

Meni prikazuje da sam na spisku sad 13-14...i broj bodova 169...a onaj brojag sa strane sto iskace mi broji 224[sm=zmeden.gif]




Mala Elena -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:26:18)

Pa Joko mislim, sto smo suzi i ja ovde budale, ceo xan se buljimo i klicemo, da bi se neko pojavio u 21h i zavrsio posao neposteno! Uzasavam se toga. Nadam se da ce biti diskvalifikovani...




lesica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:27:35)

MK, verovatno udjes u rezultate za danasnji dan, i tu imas 178. Jezicak sa strane ti pokazuje ukupan broj bodova. Sakupljen svih ovih dana.

Sto se tice ucesca, kao i uvek, proveravamo validnost i regularnost, to je besmisleno ponavljati.




BubaBubica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:30:11)

Meni nije jasno kako se gala011 pojavila juče i već ima više poena od Anck koja klikće od ponedeljka? [sm=zz_er_what.png] Ja pokušavam da ostanem bar u dnevnoj među prva tri, a za glavnu pored ovih što u minuti sakupe 400 poena nisam optimistična.




mama krava -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:30:43)

Aaaaa.a..aaaa

Da, da...tnx Lesice. To je to...nisam se udubljivala u tematiku, ali mi je bilo cudno! Hvala, hvala...




Sanjalicaaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:34:38)

Ja možda grešim, ali nigde ne piše da li se može kliktati sa više uređaja istovremeno.




lesica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:38:32)

Bubi, kao sto rekoh, do sada uvek je vrlo vodjeno racuna o validnosti, programeri rade svoj posao i imaju nacin kontrole svake kliknute ikonice.
Do sada nikada nisu dozboljene manipulacije, pa nece biti ni u buduce.

A ako neko moze da otvori 50 jezicaka u pretrazivacu i da isklikce u kratkom roku, i pri tom ne krsi pravila, tu nemamo sta da pricamo vise.




BubaBubica -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:48:09)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bubi, kao sto rekoh, do sada uvek je vrlo vodjeno racuna o validnosti, programeri rade svoj posao i imaju nacin kontrole svake kliknute ikonice.
Do sada nikada nisu dozboljene manipulacije, pa nece biti ni u buduce.

A ako neko moze da otvori 50 jezicaka u pretrazivacu i da isklikce u kratkom roku, i pri tom ne krsi pravila, tu nemamo sta da pricamo vise.

Ovako i ja radim ali izgleda nisam tako brza [sm=smiley36.gif] ma ne sumnjam ja u vas nego mi bode oči to što sam napisala. Ništa, klikćemo i čekamo kraj nagradne igre [sm=smiley1.gif]

Sanjalice pa jedino ako su dali pristup profilu užoj i široj familiji, pa svi zajedno klikću.




Sanjalicaaa -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (28.4.2016 22:50:21)

Bubo, nigde ne piše da je to zabranjeno, možda grešim.




mali_mis -> RE: Nagradni konkurs "Uskršnja Chicco porodična avantura" (29.4.2016 6:27:44)

Kukajuci ovde gubite dragoceno vreme. Kad je ovakva igra u pitanju, ne citas sta se pise, vec cutis i klikas, dok totalno ne poblesavis, i vidis ikonice svuda, cak i kad zatvoris oci [sm=smiley36.gif] Kad vidis da si na dobroj poziciji, i da neko ispod tebe nema sanse da te stigne narednih sat vremena, e onda sednes i odmoris uz rr [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>