RE: Majska kRRčma (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ana RR -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 22:23:59)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja nisam upucena u tu igru :)
Prvo mesto! Eto, ipak si nešto osvojila danas :)


Ja nemam pojma, ali baš lepo [sm=smiley1.gif]

Poznajem dve osobe koje su preko te lutrije otišli u USA, mi se prijavljujemo pa šta bude. Prijava ništa ne košta.

Joko, nisam ljubitelj takve žestine ali dobro će da dođe [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 22:30:28)

Hoces Somersby, vermut? Joko, zdravlje bolje?




Ana RR -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 22:32:35)

Uh somersby može [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 22:36:55)

A sad cekamo Emicu sa novom tavom i palacinkama [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 22:38:26)

Ijaooooo [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 22:58:37)

Ivana, malo bolje,negine mi dijeta i jos lekica ali dobro da se do juna dovedem u red da kad pocnem raditi mogu funkcionisati

Anci, meni samo zestina ubija tugu[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 23:04:08)

Onda se pazi u ovoj temi, ovde se i od čitanja lepe kg :)




17 joka -> RE: Majska kRRčma (3.5.2016 23:18:05)

Sreca u nesreci je da sam uvek tu na -30 kg ali taman krenem da skinem jos od 5-8 kg i nista, a ja jesam od tih kojima se lepi i voda[sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 6:44:11)

Dzezverke,hajde da se pije kafa, dosta je spavanja bilo.[sm=smiley36.gif]
Juce sam bila tako orna i jaka sa budnoscu i svim najpozitivnijim stvarima, nadam se da ce se ovo stanje odrzati i danas.
Ustali smo u pola 6, gladni i uplakani[sm=smiley36.gif][sm=duda.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 7:47:07)

Jutric , evo ja stigoh na kafu.
Gorznog li vremena i danas [sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 7:51:03)

I ja sam tu,dobro jutro.
nisam išla po tavu,nije mi se dalo.Ako ne odem danas onda ništa do petka,sutra je ne radni dan.
Konačno sunce sija [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 7:54:18)

Kod nas juče 20 stepeni, sunce pa onda neka oluja i kišica pa opet lepo. Danas će izgleda isto tako, a dete mi do pola pet u školi.

Dobro jutro!




NadaR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 8:04:14)

Dobro jutro

Budna sam od pola 6, napravila sam vec jedan kolac i ispratila M u skolu. Mm na selu , danas pece gicu a sutra jagnje da bude vruce .

Vrijeme bljaks , i dalje pada . [sm=hudicek1.gif]




mali_mis -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 8:14:30)

Jutro [sm=kava.gif]
Vreme ocajno.
A. terorise od 5 ujutru, malo je gledao crtane malo skakao po meni dok sam pokusavala da spavam, sve me boli.




emicaa -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 9:30:28)

MM tvoj A je veći ranoranioc od Dore,a ja kukam kad se probudi u 7 [sm=smiley36.gif]
Nado i moji slave u petak,i moji i muževi.meni sve nešto u glavi da je u nedelju slava pa kontam što već sada pečete [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 9:40:22)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Dobro jutro

Budna sam od pola 6, napravila sam vec jedan kolac i ispratila M u skolu. Mm na selu , danas pece gicu a sutra jagnje da bude vruce .

Vrijeme bljaks , i dalje pada . [sm=hudicek1.gif]

Ja bih da se teleportujem kod nade!
Pijem drugu kafu...i dolazim sebi.




NadaR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 10:01:40)


IZVORNA PORUKA: emicaa

MM tvoj A je veći ranoranioc od Dore,a ja kukam kad se probudi u 7 [sm=smiley36.gif]
Nado i moji slave u petak,i moji i muževi.meni sve nešto u glavi da je u nedelju slava pa kontam što već sada pečete [sm=smiley36.gif]


Mi slavimo i sutra navece ( uoci slave ) pa u petak i u subotu . Znas vec kako to kod nas ide. [sm=smiley36.gif]

Sinoc sam plakala od muke kad mi je kisa upropastila koru. Ne znam kako nisam pogledala , kako nisam cula .. Grrr
Bacim , operem tepsiju pod tus i krevet . Jutros napravim ponovo i sve ok. [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 10:05:16)

Hoce neko kakao? Ja pijem, a ova mrvica u stomaku luduje.
I muzevljevi slave u petak, ali ne verujem da cemo ici...




emicaa -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 10:18:19)

Jaooo Nado blago vama,u našem dijelu se slavi samo dva dana ali treći dan dodje rodbine koja isto slavi taj dan.Ali samo ručaju i ćao drugari.




Ana RR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 10:46:46)

Dobar dan [sm=smiley1.gif] vreme bljaks, morala sam kolima u vrtić i posle u maxi. Neka sitna kiša pada, grozno je.

Noćas sam sanjala kako pokušavam da se ulogujem na dv lottery a ono vrti, vrti, izbacuje me, ja se nerviram... i tako [sm=smiley36.gif]

Jao sad mi pade na pamet... dok smo živeli u hr svako malo su moji pekli gicu, očas posla i eno je na ražnju. A mi deca se okupimo pa svako sa kriškom hleba macka po gici da pokupi onaj sok, a ono lepo slano... au čoveče, čega se set_ih [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 10:52:13)

Joj Ana, nemoj mi budis uspomene....
Moj stric je jos tamo drzao kafanu - pecenjaru, pa dobijemo i koka kolu u staklenoj flasici....




Ana RR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 11:08:12)

Mi smo stanovali privatno kod ljudi koji su imali kafanu, tako da se stalno nešto vrtelo na ražnju [sm=smiley36.gif] ali reci.. zar nije bilo lepo?




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 11:11:20)

Uf, sad mi dodje da se spremim i krenem [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 18:02:48)

Nema vas cijeli dan,da ne ganjate vruće sa ražnja [sm=jezicek.gif]
Odem do prodavnice po tavu i kaže nemaju sad,samo na jesen.Nisam znala da su palačinke jesenja hrana.Inače pravila sam pitu sa sirom,peče se.Izvolite [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (4.5.2016 18:25:25)

Hahaha, nasmejah se i ovom sa raznja, i ovom da su palacinke jesenja hrana [sm=bravo.gif] :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>