RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


veselicaa -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (16.5.2016 20:49:44)

Drage cestitam,divne su vam price [sm=bravo.gif]
Inace ja sam mojim smizlama koristila samo Pampers pelene,ne secam se da su i imali neke druge pelene,mozda smo samo jednom ili dvaput probali neku drugu marku i uvek je to bio cist promasaj.Sada isto planiram da koristim Pampers,iako vidim da ima puno novih marki pelena.




serpica -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (17.5.2016 11:17:59)

Upravo je stigo paket Permium Pampers pelena [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Hvaala jos jednom Rr i sponzoru,javicu kako se pokazao mada nema sumnje,kad je izdrazo dok je bila bas mala i ni jednom propustio nece ni sada.
Hvala,hvala punooo [sm=smiley31.gif]




bubulence -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 15:28:26)


Nas je cika postar juce obradovao papmers pelenama. Premium care. Sinoc sm ih vec probali i moramo da ih pohvalimo. Posto je Marija mrsavica cesto joj pelene propustaju a evo jutros smo se probudili potpuno suvi[sm=bravo.gif]. I mislim da su odlicne sada za toplije vreme jer su bas tanke.
Hvala mnoogoo sponzoru i nasoj ringeraji!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0518/m5k-132331.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0518/bl-132197.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0518/1jv-132359.jpg[/img]




marketing RR -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 15:37:01)

[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 15:52:59)

Bubi divna je [sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 16:30:09)

Hvala draga [sm=smiley31.gif]




eca89 -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 16:48:16)

Naša drugarica je prekrasna, pravi je model[sm=zz_inlove.gif]!
Bubi, mi koristimo njih skoro od rođenja, super su, dosta su bolje od zelenog!




serpica -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 16:53:21)

I mi smo probali danas drugi put pampers Premium Care..nemam reci,fenomenalne pelene,ovakve jos nismo probali,doduse jesmo kao mali bas,ali izdrzale su vise od 10h da ne propuste i sto je jos bitnije ne naduju se onako izmedju nogicu pa da bebi visi pelena,imam utisak da je tecnost ravnomerno podeljena..
Jednom recju odlicne!!! Pravi izbor za bebu![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (18.5.2016 20:03:09)

Bubi pa ona je predivna [sm=smiley27.gif] Sve na mamu [sm=love.gif]




bubulence -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (19.5.2016 0:07:38)

Hvala drrugarke drage!
Nama zeleni pampers i nije mnogo odgovarao. Ali premiun care je odlican. Kaze mi muz da ce se Masa ujutro probuditi mokra jer ceo dan vicem kako su dobre pelene. Tako da... Javljam jos sutra da li su definitivno toliko dobre koliko mi za sada izgledaju




vocicana -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (19.5.2016 7:12:45)

Bubi, cerkica ti je kao secer, bas lepa nagrada! Bravo RR[sm=bravo.gif]!!!




branki* -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (24.5.2016 20:26:14)

Evo i mi smo isprobali pampers premium care pelene i zaista mogu samo da ih nahvalim[sm=bravo.gif]ultra,ultra tanke,imaju duge i vrlo elasticne one trake sa strane,pa mogu savrseno da se nameste da se skroz prilagode bebinoj guzi!nisu propustile nigde i nisam primetila nikakav miris,super su stvarno!sve pohvale!
Zahvaljujemo se puno!




vikiveki -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (24.5.2016 21:29:08)

Bubi čestitam na divnom poklonu...i mi smo koristili isključivo pampers , naravno dok smo nosili pelene sada smo odrasli[sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (24.5.2016 21:38:24)

Bubi preslatka je.




Miracles -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (26.5.2016 2:08:15)

Pampers Premium Care je fantastičan! Mi smo oduševljeni!

Hvala vam puno na poklonu. Zaista se oseti razlika u odnosu na druge pelene.

Toliko je mekan, ne propušta, trakice su rastegljive, pa i našem visokom dečaku, baš budu komotne i lepo pašu.


Za svaku preporuku!




Mala Elena -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (26.5.2016 8:20:24)

Cestitke mamama od srca [sm=smiley1.gif]




bojana92 -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (26.5.2016 22:24:50)

Cestitke mamama.[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (27.5.2016 13:40:04)

Cestitam jos jednom mamama! Bubi,pa ja tek sada vidim tvoju devojku,preslatka je ! [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Nagradni konkurs “Iskrena ispovest mama (o odgajanju dece)” (9.6.2016 21:08:22)

Ja se nikako nisam oglasila na ovoj temi od kada smo dobili pelenice....cim su stigle morala sam da ih otvorim i probam,malo je reci da sam odusevljena,ali ipak sta me je najvise odusevilo,u zivotu tanje pelene nisam videla niti koristila....Relja je uvek suv i bezbrizan...stvarno sam prijatno bila iznenadjena inace stalno koristimo zeleni pampers,a ovo nam je novi ljubimac u nasem bebecem zivotu...jos jednom hvala RR i Pampersu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]