|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
3.10.2017 15:41:49   
MamaNecaVo
Ja sam se Ivnana usemila jer je moje dete nemoguce.user posted image
Moram da izguglam sta jos nude od gacica tj koji proizvodjaci.


I moj utisak je takav u vezi gacica pelena (cesto se borimo sa kandidom pa je povecan broj stolica uobicajna stvar kod nas) i bas sam se namucila dok nisam potrosila pakovanje.Doduse uzela sam Pampers broj 5 i rekla bih da su za pola broja vece od obicnih pelena.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Pelene
2.12.2017 0:31:05   
Srecko47E
Mi sada koristimo Pampers.
Nisam zadovoljna jer je beba stalno mokra.
Uzeli smo onaj novi sa kanalima.
Bebi pelena nije mala po velicini vec eto.

Pufies nam je sledeci na spisku

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Pelene
21.12.2017 0:52:38   
Mariya
Nama 4 pufies više ne izdrži od kupanja pa do buđenja user posted image i uzeh mu 4+ i ta je procurela, i kad sam uporedila sa 4, meni su potpuno iste, nisam primetila razliku ni u širini, ni u dužini.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Pelene
21.12.2017 10:50:03   
Maraj
Meni pufies mnogo smrde. Da l ona farba od onih sara ili sta vec al nikako mi ne prija taj njihov misris.
Mi koristimo pampers

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Pelene
21.12.2017 11:37:01   
Sarav
Na stranu reklama koja trenutno svima nama ide na živce user posted image Meni je Pampers nezamenljiv. Imamo oko 8 kg i još uvek nam je super trojka. Nešto smo dobili od grada kad sam se porodila i probala sam Tenera i Violeta i sve su nam propuštale, ali su i dosta grublje i kao da oblačim bebi karton.
Kad smo letos bili na moru potopim ja jednom P sa pampersom a ne onim gaćicama za kupanje i kad sam je izvukla iz vode imam šta da vidim - veća pelena od bebeuser posted image I ranije su bile dobre, ali ove pelene sad sa tri kanala su fantastične user posted image
E, da. Pelene kupujem u Aksi jer su stalno na nekoj akciji pa velika kutija 3 od preko 100 kom košta 1800-1900 din!

< Poruku je uredio Sarav -- 21.12.2017 11:39:52 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Pelene
21.12.2017 12:38:10   
Anck Su Nmaun
Ne znam jel smem da pisem da me Pampersovci ne banuju user posted image
Ja nisam ljubitelj Pampersa, mnoogo mi smrdi, uvek mislim dete se ukakalo.

Sad igrom slucaja kupila neke pelne u Rodi, 5-ca ogromna, nema sanse da se ispiskipreko kao sa ostalim . Uvek mu izbije napred koliko se nakupi.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Pelene
21.12.2017 13:03:42   
emicaa
ja i dalje kupujem Dm-ove i prezadovoljna sam.Sad smo presli na peticu,tanke a velike.jos nijednom nije bio mokar

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Pelene
21.12.2017 14:25:36   
MamaNecaVo
Probala sam iz DE Pampers one gacice.
Mislim beba.user posted image Pa nase pelene i te inostrane su nebo i zemlja.Prvom prilikom mi stize jos nekoliko paketa,te pelene ovde vise ne da necu kupiti nego..Nije mi jasno kako moze biti tolika razlika u kvalitetu.


I da dopisem za one pelene sa reklame,baby lino ili kako vec (mrzi me da ustajem da proveravas tacan naziv)-ono je savrsenstvo.Pro tome 78komada je 1499don na akciji mekane,veci malo kalup,nema ojeda,nema propustanja..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Pelene
22.12.2017 23:04:06   
vocicana
Vise sam poludela od pelena. Koristimo nosicu, ali ne smem jos uvek da ga ostavljam bez pelene nocu. Sutra idem da kupim Predo pelene, akcija, muka mi je od kupovine . 48 kom 1000 dinara.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Pelene
22.12.2017 23:12:15   
dddaca
Meni se te Predo nikako nisu dopadale. Miris je bio tako intenzivan da sam neprestano razmisljala o kolicini hemije koju sadrze. Jedva sam cekala da ih potrosimo i da uzmemo druge

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Pelene
22.12.2017 23:40:07   
Rosita
Pampers nisam kupovala, najcesce dm, pufis, evy baby. Potpuno nevezano za reklamu, pricam o iskustvu od pre 3 g. Ali ne mogu da ne komentarisem reklamu. Razumem narucioca, razumem forum tj. onog ko zaradjuje od reklama, ali nikako se ne slazem sa estradnom parolom da je i losa reklama ucinkovita. Mislim da za krug ovdasnjih konzumenata reklame prave kontraefekat. Drugim recima, u njihovom je interesu da redefinisu zahteve oko mesta i nacina distribucije reklame. Ali mene njihovi interesi ne zanimaju :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Pelene
22.12.2017 23:44:13   
vocicana
Rosi, apsolutno se slazem, to si lepo rekla. Ali stalno neki problem. Ne mogu ni da se setam po gradu svaki cas za te pelene. Nesto je bro otisao ovaj paket zadnjih 10-tak dana, mozda neki dan vise. Puffies je super nama bio, nije mi se osecao, nikada bebac nije bio mokar. Ne znam vie, racunam da cemo d aih skidamo i da ce biti ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Pelene
23.12.2017 8:45:04   
Maraj
Apropo pampers reklame ...
Ja sam ubedjena da niko na forumu nije pogledao reklamu. Toliko je iritantna. Pa ni ja. Ako gresim recite...

Opet kazem, mi koristimo pampers i ostajemo pri tom. Samo u Aksi ih kupujemo jer su uvek na nekoj akciji

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Pelene
23.12.2017 21:55:58   
choopa choops
Mi smo konačno prije nekoliko izbacili pelene, poslije svih muka, ali joj i dalje stavljam noću (Bambo naravno) za svaki slučaj, iako je suva svako jutro.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Pelene
25.12.2017 8:07:28   
vocicana
Jao Choopo, ja jedva cekam taj momenat. Veruj mi. Uzela sam Tenera pelene, mada sam ga juce bas forsirala, ceo dn smo bili suvi, svakih sat vremena nosa, nadam se da konacno to vise izbaci. Bar preko danauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Pelene
25.12.2017 22:48:49   
wivern
Poslednje pelene koje sam kupovala za M su bile one delhaize pelene iz maxija. I super su, bas sam bila zadovoljna.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Pelene
26.12.2017 15:03:22   
MamaNecaVo
Babylino su nove u koje se kunem.
Do nedavno je to bio babylove iz DM a ove su ih prevazisle.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Pelene
27.12.2017 15:06:53   
vocicana
Nevena u Grckoj sam ih videla, teska sam curka ispala sto ih nisam kupila.
Sada ne propisava ove Tenera, a tada kada smo sa mora dosli, ono je bilo strasno, posle podne posle spavanja, ujutru posle noci, katastrofa sa mokrim stvarima, prali smo bodice ja msm na 4 dana, non stop je sve bilo upiskano. Sada cemo videti kako ce i sta biti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Pelene
27.12.2017 15:13:57   
MamaNecaVo
Meni su bas super,pisala sam kolikih problema sa pelenama imamo.
Slobodno ih uzmi,Tempo je nekako najpovoljniji.Ono veliko,duplo pakovanje je oko 1500.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Pelene
27.12.2017 15:15:59   
vocicana
Nemamo Tempo vise user posted image ali cim se budem makla iz Krusevca, idem i trazim. Tnx

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Pelene
27.12.2017 15:18:45   
MamaNecaVo
Nema na cemu.
Ima ih svuda,ali je tu najpovoljnije.
Cenoteka recimo prikazuje poredjenje cebe samo za stanard pakovanje.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Pelene
21.2.2018 22:29:37   
mama Jo
Bambo - ostali smo im verni....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Pelene
21.2.2018 22:33:00   
Sarav
Prešli smo sa Pampersa na Baby love i vrlo sam zadovoljna. Jednako dobro upijaju i što je najbitnije nema ojeda.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Pelene
22.2.2018 0:00:12   
Srecko47E
Mi smo uzeli Bambo al nista posebno.Bile su na akciju u univeru

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Pelene
1.3.2018 12:20:06   
Dora89
Pampers kutiju, uvek je u nekom od marketa na akciji, samo treba pročešljati u kom, a i u "Benu" je uvek ispod 2000.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here