|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene
21.5.2019 17:36:57   
kamičak
Ok su lili pelene

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Pelene
21.10.2019 22:41:39   
bubulence
Ovo moje najnovije dete ima mnogo finu guzicu.

Sa cerkama sam koristila skoro sve i manje-vise sve im je bilo ok... A gospodin iskljucivo beli pampers, od svega drugog se strasno ospe... 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Pelene
21.10.2019 23:14:24   
lesli
Bubulence, a bambo? Mi smo sa pampersom imali problem, probali smo i babylove ali se i od njega crvenela.Bambo nam je odlican. A probali smo i Pure Born u aksi (100% bambus) i ok su, ali preeeeeskupe.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Pelene
21.10.2019 23:18:30   
bubulence
Probali smo bambo ali su mu one propustale, pa smo onda uzeli i za br vece, takodje su propustale. Beby love su mi za cerke bile savrsene, a on se posle sat vremena uzasno ospe... Ove poslednje sto si napisala nisam uzimala, ali nisam ni vidjala. Moram baciti pogled na netu


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Pelene
22.10.2019 10:03:09   
kamičak
Beli Pampers je najmeksi definitivno..


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Pelene
22.10.2019 17:43:28   
nata11
Mi ih koristimo. Nije mi neka razlika u ceni sa obicnim pampersom da bih joj menjala.




_____________________________





(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Pelene
22.10.2019 22:49:49   
lesli

IZVORNA PORUKA: bubulence

Probali smo bambo ali su mu one propustale, pa smo onda uzeli i za br vece, takodje su propustale. Beby love su mi za cerke bile savrsene, a on se posle sat vremena uzasno ospe... Ove poslednje sto si napisala nisam uzimala, ali nisam ni vidjala. Moram baciti pogled na netu 


Mada i nama su u tom uzrastu propustale (dok nije pocela cvrsto da kaki) i tada smo koristili babylove. Kada je pocela da ima 1 cvrst obrok dnevno i stolica se sredila i u to neko vreme je bambo bio na nekom snizenju i resih da mu dam jos jednu sansu. Bili smo zadovoljni, a crvenilo koje je vukla u babylove-u (a koje je svakako bilo bolje od ojeda od pampersa) je nestalo tako da smo im ostali verni.




(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Pelene
22.10.2019 22:51:41   
lesli
Bubulence, kada kazes beli pampers mislis na one nove koje kostaju kao svetog Petra kajgana? Ili pampers premium care?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Pelene
22.10.2019 23:18:04   
bubulence
Evo nemam pojma😂. 50 komada je oko 1500din, ne znam je li to skupo😏. Ali u Aksi je cesto na snizenju pa porucim po 2,3 paketa 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Pelene
23.10.2019 12:13:09   
lesli


IZVORNA PORUKA: bubulence

Evo nemam pojma😂. 50 komada je oko 1500din, ne znam je li to skupo😏. Ali u Aksi je cesto na snizenju pa porucim po 2,3 paketa 





Pa kako ne znas sta pise na paketu? 😂Mada mislim da je to ipak premium care. Onaj novi (beli, valjda se zove Pure) su manja pakovanja. Recimo 30tak komada i mislim da je isto tako oko 1500 cena. Dodju kao te Pure born (od bambusa), a ja posle onog incidenta sa pampersom, radije ne bih bacala novac na Pampers na koji opet moze odreagovati.Probaj bambo ponovo, kada pocne cvrsto da kaki. One su 60kom, 1600din kod uvoznika i imaju besplatnu dostavu (nekada i snizenja). I ono sto je moj utisak da bambo 2 i bambo 3 su nebo i zemlja. 2 mi se uopste nije svidela ni kako stoji ni kako se lepe one trake.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Pelene
23.10.2019 12:22:09   
pari
Meni su se obicne babylove i one iz lidla pokazale super za T, stalno njih koristimo. Pre toga smo koristili Pampers obicni, bile su nam isto ok. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Pelene
23.10.2019 12:43:19   
dunja RR
Mi koristimo za našu debelguzu Lilijeve, nije se osipala, ne probijaju. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Pelene
23.10.2019 12:44:27   
dunja RR
Mm kupuje ali mislim da je oko 900 din 50 kom. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Pelene
23.10.2019 13:00:52   
bubulence
Lesli sinoc sam bila u krevetu pa me mrzelo da ustajem da vidim, jeste premium care.

Dunja, mi smo Masi uzimali te lilijeve pred kraj, bile su nam skroz dobre

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Pelene
23.10.2019 13:21:02   
nata11
Premium  care u Rodi kod nas 80 kom na snizenju 1800 din. Redovna cena je 2100.


Ima i pakovanje od 106 komada. 
Kod nas je Roda najjednostavnija sto se tice pelena. Ne znam jesu cene svuda iste. 

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Pelene
23.10.2019 14:44:14   
bubulence
Mi ovde imamo samo lili, tamo kupujem ako ne porucim u Aksi. Uglavnom to manje pakovanje ( jos uvek nosimo br 2 i ima 50 komada u pakovanju) kosta 1499 din.

Nego, cekam iskustva sa ovim novim pampersom pa da ga probamo. Onaj stari zeleni nam nikako nije odgovarao

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Pelene
23.10.2019 14:47:18   
dunja RR

Bubi ja mislim da su nam u početku par puta probile, sad više nisam sigurna a garant sam pisala. To kad je bila tecnija stolica. Nakon toga odlične. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Lesli sinoc sam bila u krevetu pa me mrzelo da ustajem da vidim, jeste premium care.

Dunja, mi smo Masi uzimali te lilijeve pred kraj, bile su nam skroz dobre




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Pelene
6.4.2020 11:50:22   
nata11
Kakve su DM pelene? Jel ko koristio? 





_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Pelene
6.4.2020 11:51:52   
smeško
Ми користимо за Ј од рођења, јер нас је Памперс сморио са претходним дететом. Стално су пропуштале.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Pelene
6.4.2020 11:52:05   
vonavoj
Dm,babylove su najbolje pelene. Koristim M sad,a i J sam pre 5godina.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Pelene
6.4.2020 12:53:01   
IvanaSK RR
Mi smo u poslednje vreme kupovali i Tenerine u tsv marketima je cetvorka bila 1000 din mislim 60 komada.



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Pelene
6.4.2020 13:12:28   
nata11
A koja je cena  dm pelena? Jesu jeftinije od pampersa? 



_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Pelene
6.4.2020 13:29:47   
IvanaSK RR
Nato,jesu jeftinije od Pampersa. I cesto budu na akciji,veliko pakovanje u kao kartonskoj kutiji bude bas cesto na akciji.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Pelene
6.4.2020 21:16:10   
smeško
Колико се сећам, око 6,7 динара је разлика по пелени између Памперс и ДМ.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Pelene
6.4.2020 22:16:38   
nata11
Hvala vam. Super, probacemo onda. 



_____________________________





(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here