Pelene II deo (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


lesica -> Pelene II deo (19.5.2016 14:39:29)

Pošto je prethodna tema došla do gotovo 100 strana, otvaramo novu!

Nastavite da pišite svoja iskustva vezano za pelene!

Prethodna tema




lesica -> RE: Pelene (19.5.2016 14:43:48)


IZVORNA PORUKA: serpica

Vocicana uzmi pampers premium care neces da pogresis nema sanse da propusti nama je drzao suvo cele nci dok smo bili tako mali. Ja sa racunala da se vise ispalti i fininsijski jer koristis manje komada u toku dana pa tako i pakovanje duze traje...



IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Serpi koliko su Pampers premium care? Kolika ima kom u pakovanju?




Ovako,cena trenutno u Aksi je 1735, br 3 ima 60 kom, 4 cini mi se 56kom ali su vrlo cesto i na akkciji,
Ono sto je mnooogo dobro je to da 1,2 i cini mi se 3 imaju indikator,liniju po sredini pampersa koja meri koliko je ampers mokar,kad linija bude skroz plava/zelena onda znate da je pampers mokar i da treba da se zameni sve dok linija ne menja boju ne menjate pampers,sem ako se ukaki.[sm=smiley1.gif]
ja sam prezadovoljna,mnogo manje komada trosimo dnevno...







lesica -> RE: Pelene (19.5.2016 14:47:14)


IZVORNA PORUKA: bubulence


Nas je cika postar juce obradovao papmers pelenama. Premium care. Sinoc sm ih vec probali i moramo da ih pohvalimo. Posto je Marija mrsavica cesto joj pelene propustaju a evo jutros smo se probudili potpuno suvi[sm=bravo.gif]. I mislim da su odlicne sada za toplije vreme jer su bas tanke.
Hvala mnoogoo sponzoru i nasoj ringeraji!

[img]http://www4.slikomat.com/13/0518/m5k-132331.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0518/bl-132197.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0518/1jv-132359.jpg[/img]



IZVORNA PORUKA: eca89

Naša drugarica je prekrasna, pravi je model[sm=zz_inlove.gif]!
Bubi, mi koristimo njih skoro od rođenja, super su, dosta su bolje od zelenog!





lesica -> RE: Pelene (19.5.2016 14:55:59)


IZVORNA PORUKA: serpica

I mi smo probali danas drugi put pampers Premium Care..nemam reci,fenomenalne pelene,ovakve jos nismo probali,doduse jesmo kao mali bas,ali izdrzale su vise od 10h da ne propuste i sto je jos bitnije ne naduju se onako izmedju nogicu pa da bebi visi pelena,imam utisak da je tecnost ravnomerno podeljena..
Jednom recju odlicne!!! Pravi izbor za bebu![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IZVORNA PORUKA: bubulence

Hvala drrugarke drage!
Nama zeleni pampers i nije mnogo odgovarao. Ali premiun care je odlican. Kaze mi muz da ce se Masa ujutro probuditi mokra jer ceo dan vicem kako su dobre pelene. Tako da... Javljam jos sutra da li su definitivno toliko dobre koliko mi za sada izgledaju





jess021 -> RE: Pelene (19.5.2016 15:14:17)

Suzi, jedini put kad se L ojela je kad sam probala Becutan pelene, grozne su. Sto se tice cene i kvaliteta Lilijeve pelene su sasvim ok.
Mi koristimo zeleni pampers i nema sanse da ga menjam i nisam primetila neku razliku izmedju zelenog i belog, znam samo da je narandzasti bas losiji.
Maraj, vidim da si pisala da ste tek pre neki dan presli na 4. Ja sam pocela da koristim 4 pre sigurno 2 meseca. Ne znam kakve su Bambo sto se tice velicine, ali Pampers 3 joj je bila bas na knap tad, a sda ima isto oko 9kg.
Probaj Pampers i obavezno 4.




sonyasha -> RE: Pelene (19.5.2016 15:28:41)

Da napišem i na temi, potpisujem šta je Jess rekla!




Maraj -> RE: Pelene (19.5.2016 15:32:30)

Hvala jess. Nema mi druge , nego da probamo. Gledala sam danas u Lilly-ju pakovanje belog pampersa od 20kom 700 i nešto dinara. Bas mi to nesto skupo. Ne uzeh. Ja mislila da kupim to manje pakovanje za probu




Mala Elena -> RE: Pelene (19.5.2016 15:37:08)

Pampers premium care su stvarno odlicne , to je misljenje mnogih. Mekane su na dodir i tanke i dobro upijaju..
Slazem se da Becutan ne treba kupovati, u to sam se uverila. Grube su i kao karton...




emicaa -> RE: Pelene (19.5.2016 15:41:41)

Ja sam uzeli zaovinoj maloj u Doboju pakovanje Violetinih sad,neke nove i baš su mekane i tanke.I prije sam uzimala Dori dole Violetu ali nisu bile ovakve.




branki* -> RE: Pelene (19.5.2016 16:28:45)

ja sam sad poslednji put boki kupila u maksiju neke junior pelene,prvi put,najjeftinije su bile,i super su,nista losije od drugih.




Maraj -> RE: Pelene (19.5.2016 21:51:47)

Pa sta znam..ja L uzimam Bamboo jer su kao prirodne. Sta znam
Mozda su i ostale dobre. Al mene su kupili sa tim "prirodne" "ekoloske" i tome slicno




choopa choops -> RE: Pelene (19.5.2016 23:40:06)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa sta znam..ja L uzimam Bamboo jer su kao prirodne. Sta znam
Mozda su i ostale dobre. Al mene su kupili sa tim "prirodne" "ekoloske" i tome slicno

Ista stvar! I te, i DM-ove. Ja sa starije dvoje djece nisam imala priliku da koristim prirodne jednokratne pelene, pa sam isprobavala i uzimala one od kojih su imali najmanje problema, tj. osipa. Sada, kada su se na tržištu pojavile ove, ne pada mi na pamet da uzimam druge, pa čak i da ove puste poneki put ili da na dodir nisu mekane ili šta ja znam. Za mene je dovoljno da nemaju miris, da nemaju gel i razna piiip unutra ubačena. [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Pelene (20.5.2016 9:17:40)

Bambo pelene su ok, ali su skupe, a izmedju pampers premium care i bbo bolje su mi pampers[sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Pelene (23.5.2016 13:52:00)

ja se pampersa ne odricem nikako,nikada,ali nikada ni jedan problem nismo imlai sa njima,Iva ih je koristila 20 meseci ,a Relja evo danas punih 8.hehehehhe...stvarno ih svima preporucujem...




Maraj -> RE: Pelene (23.5.2016 16:11:11)

Isi ja 3 pa sad i 4 placam 1500din. U 3 je 66 kom a u 4- 60 komada. U Rodicu budu skuplje 1700i nesto. Ja Bamboo kupujem u Piramidi za 1500din




Maraj -> RE: Pelene (23.5.2016 16:13:01)

Zaboravih da kazem
bamboo mogu da se naruce direktno od proizvodjaca. Ako narucite 2 pakovanja , postarina vam je gratis. I tamo je cena 1500din za 3 i 4




vocicana -> RE: Pelene (23.5.2016 16:32:21)

Ostala sam pri tome da koristimo Babylove pelenice, samo sto mi se cini da mu je ipak dvojka vec mala, da li je moguce?! Nocu mu stavljam Pampers zeleni, velicina 2, do jutra smo bukvalno mirni. Moje dete nije imalo neke alergijeske reakcije na pelenice, tako da necu da menjam nista za sada. U DM-u, recimo 100 komada pampersa 3 kosta 1780 din, u kutiji su. Ova dvojka koju uzimamo za sada, ima 42 komada, kosta 740 din i super mi je, oko 7 dana traju.




mali_mis -> RE: Pelene (24.5.2016 7:44:22)

Bambo pelene su u apotekama jeftinije nego u marketima. Jos sto u nekim apotekama imate popust za bebecu opremu pa i pelene.




Mala Elena -> RE: Pelene (24.5.2016 7:50:28)

[sm=bravo.gif]
Emice , mozda je izasla neka nova verzija...tako i za druge proizvodjace vidjam drugaciji dezen i kvalitet.




serpica -> RE: Pelene (24.5.2016 9:53:34)

U DM-u imate zeleni pampers jambo pack. plus Premium care.. ne znam cenu,juce su mi stigli oni vauceri gde pise usteda 300din sa njima..bas cu ovih dana da idem da vidim koja je cena.




Miracles -> RE: Pelene (26.5.2016 2:09:47)

I ovde da napišemo, stigla nam je nagrada!

Pampers Premium Care je fantastičan! Mi smo oduševljeni!

Hvala vam puno na poklonu. Zaista se oseti razlika u odnosu na druge pelene.

Toliko je mekan, ne propušta, trakice su rastegljive, pa i našem visokom dečaku, baš budu komotne i lepo pašu.


Za svaku preporuku!




vocicana -> RE: Pelene (27.8.2016 7:13:58)

Da li je neka od vas cula ili koristila slippers pelene ili Predo pelene. Turski je proizvvodjac isto kao Evy baby. Kakva su vam iskustva?
Dobila sam juce gratis uzorke za vel 3 i 4, probala mu 3 od Slippers, nigde nije procurelo, super su. Malo su mi neobicne tracice za lepljenje, ali su fine pelenice.
Cena za pakovanje od 60 kom broj 3 je 860 din.




IvanaSK RR -> RE: Pelene (27.8.2016 8:17:36)

Voci, ja prvi put čujem za njih. Gde si ih kupila?




Sanjalicaaa -> RE: Pelene (27.8.2016 12:17:35)

Mi smo na decijem sajmu dobili pakovanje Predo pelena. I baš sam bila zadovoljna. Pisala sam na forumu. Znam da su neke mame pisale da nisu zadovoljne. Ja bih ih koristila da znam gde ima da se kupe. Obično se prodaju samo u apotekama i ne u svim.




isidora88 -> RE: Pelene (27.8.2016 18:47:12)

Mi cemo ostati verni pampersu premium care , najbolje su nam se pokazale




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>