|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
24.3.2009 9:20:22   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: mihi

Ovo za kečap nije tačno ja ga jedem onog dana kad su špagete, skrobni dan i normalno mršavim, ma to je malo kečapa nije to ne znam koliko, a i z banane ne vodim baš striktno računa u kon razmakun jedem voće jer je taj dan dosta težak, šećer iz voća se brzo potroši i upadaš u hipoglikemijuuser posted image .


Slažem se sa svim. I ja sam tako.

p.s. mnogo su ti slatki klinci user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: UN DIJETA
24.3.2009 9:22:09   
mihi
HVALA JECOuser posted image .

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: UN DIJETA
24.3.2009 9:26:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Tasha evo konačno moje slike pomogla Guppyuser posted image user posted image user posted image .


user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 6:05:22   
ebru
Huhu,Tasho,tu sam jauser posted image samo kao sto sam napisala bila sam zauzeta skidanjem kilica pa me nije bilo po forumu!Tezak je to posao bio za meneuser posted image
Nego mihi(i ostale cure),stvarno nisam mislila nista lose svojim postom,nego sam samo mislila da pomognem i da kazem ono sto ja znam,a svako zna za sebe najbolje sta ce i kako ce zar ne!?

_____________________________

Monika 11.12.2007
Svaki covjek upozna jednom covjeka svom zivota,ali samo rjetki upoznaju ih u pravo vrijeme!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 8:55:14   
Anoniman
Nedoumica br. 1: Kako žene koje rade od 8 - 16 h drže ovu dijetu?
Nedoumica br. 2: Šta sa kafom u kesici, recimo Nes 2 u 1? Jel sme ili ne sme? Da li sme da se sipa mleko u kafu?
Nedoumica br. 3: Da li se u proteinskom danu onda sme ili ne sme jesti mleko i sir?
Nedoumica br. 4: Salata... da li to znači da kada počne sveža salata, onda mogu da napravim sebi mešanu salatu (tzv srpsku salatu), pa recimo da skuvam jaje i narendam ga u salatu, pa umesto mesa i salate da jedem to?
user posted image

(odgovor članu ebru)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:27:34   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nedoumica br. 1: Kako žene koje rade od 8 - 16 h drže ovu dijetu?
Nedoumica br. 2: Šta sa kafom u kesici, recimo Nes 2 u 1? Jel sme ili ne sme? Da li sme da se sipa mleko u kafu?
Nedoumica br. 3: Da li se u proteinskom danu onda sme ili ne sme jesti mleko i sir?
Nedoumica br. 4: Salata... da li to znači da kada počne sveža salata, onda mogu da napravim sebi mešanu salatu (tzv srpsku salatu), pa recimo da skuvam jaje i narendam ga u salatu, pa umesto mesa i salate da jedem to?
user posted image


1- ako resis nista nije tesko. Meni nije bilo problem da radim i drzim dijetu.
2- jato nisam pila tad. Samo tursku bez secera, kao i inace, i vodu i ponekad caj.
3- sme, ali ne zajedno sa mesom. Ili-ili
4- može salata, ali ne sa jajima u istoj

Tasho...nije ova dijeta za tebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:34:08   
Anoniman
Nisam mislila svaki dan da stavim jaja u salatu. Nego ima onaj dan meso ili jaja, pa sam mislila taj dan, lepo jaja u salatu. user posted image
Jer ako je tako, onda mogu da uklopim sa poslom.

Ješću do daljeg salatu sa jajima, pizzu, i nekako ću već smisliti to bareno povrće da uklopim.

E, a jel kukuruz ide u salatu? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:36:58   
Modessty
Tasha je u pravu. Problem je kad radiš da nosiš hranu sa sobom!
Jeste tačno i to da kad nešto hoćeš onda nije teško i sve se može.
Izgleda da Tasha i ja nismo baš neki dijeta tipovi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:37:28   
Lu
Jao toliko patnje...
Zašto ne mršavite jednostavno manje jesti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:37:33   
Modessty
htedoh da priupitam, a kad može da se pije jogurt?
Ja mleko ne pijem, ali mi je jogurt spas!

< Poruku je uredio Modessty -- 25.3.2009 9:38:10 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:40:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Jao toliko patnje...
Zašto ne mršavite jednostavno manje jesti user posted image


lu... ja ako budem jela manje nego sada - neću jesti.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:44:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


lu... ja ako budem jela manje nego sada - neću jesti.


E to draga ne može biti istina,a zašto misliš da su mršavi ljudi u logoruuser posted image
Ti ili nemaš problem sa kilogramima,što ja i mislim,ako nije tako onda jedeš nesvjesno između obroka piješ razne slatke napšitke,grickaš nešto na poslu i to ne računaš u hranu!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:44:41   
Dora
E, devojke imam i ja dobru dijetu. zove se ananas dijeta: Jedeš sve osim ananasa! Super jeuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:48:48   
Lu
user posted image user posted image user posted image
Bravo Dorauser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:49:22   
Anoniman
lu... ovako nekako izgleda moj dan:

7h - kafa kod kuće
8h - kafa na poslu
oko 11h - doručak (bude nešto tipa kifla, burek, proja + jogurt)
oko 14h - kafa na poslu
oko 16.15h - ručak (bez hleba uvek)
Nadalje je samo tečnost, veoma često voda, po nekada Coca Cola.

Naravno, jedem i slatko, ali za to ipak nemam tajming user posted image ... i ne preterujem... tj. ne kupujem da ne bih jela.

Nemam ja puno viška, ja bih samo da skinem koji kg... i kontam da se možda ni ne opterećujem dijetom, nego da sačekam sveže povrće, ja tada svakako počnem da pasem... pa će otići. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:54:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Nemam ja puno viška, ja bih samo da skinem koji kg... i kontam da se možda ni ne opterećujem dijetom, nego da sačekam sveže povrće, ja tada svakako počnem da pasem... pa će otići. user posted image


To sam i mislila i u pravu si za povrće,ovako ćeš bezveze namučiti organizam a i psihu.
Još nešto uzmi loptu i Luku i idi s njim u park,Luka nek šuta a ti trči za loptomuser posted image
Ozbiljno malo vježbice nije zgoreg,sigurna sam da imaš nešto u gradu u što bi se mogla uključiti ako ti je dosadno samoj kod kuće,kao što ja moramuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:55:15   
Anoniman
Uključiti? Tipa sport? user posted image  Jesi ti blesava? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 9:58:23   
Lu
Pa da!
Eeee,nerazumije se sit gladnomeuser posted image
Da je meni bar aerobik ili fitness(bio jednom) nisam propustila ni jedan dan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 10:01:01   
Dora
ja imam 5 kg viška i to od septembra meseca. ne mogu da ih skinem, a ne jedem puno. Doktorica me pitala: koliko ti ono imaš godina, draga? Reko, skoro 30! A ona mi kaže- pa nisi više devojčica. metabolizam usporava!-
Nikada nisam držala dijetu, ja to ne mogu, volim da jedem slatkiše!
Ali, primetila sam jednu stvar. Izbacila sam gazirana pića (jer ih, da budem iskrena i ne volim), i sokove; pijem vodu, ZELENI ČAJ tri puta dnevno i limunadu umesto soka. Bolje se osećam i imam više energije. Još nisam primetila da sam smršala user posted image ali celulita definitivno imam manje.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 10:04:14   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Ali, primetila sam jednu stvar. Izbacila sam gazirana pića (jer ih, da budem iskrena i ne volim), i sokove; pijem vodu, ZELENI ČAJ tri puta dnevno i limunadu umesto soka. Bolje se osećam i imam više energije. Još nisam primetila da sam smršala user posted image ali celulita definitivno imam manje.



O tome ja pričam malo samodiscipline i navikneš se,više nemaš potrebe za bespotrebnim kalorijama.user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 10:18:16   
Dora
Dobre i zdrave navike u ishrani su zlata vredne. Nemam ništa protiv dijeta, ali pravilna ishrana utiče na zdravlje i metabolizam i nema potrebe za dijetama. To važi za žene koje imaju 5-6 kila više. Za ove druge- samo napred, budite istrajne (ali i pametne). Moja tetka i sestre od tetke drže strogu dijetu, smršaju malo i onda počinje " po starom" gomile testa, kolača, koka kole, jedan dan pizza, jedan palačinke i tako svaki dan. Dva meseca na djeti smršaju po 10 kila a onda za nedelju dana sve to vrate. na stranu izgled, ali tako se poremeti ceo organizam. Zdravije je biti debeo nego imati takvav način ishrane.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 11:41:16   
Modessty
Nije dobro izgubiti više od 3kg nedeljno. Nije zdravo. Sve treba postepeno.
kao što kažu da je naglo ostavljanje cigara za organizam šok, tako je i naglo neunošenje hrane veliki šok za organizam.

Meni je mana što imam samo doručak na poslu i ručak kod kuće.
Dok sam imala sva tri obroka nije bilo ni težine. doduše ova moja težina je i posledica hrmonskih terapija... a i lenjosti
Možda bi trebalo da sama sebi napravim "dijetu", tj da sama pronadjem način ishrane koji mi odgovara.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: UN DIJETA
25.3.2009 11:53:38   
Jacaca

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

lu... ovako nekako izgleda moj dan:

7h - kafa kod kuće
8h - kafa na poslu
oko 11h - doručak (bude nešto tipa kifla, burek, proja + jogurt)
oko 14h - kafa na poslu
oko 16.15h - ručak (bez hleba uvek)
Nadalje je samo tečnost, veoma često voda, po nekada Coca Cola.

Naravno, jedem i slatko, ali za to ipak nemam tajming user posted image ... i ne preterujem... tj. ne kupujem da ne bih jela.

Nemam ja puno viška, ja bih samo da skinem koji kg... i kontam da se možda ni ne opterećujem dijetom, nego da sačekam sveže povrće, ja tada svakako počnem da pasem... pa će otići. user posted image



Ne jedem hleb, slatko i ne pijem gazirano, imam jedan obrok ali obilan(mesni) i dve vocne uzine, obzirom da mi je skoro 40g a imam mozda 2kg viska mislim da i nije strasno, treba mi samo malo vise setnje, ubi me kompjuter.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: UN DIJETA
30.3.2009 11:17:31   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Jacaca

Ne jedem hleb, slatko i ne pijem gazirano, imam jedan obrok ali obilan(mesni) i dve vocne uzine, obzirom da mi je skoro 40g a imam mozda 2kg viska mislim da i nije strasno, treba mi samo malo vise setnje, ubi me kompjuter.user posted image



ha ha hauser posted image ja ne videh te dve kile viška!!!!!user posted image
ma kakvo bre mršavljenje!!!!
ne verujte joj jer izgleda fantastično!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: UN DIJETA
12.4.2009 10:21:28   
gracija
Mihi,kako napredujes sa dijetom?Ja sam prekinula prije par dana i sad me grize savjestuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here