|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
29.9.2020 9:59:53   
jess021
41.!!!  Bravo, jos malo pa si na pola. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: UN DIJETA
29.9.2020 10:32:51   
Queen Lady
Hvala Jess. Jos samo da se fizicki malo vise aktiviram i bice super. Trenutno mi je jedina aktivnost pesacenje do posla 30 min 5 dana...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: UN DIJETA
29.9.2020 10:34:28   
jess021
Ajd u temu vezbajmo i smrsajmo zajedno 😁



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: UN DIJETA
29.9.2020 10:37:52   
Queen Lady
Gvirkam stalno, ali nikako da krenem da cukam... Da ne idem off, odoh da gvirnem... user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: UN DIJETA
6.3.2021 13:57:31   
Filadendronka
Prosao krug i po, dakle sam pocetak. Krize imam kad je proteisnki dan, jer meso ne volim. Sad imam gomilu rodjendana, bas moram da se kontrolisem kad sam vec zapocela sa ovim. 


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: UN DIJETA
6.3.2021 14:12:30   
smeško
Фил, то ти не треба, уопште. Прелепа си жена и ово уопште није здрав начин исхране. Упропастићеш здравље. Извини, драга си ми јако, па пискарам...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: UN DIJETA
6.3.2021 18:36:25   
Filadendronka
Smesko, hvala ti. :) 

Ja cu to kratkotrajno, samo da skinem ovaj visak koji sam dobila na brzaka zbog prejedanja i nezdrave ishrane na poslu. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: UN DIJETA
6.3.2021 19:46:18   
smeško
Пуно среће.


Генерално, у овој дијети има толико лоших ствари, да ме чуди да није забрањена.Кренула си да се сређујеш за лето. И ја крећем на фитнес, али сваки пут од следећег понедељка. 😂

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: UN DIJETA
6.3.2021 20:28:51   
Filadendronka
Naravno da je nezdrava, kao i vecina express dijeta. Ali relativno brzo deluje i utice na mene vaspitno. Cim krenem da jedem kao prase odmah kazem sebi kako cu se kazniti UN-om. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: UN DIJETA
7.3.2021 14:20:08   
smeško
Фил, сјајна тактика! 😂

Ја избацих слаткише, убије ме киселина после њих. И нешто не видим да сам скинула макар један грам. Ипак ћу морати да бушим кашику.😁

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 535
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here