|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UN DIJETA
28.4.2009 17:35:41   
ljubičica
Orhideja, odakle ti knjiga sa receptima za UN dijetu? Je l je ima još ko?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: UN DIJETA
29.4.2009 9:01:21   
mihi
Ima da se kupi preko Tele shopa 960 din.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: UN DIJETA
29.4.2009 9:09:36   
mihi
Gracija sory nisam videla oslabila sam 6 kg i onda su krenule svadbe, krštenje i šta ću ne mogu da glumuim ludaka ali od 4. 05 se vraćam na dijetu jedino dobro što nisam mnogo jela a nastavila sam sa voćem ujutru  i nisam ništa dodala, sad kad krenem ne prestajem do cilja idem i na jogu i vlajda će biti ok 21. 06 imam svadbu biću kuma tako da moram da budem tip top.......

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: UN DIJETA
29.4.2009 10:11:12   
Modessty
ja još uvek nisam počela nikakvu dijetu!user posted image
a rekla mi i dr da treba da se vratim na moju normalnu težinu.
lenština sam po tom pitanju!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.6.2009 20:51:27 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: UN DIJETA
23.7.2009 19:36:44   
božana
Ova dijeta je super.Ja sam je držala i za dva meseca izgubila 7 kila.E, onima kojima su se vratili kilogrami posle ove dijete, vratili su se iz razloga što su počeli mnogo da jedu, a ne zato što ova dijeta nije dobra.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: UN DIJETA
26.7.2009 22:49:20   
guppy RR

Jeca RR je napisala:


Ja sam onih mojih čuvenih 30kg (kažem čuvenih jer sam ih sto puta pomenula na forumu ) skinula uz Luku...za ovih 11 meseci (u tih 30 računam i njegovih 3650kg porodjajnih i vrlo malo vode koju sam izgubila na porodjaju jer sam sebi izgledala kao slon kad sam izasla iz porodilista )
E, onda sam prestala da dojim pre mesec dana i cim je stalo mleko krenula sam na blok anticelulit masaza (10 komada) u salonu kod mene u kraju. Maserka je sjajna. I krenula sam UN dijetu. Evo prvih rezultata. Za 2 nedelje sam skinula 3 kg. Završila sam i masaže i za 2 nedelje koliko su ukupno trajale (nisam išla svaki dan, nekad svaki drugi) sam uz dijetu skinula čak 6,5 cm u struku (obim), 5cm kukovi (obim)...i butine 3cm...rezultati nisu skroz merodavni jer su još veći nego realni obzirom da sam se merila u pmsu i da sam danas dobila..jedva čekam da mi prodje, da se izmerim, ali i sad vidim da mi vec garderoba postaje velika. Sad sam u trecem krugu UN..vec sam se adaptirala, pijem one tabletice zelenog čaja, uveče po jednu spezial merz (vitamini) i super se osećam, pupupu 

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: UN DIJETA
10.9.2009 11:39:11   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: božana

Ova dijeta je super.Ja sam je držala i za dva meseca izgubila 7 kila.E, onima kojima su se vratili kilogrami posle ove dijete, vratili su se iz razloga što su počeli mnogo da jedu, a ne zato što ova dijeta nije dobra.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: UN DIJETA
10.9.2009 11:44:54   
Jeca*
Ja sam ponovo na ovoj dijeti, ne bih li skinula jos 5kg i super mi ide...odlicno se osecam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: UN DIJETA
10.9.2009 11:54:06   
Delijagirl
Ja sam ovu dijetu drzala prosle godine od februara i u martu sam se tako gadno razbolela, da sam se lecila sve do Jula. Mozda nije uzrok dijeta ali eto to se meni desilo.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: UN DIJETA
10.9.2009 14:00:24   
mihi
I ja Jeco kupila sam i knjigu sa receptima!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: UN DIJETA
24.9.2009 13:04:22   
MERYEN
I ja sam na ovoj dijeti,danas mi je vocni dan,ja ne znam kako vi radite kad je vocni dan,ja dorucak banane gotovo svaki dan jedem jer me jedino one zasite, ustajem jako rano pa mi je do rucka daleko.Pravim sok od cedjene pomorandze u to dodam jedan limun i malo vode i to pijem,jedem grozdje,jabuke,breskve i nektarine,sve iseckam sastavim i kao vocnu salatu,dodam ananas nekad iz konzerve i prelijem sokom,a nekad ga popijemuser posted image  iz cuga cim otvorim konzervu,sta cu gladna,i za veceru isto to.
Juce sam imala vrtoglavice,vise puta u toku dana.

Ja nemam knjigu recepata pa ako imate kakve recepte napisite-podelite sa nama.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: UN DIJETA
24.9.2009 14:31:31   
Jeca*
fenomenalan link, u vezi ove dijete: KLIK

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: UN DIJETA
25.9.2009 9:18:17   
MERYEN
Hvala.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: UN DIJETA
22.10.2009 20:03:13   
Delijagirl
Ja nesto razmisljam da se vratim na ovu dietu ali uz oligovit, beviplex i gvozde. I imam jedno pitanje dali bi bilo kriticno da popijem svaki dan jedan kefir jer mi jedino to pomaze da imam normalno probavu tj. da idem svaki dan da kakim.... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 0:31:41   
milos
dijeta dosta pomaze

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 1:17:06   
Verus
DG ne, jogurt cak pomaze odrzavanju linije, tako da je ok ako ga pijes!
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja nesto razmisljam da se vratim na ovu dietu ali uz oligovit, beviplex i gvozde. I imam jedno pitanje dali bi bilo kriticno da popijem svaki dan jedan kefir jer mi jedino to pomaze da imam normalno probavu tj. da idem svaki dan da kakim.... 

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 9:02:15   
Jeca*
Moje misljenje. Smeta da popijes jogurt, jer pravilo dijete nalaze da se jogurt pije samo prvog dana u krugu od 4 dana. I to je osmisljeno upravo tako da se ne mesaju razlicite grupe namirnica i samo tako dijeta ima smisao i efekat. Sa druge strane, mislim da B vitamin mnogo pojacava apetit i da ces samim tim imati problema da se izboris sa stalnim osecajem gladi, ali ako ti to ne smeta, onda ok. Svakako je koristan, ali ja ne volim da ga pijem jer sam non stop gladna i onda mi je jako tesko da odrzim dijetu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 9:22:04   
Anoniman
Jeco, jesi ti još uvek na dijeti? 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 10:07:55   
Jeca*
Ne. Napravila sam duzu pauzu, ali evo od sutra se opet vracam na nju jer sam shvatila da mi ne prijaju gluposti koje jedem dok sam na poslu, pa mi je ovo najbolji nacin da ukrotim sebe i pokusam da skinem jos onih 4-5kg koliko zelim

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 10:25:10   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: UN DIJETA
22.11.2009 10:47:45   
LillyT
Neka moja snajka drzi ovu dijetu vec godinama i skroz se navikla da se tako hrani. Ona pravi pauze kada njoj odgovara, nije bas u fazonu da je drzi u ovom slavarskom periodu, ali moram reci da je smrsala 25kg i da sada vec godinama odrzava uspesno svoju kilazu. Ona je malo i modifikovala, poslednji dan ne jede samo voce, nego i odredjeno povrce, celer, pecurke i jos nesto (zaboravila sam sta). Ona je bas primer da dijeta deluje, a i ona izgleda odlicno (kaze, tako se i oseca). 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: UN DIJETA
27.1.2010 18:37:47   
Verus
Pitanje za vas koji ste drzali ovu dijetu....Naravno, razmisljam o ishrani i vezbanju posto se porodim, jer sam do sada vec nabacila 17 kg.  Nikada nisam ovoliko tezila u zivotu.

Da li: se ova dijeta moze drzati uz dojenje?  Ili se mora cekati da se prekine sa dojenjem?  Naravno, bez dana gde je samo voce, i bez dana gde si samo na vodi.  Ja ne vidim zasto ne, jer se ipak hranis redovno, samo po pravilu, znaci unosis i proteine i u. hidrate.  Ali mozda nije dozvoljeno, zato pitam vas sa iskustvomuser posted image ??

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: UN DIJETA
27.1.2010 18:40:18   
cipiripi
NE NE NE NE I NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja Vas sve molim da se ne zezate sa dijetama, pogotovo proteinskim!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: UN DIJETA
27.1.2010 18:41:41   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Verus RR
Ja ne vidim zasto ne, jer se ipak hranis redovno, samo po pravilu, znaci unosis i proteine i u. hidrate. 



a sta je sa vlaknima?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: UN DIJETA
27.1.2010 18:43:24   
Verus
cipi nije proteinska, tu Adkinsovu ne bih nikada drzala.  Radila sam UN, ali sam ubrzo zatrudnela pa sam batalila....vidi prvu stranu, tj. kako se kombinuju namirnice.  Mislim da se je ovo low glycemic index dijeta....

Jeco ti imas iskustva...kako si skinula 30kg uz Luku? Jel mislis da je samo od dojenja ili si jela samo zdrave namirnice?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here