Aplikacija Google fotografije (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


amelia -> Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 13:35:24)

Zene nisam nasla temu slicna ovoj nisam znala gde da postavim pitanje pa sam otvorila temu... Ako ima slicna tema neka je modd zatvore i prebace post.
Da li koristite ovu aplikaciju gde mozes da odradis sigurnosnu kopiju slike, videa, dokumenta itd ?
Meni je inace uvek puna memorija a imam barem jedno 3 sd kartice. Pise da imas na raspolaganju 15 gb i da su stvari privatne zasticene.




choopa choops -> RE: Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 14:55:59)

Misliš na Google drive?
Ja ne koristim, jer inače nemam puno fotografija u telefonu. Jednom prilikom kad mi je crkao komp sam kupila eksterni hard disk i tu s vremena na vrijeme prebacim slike.

Koliko god oni govorili da je sigurno, internet je to, ne želim da stavljam. Možda jedino neke na kojima nismo mi.




amelia -> RE: Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 15:05:31)

Da drive i ova mislim da su slicne ako sam dobro razumela. Jedino da tu stavljam neke slike ko sto kazes gde nismo mi jer imam ih puno.




Maraj -> RE: Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 15:30:58)

Amelia ja imam tu aplikaciju na tel ciji si link postavila. E sad ni meni tu nije nista jasno. Ja ih koliko znam nisam javno objavljivala al kada udjem u tu aplikaciju Google slike , pojave mi se moje slike sa tel. Naravno pise i ono da ih objavim , ali ih ne objavljujem. Sad ne znam da li te fotografije koje stoje u toj aplikaciji jesu "sacuvane" ili ne




amelia -> RE: Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 15:42:17)

Ako nisi objavljivala onda su sacuvane. Jesi li videla opciju gde pise da sigurnosno kopijas sve ako nemas memorije u tel. Onda se tel oslobodi a fotografije stavis u google fotografije. I pise da su sacuvane tj privatne samo ti ih imas nisu na interet postavljene. Ma ne znam Ni meni nije najjasnije treba da sve iscitam vidim ali mrzi me trenutno nemogu. I ja imam i drive i ovu aplikaciju.




Maraj -> RE: Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 15:49:34)

Meni je telefon pretrpan fotografijama. Ne smem da ih brisem jer se plasim da nisu sacuvane. Inace g mail ni ne koristim na kompu , ma ja ni ne palim komp , sve sa telefona zavrsavam. Zato ni ne znam da li su mi sacuvane fotografije , i kako to da proverim




amelia -> RE: Aplikacija Google fotografije (23.6.2016 17:20:59)

Ee maraj ti ga ne palis a ja viise nemam com[sm=smiley13.gif] jos mi to falilo da sad kupujemo novi... Imam tablet ali i on je prepun i usb od 16 gb isto. Videa koje pravim kad snimam A najcesce mnogo bree memorije zauzimaju. Sad mi je orepun tel n mogu bebca da slikam inace to radim skoro svaki dan[sm=smiley36.gif]
Izgleda zene slabo koriste ove app cim se ni jedna ne javlja sa iskustvom [sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Aplikacija Google fotografije (4.7.2016 16:40:46)

Ja koristim ovu aplikaciju. Sama pravi price po datumima. Sasvim je ok. Mada se i ja cesto zapitam koliko je bezbedno i gde mogu zavrsiti slike [sm=zmeden.gif]




amelia -> RE: Aplikacija Google fotografije (4.7.2016 16:51:48)

Nato isto i mene to zanima,, premisljam se da li da stavim nase fotografije ili ne.... Pise da je bezbedno ali ko ce znati..




Stranica: [1]