RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


eca89 -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (2.7.2016 22:41:13)

Evo i mene mamike, A.je bolje, jede, igra se, raspolozena je.
Joj, ja pravila neki kolac sutra imamo goste. Ljubim vas sve i laku noc.




serpica -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 6:25:36)

Dobro jutro mamike..
juce sam se raspala od posla,ne znam sta me vise boli,ruke ili noge,uglavnom sredila sam..danas ocekujem goste. mm je juce doveo decu iz sela,stigli oko 19h,Toma sa temperaturom a Tara pala i povreidla oko,udarila o ivicu stola.
Hvala Bogu pa nije strasno. A tomu smo odmah vodili u hitnu,dala mu je injekciju po prvi put ali ja sam zadovoljna jer ne pije sirupe sve povrati i nikad ne ispostujemo terapiju do kraja.
I tako.. sad pijem kafu pa idem kod frizera...a onda da sredjujem prinzecu.[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 8:25:42)

Eco,super sto joj je bolje!odkad ja nisam pravila kolac,ajooj!
Serpi,da sve protekne u najboljem redu[sm=bravo.gif]
Mi ustali,pijem kafu koliko mogu,deca budna..uobicajeno.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 8:30:26)

Eco, drago mi je da ste bolje.
Serpice, bice sve u redu, ljubi decu.
Moja kmezavica pola noci kenjkala, sad smo na terasi, ona u jajetu, ja pijem kafu :)




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 8:35:46)

Jutro mame!
Ja opet ustala sa mučninom. Izgleda da me neće zaobići ni ovaj put[sm=smiley13.gif]
Von,uh,drž'se...
Branki,odsad kada budem pravila kolače šaljem ti[sm=smiley36.gif] Danas nedelja,meni je ona nezamisliva bez kolača. Zbućkaću neke mafine sa kajsijama,njam...
Mm najzad završio žetvu,kaže danas slavimo[sm=smiley36.gif]nije ga bilo kući više od 2 nedelje, tj dolazio je kući samo da spava. I dogovorili smo se da ćemo roštilj, međutim,ovde grmi [sm=zmeden.gif]
A da vam ne pričam koliko si tek devojčice srećne što najzad vide tatu!
Emice,ima li tačkica? Valjda neće,gde baš sad...
Sanjice,jesi li bolje danas?




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 8:47:01)

Dobro jutro,još uvjek je bez tačkica,ja sam je naravno u tri pregledala jer sam sanjala da ih ima po licu [sm=smiley36.gif]
Mariya da ti brzo prodju mučnine,uh kad ih se samo sjetim [sm=smiley13.gif]
Grliša za sve [sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 8:58:45)

Jel pomaze nesto za mucnine?
Sanjice, bolje?




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 9:06:01)

Dobro jutro mamike... jeste dobro... ja sam prokuvala nocas[sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 9:33:22)

Ne pomaže ništa,čekam da prođu.
Prokuvavanje noću[sm=smiley36.gif]me podseti na to kako smo mi ugradili klimu. Nakon što smo 3. noć ležali budni u krevetu u 3 ujutru ne znajući kako više da se ohladimo a L je u peleni u krevecu spavala potpuno mokra smo konačno presekli,odmah sutradan otišli i kupili klimu. Bez nje se danas više ne može,obavezna je i u kući i u autu. Ne znam kako smo ranije izdržali,da li smo bili mlađi pa smo lakše podnosili ili nije bilo baš ovoliko toplo?




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 9:39:52)

Nije bilo toliko toplo... a i kada si mladje sve je lakse...
Ja je jutros nisam ukljucila, promaja jos uvek radi za nas[sm=smiley36.gif]
[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 10:33:33)

Mariya,draga,hvala😘
Ja radila malo vezbe,koliko mogu od boke,jer ona se odmah kaci na mene.rucak imam od juce,mirna sam sto se toga tice.i tako...
Emice,super,mozda joj nece izbiti.




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 10:36:08)

Branki, ako mogu tebe da pitam, posto si moderator... Napravila sam temu pa ne znam da li sam to dobro uradila, i da li se vidi, mozda je vidim samo ja, nisam pravila nove teme do sada??[sm=zmeden.gif]




amelia -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 10:51:57)

Jutroo mame.. Mada vec je podne [sm=smiley36.gif]
Ja danas pravim tortu sincic napunio 10 meseci [sm=bravo.gif] kako mi je proletelo vreme.
Sanjice jesi bolje? Emice nadam se da ce vas zaobici ospe.
Pozdrav za sve




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 11:06:04)

Ja dolazim na tortu, da znas.
[sm=bravo.gif] za 10 meseci, da, ide vreme, mi u subotu punimo 3 meseca, dok sam se okrenula, pred sobom imam neodoljivog decaka sa ocima kao sa soljama, samo me gleda i trtlja i smeje se. Kako pokazuje emocije, kako je smesan, ma sa fakultetom se radjaju.
A ja nastavljam sa sredjivanjem kuce. Cujemo se kasnije.




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 11:27:03)

Ja tek idem da sirim ves... napolju je divno duva vetric[sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 11:37:49)

Amelia,neka je srecno[sm=bravo.gif]
Voci,ti kao da si juce bila trudna,a gle ga D vec tri meseca!
Khaleesi,vidi se tema,sve je ok.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 12:03:37)

Dobar dan. Ja sam se probudila u 6:20. Drugaricina mala se probudila tako rano. A moje spavaju sve u 16.
Mnogo je nemirna. Sve rusi pred sobom. Pokidala im je neke stikere. Morala sam da viknem.
Inace malaksala sam. I ovaj ciklus me zeza. A treba njima da spremam rucak.
Voci, tako i moja mama kaze da se deca radjaju sa fakultetom.




amelia -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 12:15:39)

Ne znam kakvu torticu da mu napravim da bi i on mogao da jede, u sve ide jaja mleko, a ja mu to jos uvek nisam uvela. Jel ima neko neki receptic ? Ovih dana racunam da uvedemo zumance.

Voci bas mi je proletelo 3 meseca od kad si se porodila ko da ti smo juce cestitali[sm=smiley36.gif
Ma sad ce svaki dan da uci nesto novo i da te iznenadzuje, nama je ujutru bila rutina cim otvori okice i odma pocne da brblja smeje se izvodi neke tonove. Ma dase istopis[sm=smiley27.gif]

Moj je ovih dana naucio da ispusta tonove i onda rukicom brcka usne za da dobije zvuk koji muje zanimljif brm brm brm i ceo dan tako [sm=smiley36.gif] dusa moja pitam se kako se ne umara.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 12:22:44)

Amelia, cestitamo deset meseci :)
Daj tortu.
Moja beba malo pre zaspala, nadam se da ce da odspava, muči se sa kakom, pa je bas nervozna. Ja cu da gledam sad sta da jedemo. Mrzi me bilo sta da spremam.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 12:27:05)

ma ja mislim da nas nece zaobici ako je vec vidio u krvi onda je valjda to to.
Amelia i ja bih tortice,kakvu god da napravis [sm=smiley36.gif] sad mi se bas jede neka torta a nema sile koja bi me natjerala da je pravim.




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 12:29:00)

Amelia ja ne znam osim keks torte ni jednu bez jaja... razmisljam i ne znam bas ni jednu drugu...
Jedan grlisa za velikog bebca[sm=smiley31.gif]




amelia -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 12:34:03)

Hvala vam drage moje... bice tortice samo kasnije kad prodze malo ova vrucina jos bi mi sad trebalo da ukljucim rernu [sm=smiley29.gif]
Emice znaci do sada nista jos uvek? Nadam se samo da dr nije u pravu [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 13:06:00)

Ne teba ti rerna za ovu torticu pravi se od keksa [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 17:11:56)

Upiši u pretraživač torta bez jaja i mleka pa će ti izbaciti svakakve recepte.[sm=smiley36.gif]
Moja L opet otišla na kupanje [sm=smiley36.gif]
Mm i H spavaju,mogla bih i ja ali ne dam se,užasno loše spavam noću i mislim da bi bilo još gore da spavam preko d ana.
Mm danas pekao roštilj,njam,najela sam se kao[sm=smiley30.gif] čak me i mučnina prošla[sm=smiley36.gif]
Joj,nešto me zeza RR danas,izbacuje me,ne mogu da uredim poruke...




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (3.7.2016 17:21:53)

Amelia napisala sam ti u cavrljaonici recept [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>