RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 7:46:49)

Voci, pa dobro je. Nikakve simotome nema




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 7:56:58)

Ne to, msm na secer, pored krvnog pritiska povisenog, nesto tog tipa? Ma sve ce biti sjajno, osecam i vidim koliko sii ti sjajan lik, navijam za vas, pitala sam se dokle ste stigli sa tatinom dijagnozom. Sve ce dobro biti. Najveca snaga lezi u pozitivnom razmisljanju, budi nasmejana i ne daj da vidi koliko brines, tata ti je hrabar i izdrzljiv, samo hrabri pobedjuju[sm=smiley27.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:03:17)

Dobro jutro,Sanjice baš sam jutros pomislila na tebe kad si se probudila.Za kad mu je odložena operacija,nemam pojma jesam li pročitala.
T je i sinoć imala temperaturu,očajno smo spavale,damije samo zbati zbog čega joj se diže kad je sve u redu.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:07:17)

Jutriiiic [sm=kava.gif]

Sad smo oci otvorili...devojke na raspustu kod bake pa nema uskakanja u krevet a malisa me pustio eto malo duze.

Sad skontam jbt nemam Nes kafe [sm=smiley13.gif] Mooracu domacu.

IZVORNA PORUKA: jess021
Anck, gde ti stanujes? Ako si mi negde u blizini mogle smo nekad zajedno u setnju[sm=smiley1.gif]


Ma nije problem za setnju ja sam za, autom sam pa se mozemo naci gde god, nego sto je on mali vristavac, nigde ne mogu dugo snjim kad place, nece ni u kolica dugo i to ako je raspolozen. I onda mi se nigde ni ne krece bez mm. On onda malo u kolica malo ga nosamo..strasno navikao na ruke i sad gotovo.




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:07:45)

Emice, ne mora da znaci da ce se razboleti nesto, ona je tako emocionalno nabijeno dete, sva je hiperaktivna, budi sigurna da si na kraju, mozda ocekujes porodjaj i dana, oseca sve i brine za sebe, da li ces je voleti i da li ce te imati samo za sebe kada dodje David. Ne brini duso, proci ce. Iznenadices se. Jedva cekam da ti cestitam.
Poljubac za slatku Doru.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:08:32)

Secer nema, ali krvni pritisak ima. Ma, ja sam pozitivna. Naravno, da kao svaki covek padnem, ali brzo ustanem.[sm=smiley1.gif]
Bog najbolje zna sta je dobro za nas. Juce je sestra dobila dr koji ce tatu da operise. Pise na nalazu C34. Naravno da ja znam sta to znaci. A i kopala sam po netu. Sestri je rekao da je morao tako da napise zbog procedure. Tek kad ga otvore i posalju nalaz znace. I ja sam to sve vreme govorila mami da mora tako da napise. Ona se jadna nasekirala, a tek tata. Verujem da ce biti dobro. Nego, samo mi je zao sto se on malo smorio. Gleda razne pacijente, pa ga to deprimira. Ali ja sam.mu onaj dan pricala samo pozitivne primere. A ima ih.




serpica -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:34:53)


IZVORNA PORUKA: emicaa

T je i sinoć imala temperaturu,očajno smo spavale,damije samo zbati zbog čega joj se diže kad je sve u redu.




I Manja nocas oko 3h bila vruca nisam merila ali sam joj dala sirup. Toma juce zavrsio sa bockama videcmo danas na kontroli sta dalje. razmisljam da vodim i Manju. Ja sumnjam na urinarnu inf.kod oboje




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:35:31)

Voci draga pojma nemam,znam samo da me izludi i izmiri.Njoj čim se temperatura povisi odma se probudi i opet zaspi tek kad ponovo spadne.Dok se to desi i Dora se razbudi i svaki put izmedju sat i sat i po je budna.U jednu ruku je super to što se svaki put probudi jer kako bih znala da je ima ali treba mi san.
Bar ospica još nema ni na vidiku.
Šeri njoj su suboti na klinici sve prekontrolisali i sve je super ali opet je ima,ne znam ni ima li svrhe da zovem opet doktora
Sanjice šta treba tvoj tata operisati,sad se sjetih da sam ga pomiješala sa tatom od Branki?!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:43:13)

Jutro, devojke.
Zao mi je sto toliko ima bolesne decice, ljubim vas sve.
Anck, i ova moja voli u ruke, ali voli i kolica. U autu odmah zaspi, tako i sin kad je bio mali.




popkica bebic -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:52:54)

Dobro jutro, mame! Ja sam za kafu, Voci! Sad sam ispratila V u vrtic i cekala da A zaspi kako bih je podojila (samo u snu hoce). Emice, pitala si za Kristal, videle smo se pre mesec dana kada je bila da vidi A. Dora je porasla, bas su se lepo igrali ona i moj V.
Juce sam A dala prvu kasu, Rizolino sa mojim mlekom, bas ga je smazala u slasti.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 8:58:03)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Jutro, devojke.
Zao mi je sto toliko ima bolesne decice, ljubim vas sve.
Anck, i ova moja voli u ruke, ali voli i kolica. U autu odmah zaspi, tako i sin kad je bio mali.


To me jako nervira nigde ne mogu otici, prosetati bez mm. mislim mogu ali na muku. Pre neki dan izasli na igraliste sa devojcicama, svo vreme se dernjao nismo bili ni 20 min.
Au autu uglavnom zaspe ali i tu ima momenata.Ako saam po gradu cim stanem na semafor eto i njega zauvija [sm=jezicek.gif] na duze se ucuti.




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 9:01:21)

Dobro jutro mame i ovde... izdrzite mame sa decicom ....[sm=duda.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 9:10:43)

Hahaha, Anck, to je pravo musko [sm=smiley36.gif] Ova vristi u kolicima samo kad je gladna [sm=smiley36.gif]. U kolima spava iako je gladna :)




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 9:19:33)

Joj pa takva su sva mala deca izgleda... meni su obe na semaforu pevale, kako stane auto one u dernjavu...
kazu drugo je bolje od prvog deteta a trece raste samo.. Kako da ne to je sigurno neki muskarac izmislio da privoli zenu na jos jedno.... Dok ga mama ne podigne nista ono same se ne cuva i ne poraste samo od sebe...




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 9:22:39)

Jutro mame!
Odlučila sam,neću je voditi na mmr,kad se vratimo sa mora primiće. Danas nastavljam sa spremanjem,ostala dnevna i trpezarija
Pa sam mislila da pravim domaću testeninu sa povrćem i pavlakom,njam!




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 9:32:18)

Jel sama pravis testeninu?
Ako si tako odlucila, bice vakcina posle[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 11:22:20)

Gde ste mamasite, moj bebac se komiraooo, od jutros samo se probudi da sisa i nastavlja da spava, bar me pustio da nesto poradim i spremim rucak. Kasnije idemo na UZ kukova...odoh da popijem jedan Ice Tea..ko je za?




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 11:26:31)

Anck, ja sam za :)
Moja spava vec sat vremena bez mrdanja. Bila zaspala u dnevnoj u jajetu i ja izadjem da izvedem kuče, i zateknem nju kako spava sinu u naručju, kaze da je vristala, on je uzeo, ona ga posteno izbljuckala i nastavila da spava :)




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 11:26:32)

Pravis sama ili kupovni[sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 14:16:45)

Khalesi ..kupovni neki u granulama.

Ivana , blago tebi on moze da je uzme a da se ne bojis. Moja T jaaako zeli da ga drzi ali ne zna, ja jednom onako polako joj dala malo da vidim , jooj nesmem ni da mislim. Tako me nekad strah da ih ostavim same s njim bojim se uzece ga.

A kad smo kod bljuckanja [sm=jezicek.gif]
Sad smo bili na UZ kukova , sve super, i izbljucka mi sve pelene, usli na pregled kaze dr. stavite pelenu a meni sve tri izbljuckane...i kao slag na tortu popiskio je doktoricu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] luudnica!

Inace , upala sam i u sobu gde je savetovaliste i izmerili smo bebca za dve nedelje nabacio 600 gr [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 14:20:58)

Skolski![sm=bravo.gif]
Moje dete je pre neki dan imalo 6140, ako je majka uspela da vidi lepo, mrda ne staje, a digitalnu vagu imamo, nikako da smiri guzu da vidim sta se desava.[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 14:22:11)

Nije mi bas svejedno, ali sluša kad mu pricamo kako i sta sa njom. Ja sam bila odsutna manje od deset_ minuta, a ona je njemu vec uveliko spavala na grudima :)
Joj, imam osećaj da sam stalnoo ubljuckana,a vama je bas bilo veselo :)
Jel ne morate vise siroki povoj?
Super za kilazu[sm=bravo.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 14:26:12)

Joj, divan ne on Ivana, koliko je ono razlika?




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 14:29:31)

E devojke, ja sam skinula ovom klinji povoj jos pre mesec dana, ma prevruce je, nema sansi da vise drzim to.
Mi prekosutra idemo na uz kukova, ali vec mi je fizijatar rekla da ima manji problem, ali nadam se samo da cesve biti ok. JUce smo radili vezbice dva puta a li prethodnih dana ne bas nesto azurno, totalno je nezainteresovan za jednu vezbu, mnogo se nerviram.




Khaleesi -> RE: Razgovori mama 07/16 [chat] (5.7.2016 14:29:49)

Joj moja nije bljuckala.. mozda dva puta, valjda posto je velika, pa joj nije bilo viska[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>