|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mrežaste gaće
22.12.2013 19:50:57   
Ivanka 75
Mene su mrezasti ulosci nervirali, udobni jesu ali se ona vata iz njih lepila za mene pa mi to bilo bas nehigijenski, ubrzo sam presla na obicne uloske, jesu malo tvrdji ali bar mi nije bilo grozno od njih.
Triput ura za mrezaste gace, toplo ih preporucujem user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Mrežaste gaće
22.12.2013 19:55:00   
dunja RR
Ja ne bih mogla da živim bez mrežastih ulošaka u trudnoći (zbog utrogestana), i moram reći da mi se uopšte ne lepe. Koristim Venerine, mnogo su bolji od ostalih, jer su poptpuno mekani i nemaju ništa tvrdo, tj. onu plastiku unutar vate.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Mrežaste gaće
2.1.2014 11:42:46   
Mille
Hvala na odgovoru. Bicu spremna za 6 meseci. Br pitanja samo raste ali dobijam vrlo korisne odgovore sto me cini srecnom :-)

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2014 19:01:21   
New Mom
Jole evo da vidis dal lice na one iz sexy sopa.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Mrežaste gaće
19.1.2014 19:21:53   
Jole84
Videla sam i zgranuta sam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Mrežaste gaće
20.1.2014 15:04:51   
mati
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja ne bih mogla da živim bez mrežastih ulošaka u trudnoći (zbog utrogestana), i moram reći da mi se uopšte ne lepe. Koristim Venerine, mnogo su bolji od ostalih, jer su poptpuno mekani i nemaju ništa tvrdo, tj. onu plastiku unutar vate.

Nisam do sada naletela na takve uloske. Ni posle prvog porodjaja a ni sada, a bas sam ih dugo koristila, raznih proizvodjaca, ali nijedne nisu imale tu plasiku...
Sto se tice mrezastih gaca, mene je posle drugog dana poceo da svrbi stomak i sve prekriveno njima, pa sam prestala da ih nosim... Inace su dobre, uy mrezaste uloske koza bolje dise i manje su neprijatnosti sa ranom(ko je ima).

< Poruku je uredio mati -- 20.1.2014 15:05:30 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2014 10:14:48   
Klarita
Moram i ovde da se "upisem"user posted image a, sve zbog mnogo off-a u chat temi za trudnice...
pa, da ponovim: Kupila sam u Aksi, 5 para je od 250-350din zavisno od velicine i na akciji su trenutno, mislim da su jeftine, pa kome trebaju neka ode do Akseuser posted image Jako su mi bile zgodne za nosenje, nosila sam ih i kuci, eto ja nisam osetila neprijatnosti kao Mati, sto verovatno zavisi i od koze i od materijala razlicitih proizvodjaca. A, inace, kod nas u le ne daju da nosis gaceuser posted image boze me sacuvaj, pa kad sam ja otisla u bolnicu s tim mrezastim gacama, sestre su me umalo "ubile" pre vizite, a onda me doktorica iz vizite pohvalila i nosala iz sobe u sobu jedan par da pokazuje ostalim porodiljama.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2014 10:33:57   
Olga75
Klarita user posted image user posted image
odlicne su mrezaste gace a mogu i da se peru , ja sam moje iskuvavala da znate

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Mrežaste gaće
7.2.2014 10:54:03   
Mara1986

IZVORNA PORUKA: Klarita

Moram i ovde da se "upisem"user posted image a, sve zbog mnogo off-a u chat temi za trudnice...
pa, da ponovim: Kupila sam u Aksi, 5 para je od 250-350din zavisno od velicine i na akciji su trenutno, mislim da su jeftine, pa kome trebaju neka ode do Akseuser posted image Jako su mi bile zgodne za nosenje, nosila sam ih i kuci, eto ja nisam osetila neprijatnosti kao Mati, sto verovatno zavisi i od koze i od materijala razlicitih proizvodjaca. A, inace, kod nas u le ne daju da nosis gaceuser posted image boze me sacuvaj, pa kad sam ja otisla u bolnicu s tim mrezastim gacama, sestre su me umalo "ubile" pre vizite, a onda me doktorica iz vizite pohvalila i nosala iz sobe u sobu jedan par da pokazuje ostalim porodiljama.

Evo da ti odgovorim ovde pošto je nono pričati u četu o tome platila sam ih 432 din. ali u apoteci... isto 5 kom.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 8:51:48   
adulence
Maraj evo da ti napisem koju...hehe...kupila sam ih u aksi i dobila 5 komada u pakovanju i one se peru ja sam ih prala i sad cy ih koristiti,verujem da su i dalje u ok stanju bas cu danas da ih nadjem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mara1986)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 8:59:33   
Anoniman
joj a a moje pobacala nisam ih pralauser posted image a oko 20 tak komada sam potrosila sa U...

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 9:11:37   
adulence
Pa sto bre Um?

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 9:14:51   
Anoniman
pa nisam znala da se peruuser posted image
koliko pakovanja kada perete koristite?

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 9:20:05   
cockic
Ja sam kupila i za prvi i drugi porodjaj i peru se.ja sam moje prala,čak ih i dalje čuvam user posted image nekoliko komada sam i ja bacila.dok nisam čula da se peru.a nisu jeftine,da bi se bacale posle jednog nošenja ja ih nosila i po kući prvih dana posle porođaja.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 9:34:46   
Trcosava
Mi smo u porodilištu dobili oko 5 komada, pa mi cimerka dala njene što je kupila i njoj što su dali - tako da sam ja imala 15 komada i bacala sam. I tako nemam nameru da se porađam opet, a i da imam - bacila bi.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:15:33   
Maraj
Aha...znaci peru se. Na kojoj temperaturi? Oce se raspasti ako ih ubacim u masinu sa belim vesom? To je nekih 95 stepeni

< Poruku je uredio Maraj -- 12.8.2015 10:18:51 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:28:01   
adulence
Ne znam da li se perh na takk visokoj temperaturi,ja sam iskreno imala jedno pakovanje koje sam prala i super su mi u porodklistu kada ih zamenim operem sa decijim sapunom imala sam srece da mi nije nista probijalo na njih od krvarenja pa sam mogla tako da ih perem,a posto su jako tanke brzo se osuse ..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:36:43   
cockic
Na 60 stepeni sigurno se neće raspasti.ja ih prala.nisam sigurna da li sam ih na 95 prala.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:36:45   
Maraj
Hvala adulence i cockic. Da znam, ako se peru da mogu da ih operem kuci i spremim za porodiliste

< Poruku je uredio Maraj -- 12.8.2015 10:37:27 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:40:42   
cockic
Maraj a sto bi prala nove one su upakovane.ja moje nisam prala kad sam kupila.nisu to pamučne pa da moraš prsti nove.možda grešim.možda se i peru pre prvog korišćenja.korišćenja

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:51:04   
Ivanka 75
Ja sam samo mrezaste i nosila prvih 15ak dana,nogo mi bile udobne, desetak konaca sve zatezalo a one mekaneeeeee.
Prala sam ih svako vece, imala sam neku staru serpicu, pa na sporet 10ak min, tek toliko da provri voda.
Nisu se istegle.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 10:51:36   
Maraj
Pa cockic pojma nemam.... ja i carape kad kupim prvo ih operem. Ne mogu ne oprano na sebe.... pogotovo ovo sto ide gotovo do mene.... ne znam mozda gresim

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 11:14:39   
suzi kju
I j a isto čak i čarape perem,a kamoli ostalo. ja u butiku kad nešto probam pre nego da kupim, uhvati me neki svrab, podvest.

Ja sam uzela jedno pakovanje u aksi, 5kom 250 din, uzeću još jedno svakakl, i Maraj ima po veličinama, ja sad uzela xl a drugo ću uzeti l.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 11:19:10   
Anoniman
ja ih nisam prala jer su to ipak higijenske gace, upakovane, sterilne....user posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Mrežaste gaće
12.8.2015 11:21:02   
adulence
ahahhaha ja nisam ni znala da ima po velicini,ahahah ko zna koje velicine su moje,ali su mi odgovarale...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here