|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 10:13:47   
Sovica mudrica
Cao svima user posted image Nova sam na forumu, pa se ne snalazim najbolje... da li je neka od vas imala iskustva sa kolicima Tomas Bomble Bee? Narucuju se preko neta iz Subotice? Mnogo bih mi znacila vasa iskustva posto nemam prilikw da ih vidim uzivo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 12:14:30   
bebilule
Zemunka, ja sam jednom pokušala da vozim drugaricinog klinca u ovakvim Kunert kolicima kojima se ne rotira prednji točak. Uglavnom, na ulici smo se nekako i snašli, ali kada sam ušla u prodavnicu, pa krenula između rafova....user posted image .
Sovice, ja sam uzela u Subotici Hiker 3u1. Sve se to pravi u istoj fabrici i vidim da su dosta slična. Ja sam prezadovoljna. Ovi veliki točkovi su fantastični za neravne terene i dosta su udobna. Kolica jesu povelika, ali meni to odgovara. U njih mi stane stvari koliko i u gepek od auta user posted image . Obožavam ih.

< Poruku je uredio bebilule -- 19.4.2017 12:15:13 >

(odgovor članu Sovica mudrica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 13:23:40   
degu
Da i ja mislim da je bitno da su prednji tockovi rotirajuci, zato sam svojevremeno odustala od Kunert Vip-a. Meni je bilo bitno da se beba moze gledati u u mene i od mene, to sam najvise gledala. Isto mislim da je cvrsta korpa bespotrebna, samo pravi guzvu u kuci. Bebu iznosis u jajetu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 14:30:31   
Zemunka85
Hmmm opet ništa nisam prelomila.
Ova kolica nemaju samo kolica, ili 2u1 ili 3u1.
VIP gde se ne rotiraju točkici i ne skida sediste, sto se meni vise svidja, već samo ubaci mekana nosiljka za novorođenče.
SILVER gde se rotiraju ali odvojeno je sediste od tvrde nosiljke. Ako kontam dobro - ako namestim tu nosiljku na RAM da vozim bebu tada ne mogu da vozim L u tome, a smaracica mala će mi tražiti 100000% znam dete 😁, ako ništa drugo po kući. Pa mi se ne menija to Non stop.
Obe opcije mogu od i ka mami s tim sto kod VIP je okreće drska, a kod SILVER montiran svaki dei kako želiš. Ja u tome ne vidim neku prednost. Zato sam i bila za VIP ali ako su ti nerotirajuci točkici minus onda sam opet u dilemi. Jaje mi svakako ne treba, imam.

Masnice, tvoja su skuplja od 250e? Ja sam ipak odlučila da mi se ne daje vise od toga zato kunete...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 14:40:46   
bebilule
Zemunka, nemam pojma, moje iskustvo sa tim Kunert je takvo. Jeste da im se prečka prebacuje jednim potezom, ali tako je teško upravljati da bih ja dobila nervni slom. Malo, malo, podigni kolica da negdje smotaš. Kod mojih se položaj mijenja prebacivanjem korpe. Jeste manje praktično, ali ja nisam imala neke potrebe da to stalno radim. Kada je počeo lijepo da sjedi okrenula ga od sebe, do tada ga vozila suprotno, i to je to. Ako misliš da ti ne treba čvrsta korpa, kupiš neka 2u1, sportsko i jaje, a za te pare možeš sigurno naći. Sportsko koristiš za ležeći, a podigneš naslon kada ćera poželi da se bar po kući voza user posted image . Jesi li gledala još neka?
Sad vidim da ti jaje ne treba...e nemam pojma user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 19.4.2017 14:41:53 >

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 15:40:10   
MasnaMasnica
Zemunka vidim da su sada 28000. Ja kada sam uzimala bila su oko 34000.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 16:28:54   
Sovica mudrica
Hvala Bebilule, imamo jos vremena da izaberemo kolica. Dvoumimo se izmedju Kunert, posto smo njih videli uzivo, ili nekih narucenih iz Subotice( Hiker ili Tomas). Svaki komentar nam puno znaci...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kakva kolica??? III deo
20.4.2017 23:30:52   
Zemunka85

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Zemunka vidim da su sada 28000. Ja kada sam uzimala bila su oko 34000.


Sad sam bas gledala ta kolica, svidjaju mi seeeee user posted image , mada koliko vidim nije bas da mogu lako da se nadju.
A kada se od sedista napravi korpa (kako god se to zvalo), to bude skroz horizontalni polozaj? Udoban?
Znaci ti si zadovoljna?
Obzirom da se pretvara, to mi je jedino prakticno resenje koje sam videla. Sve drugo mi je previse komplikacija bespotrebno,a mesta u stanu malo ...
Jaje imam, tako da bi mi ovo resilo sve.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kakva kolica??? III deo
21.4.2017 12:49:34   
Zemunka85
Moram te pitati jos nesto, sad sam se zagrejala user posted image .
Koliko lako/tesko se skidaju navlake?
Ovo je bas osetljiva boja, kako ti izlazis na kraj. Kapiram da ce biti cesto povoda za pranje.
Nije mi jasno i to sto na netu nalazim razlicite dezene - linije, zvezdice,kitove .. kapiram da kod ne mozes bas da biras? user posted image

Znaci ako kupim kolica preko NETa iz inostranstva, nemam pravo na povracaj?

Pitala sam u par radnji u BGu, nemaju bas ni jedna. Jedino mi je jedan lik odgovorio da putuje u sredu i da moze da donese.
A cene od 22.000 do 35.000 +++. Svasta!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kakva kolica??? III deo
25.4.2017 21:27:50   
Bunnyca
Zemunka ja sam uzela ABC, slicna su Kunertovim ali su malo laksa, ja sam se odlucila za varijantu 2 u 1.
Inace ako kupujes u Madjarskoj imas neku varijantu za povracaj AFA to ti je oko 27%,Ako kupujes u Rumuniji 24%. Isplati se

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kakva kolica??? III deo
26.4.2017 10:31:56   
Zemunka85
Bunnyca ova chipolino su mi super jer su konvertibilna. Bas mi ej prakticno i zbog mesta u stanu, kojeg nemamo ....

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kakva kolica??? III deo
30.4.2017 5:39:09   
IvanaSK RR
Zemunka, sta si odlucila?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kakva kolica??? III deo
30.4.2017 12:42:32   
emicaa
dajte slike da vidimo kakva su,da ne idem traziti modele o kojim pisete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kakva kolica??? III deo
1.5.2017 16:56:19   
ishler
Zravo svima
Potreban mi je savet oko kolica
Trebaju mi kolica koja mogu izdrzati dete od oko 13 kg od 2,5 god
Kupila bih za odmor jer dete ne voli da hoda pa su mi kolica neophodna
Vidim da je vecina kisobran sa malim tockovima plasim se sa nece izdrzati🤔
Imate li savet?

< Poruku je uredio ishler -- 1.5.2017 16:57:25 >

(odgovor članu Sovica mudrica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kakva kolica??? III deo
2.5.2017 9:57:54   
emicaa
Ishler mi smo imali chicco buggy,bila sam zadovoljna.Mada mi smo ih prestali koristiti sa oko dvije godine ali mislim da bi izdrzala i vece dijete

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2017 16:32:32   
krin 40
Naša kunert su extra ali stvarno mi nije trebalo 3 u 1.Koristimo AC i kolica..nosiljku samo jednom

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2017 16:49:51   
dddaca
Obicno je tako. Kad kupujes mislis da ce ti sve trebati, a onda koristis jednu ili dve stvari

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2017 16:52:02   
krin 40
Ma znala sam da mi neće trebati.Neko eto tako,bilo neko sniženje.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2017 17:25:15   
dddaca
A snizenje, sto ne kazes, tu se kupuje i sta treba i sta ne treba, samo nek je snizeno user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2017 17:37:01   
krin 40
Moja preporuka su sada sa ove tačke gledišta Graco 2 in 1.Fina cena,lako sklopiva,lagana.Zumbulic ima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kakva kolica??? III deo
4.9.2017 23:28:46   
mama Jo
Mi imamo Chicco Urban i prezadovoljni smo

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kakva kolica??? III deo
8.9.2017 10:23:43   
krin 40
Prelepa su

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kakva kolica??? III deo
14.9.2017 16:13:36   
Tatjana.87
Mi imamo Lorelli kolica i ok su,dosta stabilna a posluzice nam za skoro ceo period vozanja.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kakva kolica??? III deo
29.9.2017 23:50:01   
MamaNecaVo
Letos smo vozali Kunert kolica i licno sam razocarana sto dizajnog kolica,sto grubom osecaju dok se voze i uzasno su kabasta.
Nisam odusevljena,a nije ni bebac.user posted image


Mi imamo Graco Evo-nisam uzela korpu jer sam skontala da korpu ni jedna od mojih drugarica nije koristila,pa rekoh ok,necu ni aj.Uzeli smo 2u1.
Lagana kolica, odlicna za voznju i manervisanje.Jako su im dobri amortizeri i tockovi.I sto mi je bitno-bebi su udobna.
Uz njih sam dobila i zimsku navlaku kao i deo za kisu pa ih vozikamo maksimalno.Polozila su i po ravnom i po pesku i po kamenu..

Jungle-letos mi je pukao film na moru jer bebac nije hteo u kolica koja smo uzeli kao opciju-kolica za more (ispod pisem o njima), koliko para toliko muzike ukratko.Gora kolica u zivotu nisam vozaa probala sam dosta..Jako su teska za upravljanje i sama kolica su nekako.. Hm.

Qunny Zapp 2 smo uzeli letos jer sam citala kako su najmanja kolica na svetu.A obzirom na to da smo za more spremili tonu stvari,trebalo mi je tako nesto.
Sama kolica su super.Oldicni tockovi,amortizeri,lako se sklapaju (kada se razrade,pre toga..uazs),lepa na oko,laka za voznju.. ali moja beba nije htea da se vozi u njima,tako da nemam neki komentar na sama kolica.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kakva kolica??? III deo
23.10.2017 22:18:54   
IvanaSK RR
Nasa Jungle su super, imaju više položaja i jaje. Ne koristimo ih vise jer imamo laksa.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here