RE: Avgustovska RR plaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Modessty -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 8:52:33)

Dobar dan! anck čestitam za ugovor! [sm=bravo.gif]

Ja bila malo na odmoru. pa ove nedelje radim, pa opet odmor dve nedelje.




Anck Su Nmaun -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 8:58:54)

Hvala devojke [sm=smiley1.gif]

Jao Mod bas ti loseee [sm=smiley36.gif]

Ja cekam kraj Avgusta kad mm ode na godisnji , tada ce i meni biti polu godisnji [sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 8:59:43)

Zdravos!

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Namirises, ali si i dalje manekenka [sm=smiley36.gif]
Jesi uspela nesto da zavrsis?



Samo da zavrsim resenje ostavinske, tj uplata i da odnesem u sud, da se raspitam u apr-u sta mi sve treba za promenu vlasnika. I danas jurim da to zavrsim.
Popodne sam bila na izlaznom intervjuu u firmi i to je to za juce [sm=smiley36.gif]
Pa ako stignem i u banku, i da pokusam da registrujem auto, danas mi je poslednji dan.

Mod pa sta ces da radis na tolikim godisnjim odmorima [sm=jezicek.gif]




mali_mis -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:06:20)

Jutro [sm=kava.gif]
Ode mm [sm=sloncek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:08:36)

Misu, gde ode tm? :)
Moj je na godišnjem, ali slaba neka vajda od toga [sm=smiley36.gif]
Wiv, dobro je, vazno da polako zavrsavas.




mali_mis -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:09:45)

Ivana, mi ne zivimo zajedno, na svu srecu [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:33:59)

jao ma gde srećaaa [sm=smiley36.gif] Morala sam da prekinem odmor, pošto nismo znali kad će moj blesavi mm da ima odmor. I onda javili od 8. avgusta i tako ja uzeh još dve nedelje od 8.
A bili smo na Letnju aikido školu u Vrnjačkoj banji. Baš mi je prijalo nedleju dana odmora i druženja i treninga. Klinci izludovali na bazenima i u aqua parku.




Anck Su Nmaun -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:41:10)

Mod ima Akva park u Vrnjackoj Banji?
Ja razmisljam da odemo tammo krajem avg




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:45:35)

Dooobrooo jutroooo [sm=smiley1.gif] ja se ošišala pa sam happyyyy [sm=sloncek.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 9:51:44)

Misu, kako ne zivite zajedno? [sm=smiley36.gif]
Ana, daj sliku da vidimo [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:01:10)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mod ima Akva park u Vrnjackoj Banji?
Ja razmisljam da odemo tammo krajem avg


Imaš u Sanny Hill hotelu. ALi skupi su. 500 din je karta za odrasle a 300 din za decu stariju od 5 godina. Plus ako uzmeš ležaljku 100 din i suncobran 100 din, a be z suncobrana ne možeš.
S druge strane lepo je. Deca su baš baš uživala. Voda je topla i u bazenima i na tuševima. Čisto je. Piće, kafa, pomfrit je kao i u kafićima, nije skupo. Bazen radi valjda od 10 pa do 18h.
Imaš i olimpijski bazen kod Snežnika (200 din za odrasle, deca do 7 god ne plaćaju) i privatni bazen Klobuk (isto 200 din karta, lepši nego olimpijski ali voda uvek ladna).




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:06:59)

Pa baš mi i nije neka ova jutarnja fotka ali ajde [sm=smiley36.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0803/w34-Selfie.jpg[/img]




Anck Su Nmaun -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:21:23)

Hvala Mod puno, ja jako volim VB i bitno mi je da imamo da setamo zbog bebca i deca gde da se poigraju, al obradovale bi se bazenima. Bili vise puta al se nikad nismo kupali nigde.




mali_mis -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:21:36)

Sanjalice, on u Bosni kod mame i tate zivi i radi, ja u NS sa mamom i klincem. Previse komplikovano, ali imam svoj mir [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:30:21)

Mod [sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:32:06)

Misu, ako je vama tako dobro, onda nema veze sto je komplikovano :)
Anaaaaaaaa, vrati nazad kosu [sm=smiley36.gif] salim se, lepa si ti nama sa svim duzinama i u svakom dobu dana :) Kako ti je sin?




Modessty -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:33:49)

Anck super je u banji zaista. Od 4. avgusta je Love fest pa ne preporučujem taj vikend jer je bučno užasno i gužva, ali posle toga će biti super. Na olimpijski slobodno možeš s decom jer je uvek topla voda. U malom je hladna voda, ali veliki je super. Možeš i tu da iznajmiš suncobran, u prodavnici pored bazena, 100 din za ceo dan. Mislim da svi ti otvoreni bazeni rade od 10 do 18h.
Samo ne sedajte da jedete u Kruni, bljak je. Naši se jedni prijatelji zeznuli i kažu povraćalo im se od vešalice.
U Tri lipe je uvek ekstra domaća klopa. Imaš ručak za 400 din - supa ili čorba, neko meso sa varivom, punjene paprike, riba i slično, salata i kolač. (to je kod Snežnika). Ostalo je sve klasika. Kafa i dalje najbolja u Švajcariji i u Goču, mislim da je oko 90 ili 100 din, žito sa šlagom u Švajcariji 120 din i ekstra je, a imaju i fantastične torte i sladoled. Negde smo pili ekstra odmaće pivo, ali ne mam pojma kako se lokal zove. U uličici iza Zvezde, prema pijaci kad se krene.
Luna park radi [sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:39:01)

Ana super friz i jako ti lepo stoji [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:41:45)

Sva sam špicas_ta na ovoj slici [sm=smiley36.gif] ne umem da napravim selfi pa to ti je [sm=jezicek.gif]

Ivančice [sm=smiley31.gif], dobro je [sm=smiley1.gif] od ponedeljka će morati u vrtić pa moram da počnem da mu uvodim polako barem mlečno i jaja.




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:43:57)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ana super friz i jako ti lepo stoji [sm=bravo.gif]


Hvala mišu [sm=smiley1.gif] pa to je moj stari friz, i najbolje mi stoji zaista. Htela sam malo da se zezam pa da sa leve strane skroz skratim a desnu ostavim malo duže, ali bilo mi žao da maltretiram frizerku, ionako mi dolazi na svakih 10 dana [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 10:53:54)

Ana nisam ni znala da si pustala kosu [sm=smiley36.gif] znam te samo s kratkom.

Mod hvala puno na info. palniramo od druge polovine Avg pa jos nismo smislili gde bi smo. More smo definitivno obrisali sa spiska, ja bih u VB tamo mi je provereno lepo, jeste nam malo dalje ali volim uvek tamo da odem, tako da ce verovatno biti to [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 11:31:56)

Anck, uspela sam da je pustim do pola ušiju, ali me nerviralo svakodnevno feniranje, pritom je nikad ne isfeniram tak odobro kao frizerka pa mi se ukovrdža ako je vlaga napolju. Ma samo me smorila.




Anck Su Nmaun -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 11:42:08)

Pa jeste to je onda najgori prelazni period dok ne dodje na neki duzi paz.
Znam ja sam godinama imala kratku kosu u sredjnoj skoli.




Modessty -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 11:43:18)

Anči super ti je friz [sm=smiley1.gif]
Mare kreće u vrtić? Šta on kaže na to? Jel voli što će da ide?




gagana83 -> RE: Avgustovska RR plaza (3.8.2016 12:14:42)


IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mod ima Akva park u Vrnjackoj Banji?
Ja razmisljam da odemo tammo krajem avg


Imaš u Sanny Hill hotelu. ALi skupi su. 500 din je karta za odrasle a 300 din za decu stariju od 5 godina. Plus ako uzmeš ležaljku 100 din i suncobran 100 din, a be z suncobrana ne možeš.
S druge strane lepo je. Deca su baš baš uživala. Voda je topla i u bazenima i na tuševima. Čisto je. Piće, kafa, pomfrit je kao i u kafićima, nije skupo. Bazen radi valjda od 10 pa do 18h.
Imaš i olimpijski bazen kod Snežnika (200 din za odrasle, deca do 7 god ne plaćaju) i privatni bazen Klobuk (isto 200 din karta, lepši nego olimpijski ali voda uvek ladna).

Lep je Sanny Hill akva park, ali je mali. Nije to ni priblizno onima u Arandjelovcu, Petrovcu i Jagodini. Vikendom zna da bude ogromna guzva. Mi smo jednom dosli u 11h i nije bilo slobodnih lezaljki. Doduse, tad je bio karneval.
Bazen klobuk je prelep, sav u zelenilu, ali i nama je uvek bila hladna voda.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>