RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Khaleesi -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (31.8.2016 23:45:03)

Vece mamike...
Voci ja sam danas dve tone ispeglala vesa.... sve ne znam sta pakujem za more pa peglaj... skuvala sam se od peglw...
Sutra da pocnem da pakujem, jer koliko imamo stvari ko zna da li cu do subote da stignem.... mm naravno radi do poslednjeg trenutka, danas kada je trazio slobodan petak zbog puta, sef ga je pitao da nece i porodiljsko uz taj slobodan dan....
[sm=hudicek1.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 7:19:30)

Jutrić!
Ja budna od 6, a i pre toga ne znam da li sam išta spavala, možda 2-3 sata ukupno, M je kmezala nešto celu noć.

Meni je peglanje noćna mora, nikako da se naviknem. Pre par meseci sam se smejala sa koleginicom jer smo ustanovile da obe peglamo samo one delove odeće koji se vide, dakle ako ispod džempera nosimo majicu, onda leđa i rukave majice ne peglamo, samo prednji deo[sm=smiley36.gif] E sad mi se sva ta lenjost vratila haha.

Srećan polazak u školu i vrtić svoj dečici koja danas kreću, a i mamama koje rade u školi. I mm od danas počinje, baš smo se iznervirali kad smo videli raspored časova juče. Danas ima četiri časa razvučena od ranog jutra do popodne, što znači da ćemo nas dve provesti veći deo dana same. Valja se navići i na to, bio mi je ogromna pomoć od kad sam se porodila.

Hajd' neću više da se žalim, preterah[sm=smiley1.gif]
Lep dan vam želim, mamike!




suzi kju -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 7:56:18)

Jutro mame...
Srećan polazak đacima!!! A i mamama [sm=smiley36.gif]
Mojoj A procurela jedna nozdrvica, malopre sa joj prsnula physiomer i izvukla slinice ima ih al samo u jednoj nozdrvi. Dal je od zuba??? Prekjuče smo bili na kontroli, merili se, gledali im grlo, slušala ih, i kaže super su.
Baš me nervira. Da, i okce na toj strani joj je suzno..

Uh Khaleesi blago vama idete na more. Meni je baš žao što mi nismo išli al sa njih dve i dalje stojim pri tome da se ne bih usudila ni sada. Sledeće godine, bože zdravlja.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 8:15:32)

Jutriic mame
Da i nama je prvi dan u predskolskom, promenili sobicu. Moja velika devojcica [sm=smiley27.gif]
Ju sledece godine kad podje tek u skolu ..ima da se rasplacem [sm=smiley36.gif]

Ja kuvam kafu..ko je za?




branki* -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 8:33:07)

Cao,mame!evo me u skoli,nemam prvi cas.ustala u pola sest,odvela ih u vrtic,ja na bus,pa u skolu.boka danas samo do 10,takvo je pravilo ,zbog privikavanja.uzece je mm,pa ce je kod moje mame.videcemo kako ce biti...neka kisica i tmurno vreme,a ja u haljini kratkih rukava.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 8:54:04)

Moj sin ide popodne danas u skolu. A sinoć smo saznali da mu je učiteljica trudna. I on se rastuzio, a i mi. Mislim, drago nam je što je trudna, ali i zao sto mu vise nece predavati.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 9:05:21)

Evo i ja idem. Cekam mm da cuva Sofi. Nemam casove danas, ali imam druge obaveze u skoli. Srecno svima.




bebilule -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 9:14:48)

Jutro mame! Ima li ovdje ko, a da nije prosvjetni radnik?! [sm=smiley36.gif]

Citam vas, ali i nemam sta da pisem. Sve po starom. Cekam sljedecu subotu da odemo i mi malo do mora. Valjda nece biti kasno, ovaj vikend mi nije odgovaralo. A i nije mi bitno, samo da promijenimo i malo odmorimo.
Suzi, jos nema zubica? M je dobio u kratkom roku 4, bez neke velike drame i nervoze.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 9:21:40)

Bebilule ja nisam u prosveti [sm=smiley36.gif]
A zubići uhhhh!!! Kod Anđe donje dve jedinice krenule, naziru se a kod Eme ništa još. Muke mi vidosmo sa nicanjem tih zubića.
Lepo se provedite na moru! Neće biti kasno, neko mora reče javljaju lep septembar.




bebilule -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 9:28:33)

I ja sam u prosvjeti, ali sam administrativac. Casove drzim u kuci [sm=smiley36.gif].
Ma kako god, samo da nisu neke jake kise, da mozemo setati. A nesto mislim da ce biti dobro i za kupanje. U avgustu mi se nije islo, samo kada pomislim na one guzve.... Uglavnom, relativno nam je blizu, nije neka strasna egzibicija. Do Boke imamo oko 4 sata voznje. Ne mislim dalje ici, cim ugledam more, postavljam sator [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 08/16 [chat] (1.9.2016 9:29:51)

Drage mame molim vas da se preselimo u temu za septembar




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]