RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Sandricak -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (22.8.2016 10:58:30)

Super akcija... Zanimljivo... bravo za RR i sponzora...




Anck Su Nmaun -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (22.8.2016 11:02:20)

Hahha Viki rastura vidi se ko ima puno dece [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (22.8.2016 23:26:04)

Mi se ne takmicimo jer smo kasno videli ali samo da kazem da imamo jedne njihove patofne i da su odlicne!




IvanaSK RR -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (23.8.2016 14:18:19)

Bubulence, mozes da učestvujes u dnevnoj nagradi.




muzicarka -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (23.8.2016 20:16:58)

Mislim da svi mozemo jedino za dnevne nagrade da pokusamo da dobijemo, jedino ako neko ima dosta slobodnog vremena




marketing RR -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 19:03:50)


Dragi naši,

Nadamo se da ste uparili svoju Milami obuću, i da nogice neće ostati bose [sm=smiley1.gif]


Čestitamo svima na učešću, a posebno onima koji su bili najuspešniji i osvojili nagrade. Dobitnike molimo da nam na pp pošalju svoje podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji, broj telefona i mail adresa.

Dobitnici su:

Glavnu nagradu - jedan par Milami obuće po izboru, koja će biti poslata dobitniku o trošku sponzora, osvojila je vikiveki [sm=bravo.gif]

Dnevne nagrade - vaučer na 1000 dinara koji dobitnik može iskoristiti za kupovinu Milami obuće, za svaki pojedinačan dan takmičenja, osvojili su:

vikiveki
Mala Elena
milicicak
jovana jojo
marijana22


Bravo još jednom [sm=bravo.gif]


P.S. Spremite se uskoro za još neka lepa Milami iznenađenja [sm=smiley2.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 19:40:17)

[sm=bravo.gif]
Klik




IvanaSK RR -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 19:46:06)

Čestitke [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 19:51:00)

Čestitke,ne zamjerite ali posebno mi je drago zbog prva Vik i Elene [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 20:25:32)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

[sm=bravo.gif]
Klik



Da, da, Bojan je divan čovek kao i vrlo ozbiljan i odgovoran preduzetnik, u to smo se i lično uverili prilikom poset_e fabrici Milami :)

[sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 21:01:14)

Cestitam




branki* -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 21:04:09)

Cestitam,ringerajke[sm=bravo.gif]




jess021 -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 21:34:00)

Cestitam!




jovana jojo -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 21:35:08)

Hvala RR i sponzoru na odličnoj nagradi.[sm=bravo.gif]




milicicak -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 21:42:32)

Hvala divnom sponzoru i jos divnijoj RR za nagradu [sm=bravo.gif] cestitke i ostalim dobitnicama [sm=smiley36.gif]
Ja bih zelela da svoju nagradu prosledim serpici, pa molim marketingRR da je kontaktira za podatke.
Hvala svima jos jednom i veliko [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 21:44:52)

RRingerajke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Cestitke malim dobitnicima i mamama sto su vredno uparivale!!!!
MIlicicak, bravo za divan gest!




degu -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 22:32:01)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Ja bih zelela da svoju nagradu prosledim serpici, pa molim marketingRR da je kontaktira za podatke.
Hvala svima jos jednom i veliko [sm=bravo.gif]


Divno Mico bravo [sm=bravo.gif]
Čestitam žene! Obuća je preslatka [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 22:33:57)

Hvala sponzoru i RR na ovoj lepoj i praktičnoj nagradi a i zanimljivoj igrici.
Čestitam ostalim dobitnicama[sm=bravo.gif]




marijana22 -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 23:04:11)

Hvala sponzoru
Čestitam devojke[sm=bravo.gif]




Khaleesi -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (28.8.2016 23:31:33)

Ceatitamo[sm=bravo.gif]




choopa choops -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (29.8.2016 0:24:54)

Dobro, malo sam umorna, to stoji, ali kako sam ovu temu uspjela da pročitam kao: " Brzi kolačić za ispred svih" [sm=jezicek.gif] nije mi jasno????!!!![sm=jezicek.gif] I kao ajde da vidim, možda napravim...[sm=zmeden.gif]

Čestitke srećnim dobitnicama! [sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (29.8.2016 6:35:59)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Hvala divnom sponzoru i jos divnijoj RR za nagradu [sm=bravo.gif] cestitke i ostalim dobitnicama [sm=smiley36.gif]
Ja bih zelela da svoju nagradu prosledim serpici, pa molim marketingRR da je kontaktira za podatke.
Hvala svima jos jednom i veliko [sm=bravo.gif]




Udjoh da cestitam devojkama i iznenadim se do suza...
hvala draga moja Mili,hvala od srca,nadam se da ce biti prilike da se oduzim. Ljubi mini bubu i hvala jos jednom...[sm=smiley31.gif]




mali_mis -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (29.8.2016 7:57:05)

Cestitam [sm=bravo.gif]
Mili [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (29.8.2016 8:40:59)

Emice [sm=smiley1.gif]
Hvala rr i divnoj Milami, vec koristimo njihove patofnice i super su!
Cmokic veliki...[sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Budi za koračić ispred svih. Upari i osvoji Milami obuću! (29.8.2016 14:17:05)

Zelim samo da dodam jos jednom koliko sam odusevljena gestom Milicicka, bravo, divna si!
A da pohvalim sponzora, pogledala sam ponud MIlaMi, divne stvarcicepo veoma normalnim i lepim cenama, tako slatkog dizajna. Bravo RR jos jednom!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>