RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Mariya -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (30.9.2016 14:26:02)

Dan mame!
Emice, biće D dobro, ne brini!

Anck meni je to sa kapima preporučila pedijatar još sa L, a posle sam tako radila i sa H kad je bila beba, sa njom već na svoju ruku. Stavljaš im kapljicu kapi za nos, ne stavljaš im otrov [sm=smiley36.gif], neće mu biti ništa a pomoći će.

Kod nas standardno, L u vrtiću, ja kuvam svoj omiljeni ručak, špagete, pa još Carbonare, njam!!! H zaspala, kako je volim, ona kad je umorna lepo se popne na krevet, uzme ćebence i jastuk i spava, duša moja lepa!! MM radi, nadam se da nas sutra vodi, kao što je i obećao u Zoo[sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (30.9.2016 18:22:27)

Nadam se da ce svi biti ok,cekala sam ovaj petak kao luda da mi lakne i na kraju opet sam kao luda.
Ljubav moja ja stvarno mislim da je kod njega sve ok,napreduje odlicno,raste,deblja se veseo je ali treba mi potvrda [sm=smiley1.gif]




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (30.9.2016 18:50:44)

Anck gde si uzela fondan u NS , i koliko je pakovanje <




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (30.9.2016 18:54:28)

Emice,super za doru!bice sve ok i sa da vidim,dosta je bilo brige,i previse!
Ja cu veceras da je citam unazad sta se pisalo,turbo mi je svaki dan,konacno petak dosao!




Sandricak -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (30.9.2016 20:06:17)

Dobro veceeee...
Kod nas povecerje... Matko okupan u krevetu gleda crtac, Ilija drema na rukams, mm otisao na fudbal... Svekar dosao danas da vidi unuka, ime njegovo [sm=smiley1.gif], pa daj rucak, napravila cheese cake za sutra i tako...
Tako bih sad na miru popila casu hladnog piva, ali ako spustim Iliju ima odmah da se probudi ili da bljucka...[sm=zmeden.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 9/16 [chat] (30.9.2016 20:59:29)

Ja uspavljujem boku....sutra ujutru bozi dolazi logoped,a ja cu ,ako uspem,da se promuvam po buvljaku,ne pamtim kad sam bila..

I selimo se u oktobar Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]