|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
2.10.2016 21:08:04   
Anck Su Nmaun
Bravo devojke, cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
2.10.2016 21:10:48   
Animsaj9
Bravo, prava nagrada i trebalo se bas boriti za nju, čestitam

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
2.10.2016 21:48:10   
muzicarka
Čestitamo user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
2.10.2016 21:49:11   
IvanaSK RR
Čestitke user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
2.10.2016 22:45:33   
Khaleesi
Cestitkeuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 9:26:52   
vocicana
Cestitke devojke! Bas volim sto su NASE dobile!!! A specijalno mi je drago za onu koja vec unapred zna gde ce nagrade otici.
Bravo vikiveki, bravo ME!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 10:02:53   
Anck Su Nmaun
Hhehehe Voci, suzdrzavam se odgovoriti na taj post user posted image user posted image al neka si ti user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 10:11:50   
Mala Elena
Hvala devojke! Sad nam zima ne moze nista , hvala rr i Milami user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 13:49:28   
mali_mis
Cestitam user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 16:58:13   
vocicana
Ljubi tebe Vocika!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 17:21:47   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Cestitke devojke! Bas volim sto su NASE dobile!!! A specijalno mi je drago za onu koja vec unapred zna gde ce nagrade otici.
Bravo vikiveki, bravo ME!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 17:24:41   
serpica
Cestitam devojke,bravo,obuca im je divna,patofnice fenomenalne user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
3.10.2016 19:54:20   
veselicaa
Cestitam drage user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
4.10.2016 13:49:04   
Mariya
Čestitamuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
6.10.2016 14:56:36   
Daca0406
Postovani,

ja sam osvojila prvu nagradu na Milami nagradnom konkursu i poslala sam vam svoje podatke ali niko mi ne odgovara, zanima me sta ce biti sa tim nagradama posto je u pravilniku pisali da postoji rok do kad moraju da se preuzmu. Pozdrav....

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
6.10.2016 15:00:45   
marketing RR
Draga Daco, ne brinite, stići će vam obaveštenje od sponzora user posted image

(odgovor članu Daca0406)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
6.10.2016 15:06:52   
Daca0406
Hvala! Inace, igrali smo igru zato sto nam je treci rodjendan 16.10. pa nam je ovo najlepsi daruser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
7.10.2016 11:18:23   
Dragce86
Pitanje PR timu - gde Vam se moze pogledati tabela sa bodovima ucesnika? Pisala sam komentar u smislu nepravilnosti igre i niko mi nikad nije odgovorio zasto pojedini ucesnici jedan dan imaju odredjen broj bodova a sutradan preko 1500 vise a da nema nigde traga da su taj dan igrali, a vidim da je jedna takva osoba medju dobitnicima..
u potpisu - razocara citateljka sajta

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
7.10.2016 11:37:56   
suzi kju
Ova dobitnica daca ima ceeeela dva posta ispisana, bravooooo!!! user posted image
Baš ne volim ove igre kliktanja.
Za Chicco sam se borila, kliktala ja, muž, sestra, sestričina, iako to nije po pravilu, bila sam druga čini mi se, za par minuta me neko "vredniji" prestigao za par hiljada glasova. Al bukvalno za par minuta.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
7.10.2016 12:06:44   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ova dobitnica daca ima ceeeela dva posta ispisana, bravooooo!!! user posted image
Baš ne volim ove igre kliktanja.
Za Chicco sam se borila, kliktala ja, muž, sestra, sestričina, iako to nije po pravilu, bila sam druga čini mi se, za par minuta me neko "vredniji" prestigao za par hiljada glasova. Al bukvalno za par minuta.


Ja Suzi i dalje ne kapiram kako se ta igra igra... A ti rezultati sa hiljadama su bas nekako nerealniuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
7.10.2016 13:55:31   
Daca0406
Pa evo da vam objasnim posto vidim da vam nista nije jasno:
Kliktali smo moj sin i ja zato sto smo hteli da iznenadimo sestricu za treci rodjendan, a postove nisam pisala zato sto sam tek postala clan foruma a za igru sam saznala preko Milami stranice na Fb, dalje ako ste procitali pravilnik igre onaj ko je najvredniji bi po logici stvari bio svaki dan prvi na listi za vaucer tako da u pravilniku lepo pise da vaucer mozes da dobijes samo jednom a ostale dane nisi u konkurenciji iako imas duplo vise poena i to je razlog sto nas sa najvise poena nema na spisku ostale dane. Nadam se da sam sve objasnila i da se vise niko nece osetiti prevarenim, prosto takva su pravila igre bila ovaj put i ja sam tu videla svoju sansu, kada se budu brojali postovi verovatno necu ni ucestvovati. Srdacan pozdrav devojke....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
7.10.2016 15:33:04   
marketing RR

Dragce, tabela sa bodovima učesnika je javna i možete je pogledati OVDE KLIK. Nismo razumeli vaše pitanje, a i nismo videli da ste ranije pitali, tako da se izvinjavamo. Ako možete malo da pojasnite gde je problem, rado ćemo objasniti. Svi nagradni konkursi na Ringeraji se odigravaju STROGO prema pravilima i nema mogućnosti za prevaru.


Ukoliko ste mislili na dnevnu nagradu, kao što u pavilima stoji, ona se može osvojiti samo jednom tokom nagradnog konkursa. Tako da korisnik koji je osvojio, nastavlja da se takmiči, bodovi se sabiraju, ali on ne može biti na listi za dnevnu nagradu, za naredni dan. Ali zato tog korisnika možete videti na listi koja prikazuje ukupan broj bodova KLIK.

Sve najbolje!


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Pitanje PR timu - gde Vam se moze pogledati tabela sa bodovima ucesnika? Pisala sam komentar u smislu nepravilnosti igre i niko mi nikad nije odgovorio zasto pojedini ucesnici jedan dan imaju odredjen broj bodova a sutradan preko 1500 vise a da nema nigde traga da su taj dan igrali, a vidim da je jedna takva osoba medju dobitnicima..
u potpisu - razocara citateljka sajta



< Poruku je uredio marketing RR -- 7.10.2016 15:41:59 >

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
7.10.2016 15:41:01   
marketing RR


Nagradnih konkursa ima raznih vrsta. Najviše ima onih konkursa u kojima nagrade dobijaju članovi foruma, tj. članovi koji pišu.


Sa druge strane, veliki broj korisnika nas čita a ne piše na forumu, i oni su takođe bitan deo Ringeraje, jer nas redovno prate i samim tim zaslužuju da budu nagrađeni.


Mnogo je više nagradnih konkursa za redovne članove koji pišu.


Neki korisnici su došli na Ringeraju jer su čuli za neki nagradni konkurs, takmičili se (pošteno), dobili nagradu, a zatim ostali na Ringeraji kao redovni članovi koji pišu. Drugi su osvojili nagradu, i nastavili da nas čitaju, prosto ne vole da pišu. Tako da, dokle god se neko takmiči u skladu sa pravilima, ne postoji problem.


Pozdrav za sve korisnike user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
14.10.2016 12:06:34   
Daca0406
Cipelice su upravo stigle i malo je reci da su savršene. Presrećna sam i želim da se zahvalim Ringeraji na divnoj nagradnoj igri. Pozdrav svima. user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: NOVI NAGRADNI KONKURS - Igraj, pronađi i ...
15.10.2016 12:51:21   
muzicarka
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daca0406)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here