|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
31.10.2016 16:34:18   
MicinaMama
Wish sada sam 7 punih nedelja.
Mamica user posted image bosanke user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
31.10.2016 17:18:35   
Mariya
Dan trudničice!
Ceo dan sam raduckala, spremuckala i ništa se ne vidi user posted image
Sad sam prilegla malo,H spava, L me čeka da šijemo odeću za barbikeuser posted image .
A ovaj mali mi skače po stomaku, više nije interesantno, sad već počinje da bude neprijatno!

< Poruku je uredio Mariya -- 31.10.2016 17:22:11 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
31.10.2016 23:23:52   
AnaAna1
Ja se zaradovah 2 dana su mi se bile smanjile mucnine, fino sam jela, nisam povracala, cak sam jela i neke stvari koje nisam mogla ni da pogledam...kad ono danas i juce opet se vratile i mucnine i povracanje user posted image doduse malo slabije ali naidje talas i kad se pojacaju... tako da sam se izgleda prerano zaradovala da je proslo... user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
31.10.2016 23:32:47   
mamica 91
Gde ste zenicee.
Mi malo pre dosli, sveki slavila rodjendan pa smo se malo castili. Uspavala decu, evo lezim izmedju njih i tipkam.
Meni dns nije bilo muka, ali evo sad kao da polako pocinje..

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
31.10.2016 23:46:34   
Mariya
Veče user posted image
Mi polegali, H se još prevrće, čekam da zaspi pa da je pokrijem, pa i ja da spavam. Baš sam umorna. Danas sam sređivala kuhinju i sredila sam spavaću skroz,sad mi ostaje još dnevna za sutra.
Nešto me grebe grlo,valjda se neću opet razboleti user posted image Mada,njih troje su bolesni,kako ja da ostanem zdrava?!
Ana,neće odjednom ali vidiš,smanjuju se pa će polako i proći mučnine.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
1.11.2016 0:02:31   
degu
Ana napredak je sto se proredjuju mucnine, sad ce jos malo i da prestanu. Meni je bilo prvo muka po ceo dan, pa samo ujutru, pa onda bi neko jutro i preskocilo i na kraju sa 20n skroz proslo. Mamice sad prespavaj mucnine, neka si se lepo naruckala danas.
Marija i meni T danas kijala bas dodta i ceo dan govori prehladjena sam, sve se nadam da lupa i da nije opet. Ja sam danas popodne uspela da dremnem s njom, ma i sat vremena mu je dosta da napunim baterije.

< Poruku je uredio degu -- 1.11.2016 0:03:38 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 281
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here