|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
7.10.2016 23:42:12   
mamica 91
Hahaha Mari, izgleda svima isto, meni je U bila beba za pozeleti sa 2 nedelje je pocela da spava od 12 do 6 ujutro ma milina, ali je oko druge god, kad sam trebala da rodim V, bila uzasno nemoguca stalno se njarila, protestvovala, vristala, valjala ali to je izgleda bio neki revolt zbog dolaska bebe, ali opet njega je bas lepo prihvatila. A mali drekavac od se rodio je zasticen kao beli medonja user posted image do nekih 14 mes nije tri noci sastavio da spava, kako pocne mrak od pocne da vristi, pa prvo kontas gr evo, procice, pa zubi, mora sad 100%proci, zubi izbili i dalje se drelji, nakraju se ispostavi da su mu usi bile upaljene od rodjenja skoro. Stalno sam govorila da je on bio prvi nikad ne bih drugo rodila, ali evo stize i posle njega beba.
Ala sam udavila postom. user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
7.10.2016 23:55:11   
degu
Svi smo prosli kroz to Nikad vise! Ja se secam da sam lezala na stolu posle porodjaja i divila se prvo svim majkama na svetu, a posebno onim koje su ikad rodile drugo, trece jer ja necu nikad vise, nema sanse user posted image a T je bila teska beba, dokbje sisala, 18 meseci nije sastavljala 2 sata spavanja. A sad se ja po navici budim, a ona kako kad, vise mi i nije vazno, toliko je volim, toliko me ispunjava srecom, da su to sve sitnice. Marija valjda nece grom u februaru user posted image probaj da se naparis malo, pa valjda ce vise biti bolje. Ja jos malo slinim, a Doda vec vise od nedelju dana bas sliji, nikako da prodje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
8.10.2016 19:58:26   
Mariya
Veče user posted image
Degu, valjda nećeuser posted image user posted image
Danas sam ceo dan sama, ležala, juče sam crkavala za 10, danas sam 9.user posted image I dalje me boli cela glava i faca samo malo manje. A da vam ne pišem kakva mi je bila noć, užas!!spavala sam od 6.30 do 8.30, valjda sam tu veeć bila zaspala od umora. Do tad sam više bila budna nego spavala, samo sam se prevrtala sa jedne na drugu stranu, curio mi nos, suze, grebalo me grlo, boleli zubi, užas, ne pamtim kad sam bila ovoliko bolesna. Da bar mogu da roknem neke lekove, pa se nadrogiram ali ovako mi je užas. Moram panadol jer jednostavno ne mogu da izdržim više bol.
Evo stižu bube, bile su ceo dan kod babe...

< Poruku je uredio Mariya -- 8.10.2016 19:59:42 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
8.10.2016 21:38:15   
degu
E batali ti onaj tvoj tantum verde i dohvati se onih mojih prirodnih lekova i mora biti bolje, med i luk, med i limun, na grlo sam stavljala obloge od rakije, puno naseckanog luka u blizini glave, da i nasla sam masiranje neke 4 tacke za zapusen nos na netu. Sve sam to radila i brzo se oporavila. Ja evo danas skoro i ne slinim, ali T je jos prilicno slinava.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
8.10.2016 23:47:53   
Mariya
Degu, i mm mi rekao,to je zato što ne jedeš lukuser posted image pičim med,limun,propolis, ali luk baš ne volem, ali danas sam ga jela! Ma grlo mi je sad već dobro,nos mogu da podnesem i da se izborim sa slinavljenjem,ali glavobolja i taj bol u licu,vilici,zubima me izluđujeuser posted image Sad počinjem i da kašljem.. Znam da ne smem bršljan, beli slez može u trudnoći, jel'da? Namazala sam se fitobalmom,pa da vidim kakva će biti noć. Svekrva javila da će i sutra odneti devojčice. Super.
Mališa se razmahao u stomaku,mrda se za sve pare. Šta će biti za 2-3 meseca,ima da mi se raspadne stomakuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
9.10.2016 0:04:09   
degu
ne moraš da jedeš, iscedi sok iz njega i pomešaj s medom,nije ružno. Znači narendaš iprocediš sok kroz cediljku. A za nos naseci luka i uz uzglavlje, toje antibiotik a još i čisti, napari se kamilicom.Negde sam čitala da se od tg soka od luka mogu napraviti kapi, kap soka i 5 kapi vode i to u nos,ali nisam probala, ostalo jesam i provereno pomaže.
Moj mališa je počeo da mi gura bešiku, nema mesta pa se buni user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
9.10.2016 1:09:46   
degu
Evo i ove masaže za sinuse klik
Nema Doroty, možda se porodila.
Ja sam ušla u treće tromesečje, još "samo" 3 meseca user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
9.10.2016 11:42:43   
Doroty
Drage moje, ja sam još 2 u 1. Sutra opet na kontrolu, pa da vidim šta se dešava. Koliko vidim, čekam ja novembaruser posted image
Malopre stadoh na vagu, tek onako da proverim kg, nisam otkad sam u devetom, nisam dobila ni gram. Sutra ću na uz da vidim koliki smo.
I mene malo stegao nos....Šta da vam kažem, što više limuna i meda

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
9.10.2016 22:47:45   
degu
Doroty nećeš baš do novembra user posted image
gledam ti tiker, pa gde žuriš, imaš još 8 dana. a nisam ni ja dobijala u 9.mesecu na kilaži srećom.
ja sam danas skoro skroz ok, ceo dan nešto spremam za jelo user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
10.10.2016 0:07:02   
Mariya
Veče user posted image
Degu super za spremanje!! I ja sam htela ali ništa od toga. Ne jedem već 4 dana. Sutra idem kod lekara,ovo je prešlo u nešto ozbiljnije, upalu sinusa,bronhitis, valjda nije upala pluća. Baš se loše osećam. Boli me glava iako sam popila panadol. A da vam ne pričam koliko kašljem,danas sam mislila da ću se ugušiti user posted image
Nema nam Yelly odavno,možda i ne zna da je dobila poklon! A i ostale trudnjače se baš slabo javljaju.!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
10.10.2016 1:53:41   
degu
Bas mi je zao sto si tako zaglavila user posted image
Javi sta je dr rekao. Stvarno se slabo pise, uglavnom nas dve pricamo. I ja sam se set_ila Yelli danas, nadam se da je ok.

< Poruku je uredio degu -- 10.10.2016 1:55:08 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
10.10.2016 18:41:50   
Mariya
Danuser posted image
Bila danas kod dr, kaže sve ok, nemam ništa na plućima, pošto sam trudna ona ne bi da mi daje ništa od lekova, dobila sam Hexoral za ispiranje grla, odvratan je!!!user posted image i fluimucil za kašalj. Generalno se bolje osećam nego juče, (juče sam mislila da ću umreti koliko mi je bilo loše) nego me glava boli i dalje.. Pijem 1 panadol dnevno, valjda neće škoditi.

Zakazala sam ekspertni za subotu, jedva čekamuser posted image Ide i mm, pošto na preglede u DZ ne može da ulazi,za ekspertni nam je već takoreći "tradicija" da idemo zajedno. Dr je super, uvek se zeza i ti pregledi su nam uvek lepa uspomena, posle idemo da klopamo, da kupujemo i tako...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
10.10.2016 22:46:40   
yelly
Evo me, Evo me! :)
Bila sam predugo bolesna, preslo u katastrofalnu prehladu, a ne smem fervex ni nista...i sve prirodno al nije me pustilo duze od nedelju dana, nisam ni prilazila kompjuteru...
inace sad bezim od svih zivih, bolesnih, autobusa, ma svih, tako da te Mariya skroz razumem... da sam samo smela na pocetku da presecem sa 2,3 fervexa za 2 dana bi prelezala...
Posle toga sam zavrsavala sa poslom, da prenesem sve obaveze na kolege i sad sam na bolovanju napokon i malo se smanjila frka tek za ovaj vikend...
Inace zasad mi nije dosadno user posted image user posted image user posted image


Mish bravo za bebironca i lak porodjaj, ma to je divnoooo :) Doroty i ti nam se spremas :)
Nove trudnice dobrodosle :) :) :)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
10.10.2016 23:09:59   
degu
Joj žene baš nas je strefilo, izgleda ovaj virus nikog nije zaobišao. Marija hvala Bogu da si bolje više, al baš se vuče ovo,meni T evo već 10 dana puna slinica.
Yelli ženo dobrodošla nazad user posted image osvojilasi paket,ne znam da li si videla. Jel počeo mališa da se javlja češće? Mene mojsadbaš gura i gnječi mi bešiku, lepote user posted image inače me prepone,krsta i trtica ubijaju, aktivna sam dosta, ali počinjem da osećam da više ne mogu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
11.10.2016 0:12:36   
Mariya
Veče user posted image
E Yelly, samo da si se javila! Potpuno te razumem, i ja sam isto rekla, da sam mogla da se nadrogiram u startu, fervex, coldrex i bila bi zdrava za 3 dana. Ovako sam 5 preležala a mislim da ću još 5 dana sigurno slinaviti i kašljati. I isto sam rekla, bolesne zaobilazim na kilometre!! Ovako bolesna sam bila 2013, sećam se, tad sam imala bronhitis i pila ab 2 nedelje, užas.
I ja ću da te pitam, da li si počela da osećaš pokrete bebe? Vidim i tiker si postavilauser posted image
Degu, ja sam baš danas pomislila kako mi je sad super. Stomak nije prevelik, lepo se vidi ali ne smeta, imam energije, volje, mučnine su prestale, još me ništa ne boli, ovo je sad period u kome mogu da uživam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
11.10.2016 0:16:50   
degu
Ja imam još energije i volje al me boli kao da po cele noći provodim sa nekim crncima user posted image
inače super za ekspertni i nama je to uvek draga uspomena, najlepši momenti u trudnoći user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
11.10.2016 9:17:38   
yelly
Degu, jao malisha je poceo da se javlja u 22 nedelji bukvalno na da ekspertskog UZ ali je to evo i 2 nedelje posle ipak samo periodicno... bar ti jaci pokreti su periodicni...
I brine me tako kad je miran 2 dana user posted image neka paranoja, da se pitam kako sam ziva bila dok se nije javljao uopste... evo i sad je miran 2 dana i ludim :D
Videla sam za paketic, poslah im pp user posted image

Bogami ja sam aktivna aktivna ali poslednjih par dana vidim da moram da prikocim, kao neki menstrualni bolovi cim se malo preforsiram, tako da izgleda da ne mogu bas sve kao pre...
Ali sto kaze Mariya sreca imam volje, nema vise mucnina tako da necu da se zalim user posted image

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
11.10.2016 11:05:11   
degu
Samo slusaj svoj organizam, a bebica ti je takva, mirna. A inace ces videti kad je kisa i tmurno prespavace dan a sad je stalno takvo vreme. Moja T je znala tako da se umiri kad je kisa, ovaj mali nije meteoropata.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
11.10.2016 19:23:10   
Mariya
Veče user posted image
Ovoj mojoj deci je apsolutno svejedno kakvo je vreme i koje je doba dana! I L i H su bile veoma nemirne u stomaku, i ovaj mali je već živahan!
Kod mene zdravstveno ide na bolje. I dalje nos i kašalj ali bar me ne boli glava ni zubi. L ceo dan kuka da je boli grlo. Ali u vrtiću je bila,to se ne propušta user posted image Baš mi je drago što voli da ide.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
12.10.2016 1:27:23   
Mariya
Veče user posted image !
Moji odavno spavaju, mm ih poveo u krevet u 10user posted image
a L dobila temperaturu. kad sam išla po nju u vrtić, vidim da je smušena, pa nije htela da priča jer je boli, a posle i počela T da joj raste. Duša moja. Nadam se da će brzo da je prođe i jako se nadam da će H da zaobiđe. Dešavalo se i ranije, možda se desi i saduser posted image
Tako mi se spava a treba da izaberem slike za izradu, preko dana nemam kad. A gledam 24 kitchen, ova Rejčel peče kolače, njam, ubila bih sad za jedan, pravi cheesecake brownies, njaaaaam!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
12.10.2016 10:35:31   
zumbulcic
Helloo, evo i mene nakon par dana. Kako ste mi, imal zime.Kod nas uzas, kisa,vjetar,oblacno ma uzasno vrijeme.

Ali ja imam jednu lijepu vijest, u ponedjeljak sam isla na drugi uz u 8+0 i upoznala sam se sa veelikom guzom i glavom a maalim nogicama i rukicama (vise su kao pipci) Kucanje srceka kad me nije oborilo s noguuser posted image zaljubila sam se u moju mrvicu... cak sam je snimila i s mobitelom pa svako malo pustim snimak

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
12.10.2016 11:19:29   
AnaAna1
Pooozdrav devojke, evo i mene :) ja se zatvorilabu kucu, bezim od bolesnih da mi ne prenesu virus, juce sam prvi put izasla do grada da prosetam posle 10 dana i imala sam utisak da ko god prodje pored mene da mi se iskaslje u facu user posted image za sad me ne kaci ali s obzirom da nista ne jedem i dalje zbog mucnina i verovatno mi je imunitet oslabljen, nebi me cudolo da me potkaci...

Nego, u kojim nedeljama ste sve isle na ekspertski UZ? Kad kazem ekspertski mislim na onaj detaljan sto traje po 45 min, jer su meni za ovaj u 12.nedelji za double test rekli da je ekspertski a trajao je 3 min, pa sam tek posle malo proucavala i shvatila da je pravi ekspertski mnooogo detaljniji...

Zumbulcicu svaka ti cast sto si se setila da snimis, ja cu ziva da se pojedem sto nisam snimala na ovom UZ u 12.nedelji telefonom monitor, i ja i mm smo se toliko iznenadili sto je bebac skakutao kao kengur neki da nam je tek kad smo izasli iz ordinacije palo na pamet da smo mogli da snimamo :( a mi se zablenuli pa se cudimo, pa kolut napred, nazad pa gore-dole, ma iskidali smo se od smeha :)

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
12.10.2016 13:45:42   
Mariya
Dan user posted image
I kod nas lije kiša,devojčice su kući,slušaju muziku,ja ležim...
Ana,to je onaj pregled na koji ja
idem, u 22 nedelji. Ustvari radi se između 20 i 24 nedelje,meni je dr preporučio punih 22,ja ću ići sa 21+3 jer tad dolazi dr u Suboticu. Mislim da zavisi od dr,ali traje u proseku 20-30 minuta kod Stojića kod kojeg ja idem. Ja idem na taj pregled privatno, a na toj klinici se uvek dobija cd sa snimkom bebe i neka mini radosnica.
A za snimke ću da pohvalim mog dr u Dz, on ne samo da ištampa sličicu nakon svakog uz nego otkad ima neki novi aparat,prebacuje slike i snimke na usb! Tako da ja moju bebu mogu da gledam svaki danuser posted image Ako imate dobrog dr,kojeg poznajete pitajte ga da vam uradi to,današnji aparati imaju tu opciju. Problem je ako doktori to ne znaju ili neće,tj oni nemaju tu opcijuuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 12.10.2016 13:50:38 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
12.10.2016 15:01:44   
degu
Zumbuliću svaka čast za snimak,ja se nikad nisam setila toga.
Ana Ekspertni UZ jeste i taj u 12.n ako odeš privatno,državno sve to prolazi kao na pokretnoj traci.Ja sam išla privatno i na taj u 12.n i na II ekspertni u 24.n. Taj drugi je baš lep, dr-ka nam je malo pustila i 3d lica i uslikala, snimke nemam, ni radosnicu. Svaka čast za DR-a Stoića, jako lep gest, a on je vrhunski stručnjak.
Meni su danas bile koleginice s posla,kupile su mi sliku i Teodori neke poklončiće, baš su me obradovale.Ja sam uspela juče da napravim krempitu i sredim kuću iako sam bila sama ceo dan sa Teodorom. Raspala sam se, ali za danas imam ručak,kiša pada, znači kuliramo u kući i grejemo se.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/16 [chat]
12.10.2016 16:44:20   
MAGDI
Da se i ja pridruzimuser posted image . Ja sam malopre setala malo vise od pola sata cisti da podstaknem ovo malo u stomaku koje je vec trebalo da izadje u ponedeljak...Sad ususkana gledam seriju Bouns svekrva mi se cudi kako mogu da gledam u ovom stanju msm i inace takve serije ali sta cu non stop drzim na fox crime. Kako ste vi, jel ste ozdravile koliko toliko? user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here