|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
12.10.2016 17:02:58   
Bejbili*
srećaan menii rodjendaaan..srećan meni rodjendaan user posted image djevojke i zene ajte na tortu user posted image danas punim 23.i nadam se da ce mi ovaj mjesec biti jos srecniji za 8 dana trebam dobiti i ja se nadam da necu i da ce biti jedna mala user posted image . ljubim vas sve

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 7:36:56   
Angelk
Srecan rodjendan Bejbili, zelim ti sve najbolje i da ti se ispuni ta zelja 🤗 Djevojke, meni je juce bio 14. dc i sinoc smo muckali, ali jos nisu pocele grudi da me bole, a pocnu odmah posle ovulacije, to znaci da ovulacija jos nije zavrsila???

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 17:34:18   
AnaAna1
Angelk moguce, muckajte vi i dalje, nemoj da se oslanjas samo na 14.dan...

Bejbiliii srecan rodjus, zelim ti da NE dobijes user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 17:45:14   
zumbulcic
Bejbililll srecan rodendan i od meneuser posted image user posted image navijam da te user posted image zaobide narednih user posted image user posted image

Angelk samo ponovite gradivo user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 19:30:51   
Zakicaa
Bejbili,srecan ti rodjos...nadam se da ces ovaj mesec dobiti najlepsi poklon...dve user posted image

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 19:52:12   
krin 40
bejbili srecan rodjendan,i tebi i svima zelim bebe sto pre:)Evo napunih i otvorih i radnju...danas haos bio.Sad lagano do ponedeljka pa da vidim sta ce dr da kaze.Nadam se da je sve ok.Ana jesi ti bila kod dr

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.10.2016 19:54:19 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 20:01:12   
IvanaSK RR
Bejbili, srećan rodjendan!
Tebi i ostalim crticama, naravno zelim da se najveca zelja ispuni.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
13.10.2016 22:13:58   
Bejbili*
drage moje hvala vam od sveeeeg srca na lijepim zeljama..i ja se nadam svojoj zelji al necu previse da se ne razocaram ponovo. cmok za sveuser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
14.10.2016 20:06:15   
krin 40
Gde ste devojke,nigde nikog nema

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
14.10.2016 21:36:42   
Angelk
Muckamo Krin :) Danas mi je 16.dc pa muckamo punom parom. Svaki drugi dan otprilike...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
14.10.2016 23:33:41   
leptir 40
Pozdrav trudilice i trudne user posted image


Ja na poslu ne mućkam user posted image

aaaa mućkala sam i trebam još user posted image

plodna sluz od prije tri četiri dana, juče me malo nekakvi grčevi i danas al evo večeras prestali, cice počele bolit, vjerovatno prošla O a tako su i trakice rekle

e sad šta će bit,ma šta bude, što ti kažeš Krin lutrija je u nas starijihuser posted image

Kako si Krin, čuvaš li se, neznam ali kako čitam stalno si na nogama u svom poslu?
Je li u ponedjeljak ideš gin?

Ostale cure mućkaju, neka neka , daj Bože da se pojave user posted image user posted image

< Poruku je uredio leptir 40 -- 14.10.2016 23:34:57 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
15.10.2016 6:58:04   
krin 40
Muckajte,muckajte:).Radim kao dragator Leptiru,,,i bolje tako.Zaokupi me posao i zaboravim da sam trudna.Setim se u 20h kad pocnem da zevam.Idem u ponedeljak.Tada ce biti punih 7 nedelja.Muka mi je malo,ali ne povracam..i tako

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu leptir 40)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
15.10.2016 18:49:46   
Bejbili*
drage djevojke ako moze jedno pitanjce za vas. ako koja zna da mi kaze otprilike kad da ocekivam mengu. e ovako. prosli mj sam 15tog popodne pocela dobijati onako "pocinjale braon fleke",16tog je bas odcepilo. e sad. ovulaciju sam imala 6tog.znaci 21-dan ciklusa. i kako sad da znam kad bi trebala dobiti. dal 16tog. ili 19stog. evo neznam zbunjena samuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
15.10.2016 20:11:16   
vocicana
Pa sve zavisi na koliko dana dobijas cikluse, da li na 25...28...30...ili vise dana. Ovulacija nema veze sa dobijanjem, a ti jedino mozes biti trudna nekih dve nmedelje i manje, znaci ako ne dobijes do 19-tog,verovatno je to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 7:01:54   
krin 40
Jutro devojke,ja i danas radim,a vi lepo muckajte u toplom krevetu:) Bejbili kao sto Voci kaze,zavisi na koliko dobijas

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 9:31:47   
vocicana
Tih bre Krin, sta je to, kakav posao, msm procitala sam, znam, uspori malo. Ja ti nesto kazem...
Bejbili, izracunaj se pa se javi.
Muckalice, radite vi samo!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 13:18:32   
Bejbili*
najgore je sto ja neznam kad treba da dobijem nisu mi redovni ciklusi. evo npr imala sam zadnja tri mjeseca ovako 1.7 pa 11.8 pa 16.9. i evo sad neznam kad trebam da dobijem. user posted image ovaj mj sam bila kod ginekologa 6.10.i na nalazu pise D.O:4,1×2,5 cm sa prsnutim tercijernim folikulom /ovulacija/ i LO:3,7×1,9cm uredne gradje. u Cavi Douglasi mala kol.Sl.tecnosti/postovulatorno. evo sta god to znacilo rekla mi je da sam tad u ovulaciji i sad kontam posto sam citala da posle ovulacije 14dana onda se dobije menst.pa kontam da bi trebala dobiti sl sedmice iako se nadam da nece ni doci..user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 14:55:04   
Bejbili*
e nista ni ovaj mjesec imam jedan od mojih simptoma koji nikad ne grijese. vestica ce da stigne u roku 3dana najvise. iako smo i tu vece na ovulaciju imali odnos opet se nista nije primilo. neznam vise sta da radim ni mislim.. a nadala sam se sve do danas da ce biti nesto a evo sad sam 100% sigurna da nema nista od user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 17:20:16   
Meisje
Ćao svima,
Bejbili nikad se ne zna, PMS može samo odjednom da postane TS! Držim fige!
user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 17:43:17   
Bejbili*
draga Meisje hvala na pozitivnim rijecima ali ja sam sasvim sigurna da user posted image dolazi za koji dan. jako je cudno trazila sam po internetu ali nigdje ne mogu da nadjem da neko ima takve simptome.mozda sam ja jedna od rijetkih ali kad treba da dobijem ako ja i mm imamo odnos i on ejak.u mene ja nakon toga ako stojim malo duze imam jaaako ruzan tup bol unutar vagine neznam kako bi to opisala al evo znam da mi se to uvjek desava samo pred pms user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 17:48:25   
Meisje
U pms-u smo strašno razdražljivi, sve je to normalno... Ne bih ja taj simptom povezala sa dolaskom veštice, tripuješ, naravno da ne možeš da nađeš na netu kad nije uobičajeni...
Kao prvo moraš da utvrdiš kad ti je O, onda i dužinu ciklusa a za mućkanje ti je najbolje svaki drugi dan

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 17:54:08   
Bejbili*
ovaj mj smo muckali svaki drugi dan-okej mozda se desilo da smo zaredali 2-3dana zaredom a onda jedan prekocimo pa onda opet imamo i tako..imali smo odnos i na ovulaciju tj doktorica mi je rekla da mi je ovulacija taj dan mi smo tu vece muckali.hocu da kazem da smo poprilicno vrijedni sto se toga tice ni jednom se nije desilo da nismo muckali 3dana za redom. al eto nesto se neda user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 17:59:01   
Meisje
A koliko već radite na bebi?
Mi smo posle nekih 8 meseci se obratili dr i onda utvrdili da su spermići spori, tj nema mnogo onih progresivnih...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 18:03:41   
Bejbili*
radimo nekih 4-5mjeseci. vec imamo djevojcicu od 4godine pa bi sad htjeli jos jednu bebu. mislim ja ipak da nije do spermica vec ja imam problem sa stitnom i imam ciste na jajnicima (ne puno al ih ima).. ah..

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
16.10.2016 18:06:34   
Meisje
Uh, e pa onda polako na analize... Mada 4-5m nije strašno ali vreme je da kreneš da istražuješ šta koči...

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here