|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
30.10.2016 22:08:51   
Zvoncic@
Hvala punouser posted image Ja verujem da ce sve biti dobro samo ne treba da odustajemo... A i lakse nam je kad nas ima vise da budemo jedni drugima podrska... Zelim ti stvarno od srca da ti se ispuni sto pre zelja i da bude sve dobro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
30.10.2016 22:22:00   
Angelk
Cao zene! Ja sam radila polne hormone i stitnu. Svi su dobri sem estradiola. Tako da mi je doktorica rekla da iduci ciklus ponovim njega, ako bude opet nizi dace mi terapiju dva mjeseca pa opet kontrola:)

(odgovor članu Zvoncic@)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 6:59:04   
krin 40
jutro muckalice moje.Zakiceee nema posustajanja. Angelilk sta ima da ceka,ako ti treba terapija neka krene odmah.Sto mrzim

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 7:08:02   
vocicana
Dobro nam dosla Zvoncic@-e...zelim ti od srca da sto pre ugladas user posted image , bice.
Angelk, vidis ti, to su sitni problemi, ali sve se da "nastelovati", drzim fige svim mojim vrednim cekalicama.
Ljubimo vas!
Leptiricu, sincica sam izcmakala za tebe a nas dvoje tebe jako user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 10:34:44   
Angelk
Krin, moram sacekati samo jedan ciklus. Mozda mi je samo ovaj put bio neki disbalans, pa da ne daje terapiju bez razloga...

(odgovor članu Zvoncic@)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 11:57:16   
Mara05
Evo ja opet upadam kao padobranac user posted image , ko me zna, zna me...za sve nove zelim vam da brzo odete sa ove teme...ja nkako da se sklonim odavde. I dalje sam cekalica user posted image . Pronasla sam da mi je Amh nesto nizi nego sto bi trebalo, a on je takav kakav je, nema mu pomoci. Sledeci korak su inseminacije od narednog ciklusa pa videcemo. Mada ne znam koliko ce to pomoci, ali pozitivni smo.
Krin, videla sam lepe vesti...bravo user posted image

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 13:02:56   
yelly
Samo da vam mahnem :)

Krin, divno sto sve ide lepo user posted image

Budite vredne user posted image

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 14:16:07   
IvanaSK RR
Zvoncic @,dobila dosla.
Zakice 😘
Crtice, ajde, ajde, što pre u trudnicke teme!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu yelly)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
31.10.2016 17:15:13   
krin 40
Hvala devojke.Maroo:) Pa ako i bude problem sa brojem jajnih celija mozes na vantelesnu.Tamo treba samo jedna:) Bice beba sto posto

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Cekamo II crtice 10/16 [chat]
1.11.2016 8:53:05   
Ana RR
Nova tema devojke klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 185
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here