RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


MasnaMasnica -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 15:18:02)

Branki [sm=bravo.gif] danas si ti drveni advokat svima ovde. ..[sm=jezicek.gif]




lesica -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 15:19:02)

Bolje Branki da bude tu, nego da se ja javim [sm=smiley36.gif]




MasnaMasnica -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 15:21:50)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bollje Branki da bude tu, nego da se ja javim [sm=smiley1.gif]

Upada mi u oci kad sam ja osvajala nagrade, svi su skakali , pisali pod opcijom anonimna , kritikovali , nijedan admin ili mod se nije javljao da me brani[sm=zmeden.gif]




Animsaj9 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 15:30:39)

Sta su te Um napadali sto dobijas nagrade [sm=zmeden.gif]. Bezveze , tu smo da se druzimo , i ako je neko zasluzio , ispostovao sve uslove zasto je ne bi dobio




eca89 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 15:33:01)

O, da sjećam se i ja da je na UM bilo drvlje i kamenje!




branki* -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 15:42:01)

neka sam i drveni advokat,ali tako je kako sam napisala.




vocicana -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 16:00:38)

Bravo devoje! Cestitam, dobile ste jako lepu nagradu i zelim vam puuunooooo mleka za vase [sm=duda.gif]




degu -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 16:14:30)


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bollje Branki da bude tu, nego da se ja javim [sm=smiley1.gif]

Upada mi u oci kad sam ja osvajala nagrade, svi su skakali , pisali pod opcijom anonimna , kritikovali , nijedan admin ili mod se nije javljao da me brani[sm=zmeden.gif]


Ne secam se tacno situacije, al mislim da je to bilo u ono vreme kad su neke stsre clanice sirile negativnu atmosferu. Hvala Bogu ja vec dugo ne osecam te lose vibracije na rr i neka tako ostane [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 16:56:19)

Baš zbog atmosfere koja je i više nego lepa, ne želimo da dozvolimo nikakve negativne konotacije.


Čestitke drage žene [sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 18:23:45)


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bollje Branki da bude tu, nego da se ja javim [sm=smiley1.gif]

Upada mi u oci kad sam ja osvajala nagrade, svi su skakali , pisali pod opcijom anonimna , kritikovali , nijedan admin ili mod se nije javljao da me brani[sm=zmeden.gif]



Secam se, jeste nalo bzvz.... Ali hajde... Prijavi se za pumpicu pa da zaboravimo ono sto je bilo... I paket za trudnice je divan, da znas. Ja sam ga osvojila u trudnoci pa eto... Prijavi se... Glasacemo [sm=smiley36.gif].
Sala.
Cestitam zene, bitno da su rr zene osvojile !




MasnaMasnica -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.11.2016 18:36:10)

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bollje Branki da bude tu, nego da se ja javim [sm=smiley1.gif]

Upada mi u oci kad sam ja osvajala nagrade, svi su skakali , pisali pod opcijom anonimna , kritikovali , nijedan admin ili mod se nije javljao da me brani[sm=zmeden.gif]



Secam se, jeste nalo bzvz.... Ali hajde... Prijavi se za pumpicu pa da zaboravimo ono sto je bilo... I paket za trudnice je divan, da znas. Ja sam ga osvojila u trudnoci pa eto... Prijavi se... Glasacemo [sm=smiley36.gif].
Sala.
Cestitam zene, bitno da su rr zene osvojile !

Zarad dobrobiti foruma niti igram niti glasam😆😂vise ni jednu n.igru
Ja sam vec cestitala.
Idem iz ove teme😊




muzicarka -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (4.11.2016 12:45:07)

Cestitam!!! [sm=bravo.gif] Ja nikada ne dobijem nagradu kada se glasa....ali ucestvujem.... mozda nekada i bude.... jos jednom sve cestitke dobitnicima...[sm=bravo.gif]




dejana007 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (4.11.2016 13:21:25)

Stigla nagrada!! Hvala od srca RR i sponzoru [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (4.11.2016 20:40:24)

Oooo, bas mi se ne da ni sad, ni u jednoj igri ovde :((( Valjda sto sam nova...
Cestitam svim mamama, ovo je sjajan poklon!![sm=bravo.gif]




Khaleesi -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (4.11.2016 23:25:23)

Bravo za dobitnice u zdravlju da koristite meni je pumpica mnogo znacila[sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (5.11.2016 0:43:57)

I meni je stigla [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (6.11.2016 7:23:19)

I meni je stigla




Dragce86 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (23.2.2017 16:29:47)

Ja je nisam osvojila vec pozajmila i bukvalno mi je zivot spasla! Sjajna stvar za pocetak dojenja da se razrade mlecni kanali i spreci mastitis.[sm=bravo.gif]




degu -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (23.2.2017 17:58:29)

I mene je spasila u porodilistu [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (23.2.2017 20:12:41)

Mene je ova pumpica spasila kada sam izašla iz porodilišta posle trećeg porođaja,kada je mleko počelo naglo da nadolazi




Dragce86 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (26.2.2017 3:51:20)

Jedino Advent - ova valja, ali je skupa...Bilo bi lepo da se opet javi sponzor i obraduje neku novopecenu mamu ;) [sm=smiley36.gif] [sm=duda.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]