|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osjecajno dijete?!
7.3.2018 18:43:16   
Dora89
Moja je baš osećajna, a posebno mi se sviđa što već sad ima puno empatije, pa teši drugu decu.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Osjecajno dijete?!
7.3.2018 20:46:42   
mama Jo
😊 user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Osjecajno dijete?!
28.4.2018 13:02:24   
MimaKos
I moja, skorpija, za sve je preemotivna pa smo dolazak nove bebe morali polako da objasnjavamo, mic po mic

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Osjecajno dijete?!
28.4.2018 16:03:23   
Anck Su Nmaun
Moja T je strasno osecajna , i za druge a i za mamu svoju. Uvek kroz salu kazem kako ona jedina misli na mene user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Osjecajno dijete?!
28.4.2018 16:06:41   
MimaKos
Sa takvom decom covek mora mnogo pazljiv da bude.. mi amo brata na kasicicu najavljivali, mesecima... sve shvata vrlo licno!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Osjecajno dijete?!
28.4.2018 16:31:07   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moja T je strasno osecajna , i za druge a i za mamu svoju. Uvek kroz salu kazem kako ona jedina misli na mene user posted image

Srce mamino.

I ja isto za D kazem. Kaze mi ona pre nego sto cu otici u Betaniji " mama brinem se zbog tvog porodjaja"user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Osjecajno dijete?!
28.4.2018 16:43:35   
Anck Su Nmaun
Nemam ja tih problema Mama kos, osecajna je dovoljno al ne previse user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Osjecajno dijete?!
28.4.2018 16:47:02   
MimaKos
Nasa preeevisee, a nije razmazena nego se rastuzi neverovatno, i krokodilske suze pa pod pokrivac, u 4,5 god, takvo dete..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here