|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2017.
9.10.2016 22:35:25   
dunja RR

Neki će misliti da sam luda (hej, pa tek je početak oktobra 2016.!), a moj alibi je - nagovorila me Anck user posted image



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ajde Dunjci stisnii zube i otvori temu user posted image nekako mi lepse kad vidim tu 2017 da ocekujem user posted image

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2017.
9.10.2016 22:47:23   
Animsaj9
Evo teme, evo i mog pitanja!
Da li je neko isao u Grcku avionom, preko koje agencije ako jeste i gde?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2017.
9.10.2016 22:49:34   
gagana83
Mi smo isli avionom na Zakintos, sada vec davne 2010. god sa Kontikijem.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 3:37:25   
Milena18
E baš se obradovah otvotenoj temi! Ja sam već počela da maštam o narednom letovanju. Prvi put ćemo ići da bebom, tada će imati godinu dana. Još nemamo neku posebnu želju što se lokacije tiče, ali verovatno će to biti Crna Gora ili eventualno Grčka. Dakle, ako je neko od vas bio skoro sa malim detetom u nekom mirnom mestu i može da mi preporuči smeštaj, bila bih mu zahvalna do neba.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 4:40:23   
Anck Su Nmaun
Jupiii temaaaa otvorena. user posted image

Interesuje me kakav je Tasos za letovanje sa malom decom. Planirali smo ove god. Al bebac poremetio planove, pa zato ostaje za sledecu god.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 10:55:42   
Animsaj9
i mene interesuje neki smeštaj koji je blizu mora, a bilo bi dobro da imaju doručak i večeru.
Mada to je Grcka kod njih je sa hranom tesko naci smeštaj , sve su uglavnom apartmani bez ishrane

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 11:14:16   
MasnaMasnica
Mi smo bili na Tasosu kad je U imala meseci. Prelepo nam je bilo.
Ja ne volim allinc jer sam probirljiva po pitanju ishrane . Jedemo po restoranima, dorucak pecivo suhomesnato, rucak restorani, vecera giros suvlaki , pa sladoled.Sada sam na odmoru spremile samo jedan rucak , spagete, jer nam je taj dan padala kisa Mi imace nismo vezani za smestaj , odemo oko 9 ,vratimmo se u 19h. Tusiranje i setnja, izlazak.😂😂

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 11:21:53   
Animsaj9
Ja i mm smo bili u Tunisu pre tri godine ... to je raj na zemlji, isli smo all inc, bazen u hotelu, 5 restorana + jedan na bazenu i jedan na plazi koji su u sklopu hotela. to je za mene odmor i toliko mi je krivo sto ne mozemo da odemo sa D... em sto je let kratak ne punih sat vremena, nema puno cimanja, a sto se tice hrane posto je all ima za svaciji ukus, ja ne volim njihove zacine, qli oni prave dosta Evropske kuhinje jer vecina gostiju je odavde

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 11:23:46   
Khaleesi
Anck ja sam svasta lepo cula o Tasosuuser posted image
Bas bih volela da odem nekad...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 13:51:19   
vonavoj
Posle Sitonije i divnog mora,ne znam gde ici..mada mm nije bio,pa mozda opet ponovimouser posted image ..samo sto stvarno imam zelju da idem u hotel..ali to ne moze bez 1000e..plus put,dzeparac..to izadje na 1400min..user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 13:59:14   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Anck ja sam svasta lepo cula o Tasosuuser posted image
Bas bih volela da odem nekad...

Ja odavno, al bebac ove god, pokvario planove user posted image
E sad bila je neka prica da Tasos bas i nije za mali decu pa me interesuje zbog cega je to? user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 14:13:34   
vonavoj
Anck,znas kako ja to vidim..Tasos ima puno plaza koje treba obici,i onda ko voli da se cima sa bebom,onda je ok..ili voli da ima plazu ispred vile i milina...
Ja iz ove perspektive ne znam sta da kazem,iz Nikitijq smo svaki dan isli na drugu plazu..jeste cimanje sa malom decom i nij3 odmor..ali ja sam ludak,hahahha..i odmor mi je aktivan.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 14:16:52   
emicaa
jao divno imamo temu user posted image E Dunja neka si je otvorila.
mi planiramo opet na kretu,Agios Nikolaus,mislim da vec znamo i u koji cemo hotel,plaza mu je izmisljena za djecu,sobe sa pogledom na more.Vjerovatno cemo u septembru na 10 dana.
Kad bi mogli dva puta ici onda bi drugi put na Lefkadu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 14:36:53   
adulence
Jaoooooo tema....mi smo ove godine bili u Nikitiju(sitonija),tesko da cu je menjati u skorije vreme...nama se jako dopalo i stalno smo menjali plaze,ko je bio zna koliko je Nikiti idealan za obilazenje te tako nista nije daleko...jako smo se lepo proveli povoljno nas je izaslo i ja sada gledam...cak se nesto razmialjamo da opet uplatimo septembar ali 20dana...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 14:43:04   
vonavoj
Eto,adulence zna o cemu pricamuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 15:12:55   
Maraj
Drage da li ste gledale cene Grcke za sezonu 2017.? Ono je uzas . Kao da uplacujem letovanje na Bahame. Sto su onolke cene? Booking je preskup sada

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 15:26:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Anck,znas kako ja to vidim..Tasos ima puno plaza koje treba obici,i onda ko voli da se cima sa bebom,onda je ok..ili voli da ima plazu ispred vile i milina...


Mi ne volimo jednu plazu, dva dana maximum i obicno obidjemo sve u oklini od 50 km ako ne i vise. Naj bitnije mi je da su pescane plaze da nije stenovito da mozes prici plazi a to cimanje ili ne to mi nije problem. Ja nisam tip da 10 dana budem na jednoj plazi...smorila bih se. Svakako planiramo da obidjemo ostrvo!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 15:38:31   
vonavoj
Onda pravac Tasosuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 15:46:09   
Anck Su Nmaun
Zeeelim jako, vec sam se naostrila , samo da vidim ponude.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 16:11:18   
vocicana
Divno da vec od sada mastamo o sledecoj godini i odmoru.
Jedva cekam, sledece godine ce biti vec tri kako nismo nigde isli, mi planiramo 20 dana, ali cemo biti na prvom prstu, gde, jos uvek ne znam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 16:14:24   
Animsaj9
meni je dosta i 7 dana , meni vrlo brzo dosadi bitina jednom mestu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 16:28:36   
gagana83
Odakle to da Tasos nije za decu?
Dosta pescanih plaza, puno borovine (mada ne znam kakva je situacija sada nakon onog ogromnog pozara u septembru user posted image ), mirno... Mozda jedino nije za decu u predsezoni posto je voda malo hladnija u odnosu na Halkidiku npr.
Ako govorimo o nekim nama blizim destinacijama nema bolje za decu nego Tasos i Sitonija.
Maraj, booking za Grcku mislim da nema potrebe. Kontaktirajte sami vlasnike i dogovorite se sa njim za sve. I naravno, cenjkajte se user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 16:51:06   
Anck Su Nmaun
Gagana preko cega trazis smestaj ?
Voci jedino me to odrzava zdravom u glavi user posted image Ove god, nismo bili a devojcice su stalno pitale kad cemo na more. Mm je hteo ali ja ni za zivu glavu s malom bebom, namucili bi se i nigde tu odmora ne bi bilo.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 16:57:05   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Evo teme, evo i mog pitanja!
Da li je neko isao u Grcku avionom, preko koje agencije ako jeste i gde?


Skiatos, išla sam busom, ali sada, kada imam dete, samo avionom. Kolima se ne isplati po mom mišljenju jer je trajekt preskup. Predivne plaže, puno prirodnog hlada svuda, prelep gradić.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2017.
10.10.2016 16:58:55   
emicaa
ja bi ubila za 20 dana na moru ali nema od toga nista,icemo za Doboj dvije sedmice i onda jos dvije ostaju da odemo na more i da par dana godisnjeg da ostane u rezervi.
ma ja hocu da zivim na moru i tacka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here