|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: `rupica na guzi`
22.2.2018 0:44:17   
Srecko47E
Kod nas je bila jedna beba sa rupicom i povezali su sa neuroloskim problemom koji ne mora da znaci.Nadam se da je ta bebica danas dobro.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: `rupica na guzi`
6.3.2018 14:39:37   
Dora89
Moja je imala rupicu, pa je zarasla, sa oko godinu i po dana. Mislim da je rupica normalna, spina bifida je ogromna.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: `rupica na guzi`
6.3.2018 16:06:21   
Tatjana.87
Dora nama je skro devet meseci,identicno je kao prvog dana,dobo je samo sto ne flisuje ne inficira se.
ostalo kontolisemo svakih sest meseci....

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: `rupica na guzi`
6.3.2018 16:16:44   
Mala Elena
Moje nemaju niti deca iz moje okoline...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: `rupica na guzi`
30.6.2020 16:12:51   
Janncica
Htela sam da napise nasu pricu, ako nekome bude trebala.
Moje trece dete je rodjeno sa dijagnozom spinalni disrafizam. Osim te dijagnoze na otpusnoj listi nista dugo nam nije receno u porodilistu. 
Beba ima na krajnjem delu kicme, kod guze kao slovo v od koze. Kao da je nazuljana koza. Tu se nalazi i jamica(rupica) na guzi.
Pedijatar nas salje kod dr Smoljanica na uz tog dela, gde on vidi prolaps kicmene mozdine i postavlja  dijagnozu spina bifida meningocela. Poslati smo u Tirsovu kod neurohirurga gde smo radili magnetnu i sve to potvrdili. Operacija je radjena kad je beba imala 5 meseci. Trajala je vrlo kratko. Sve je proslo u najboljem redu. Odmah sam smela da ga drzim u rukama. Kad je proslo dejstvo anestezije bio je veseo, nije imao bolove. Bili smo u bolnici 6 dana, a konce su mu skinuli za 14 dana. Doktori i sestre su bili super. 
Posle operacije nismo imali nikakve preglede, fizikalne terapije, kontrole. On sad ima 9 meseci i radi sve sto je za njegov uzrast. Sedi, podize se uz namestaj,brblja. Skroz se normalno razvija. 
Ovo sam napisala jer sam ja u periodu izmenu ultrazvuka, magnetne rezonance i operacije, procita la sve sto je bilo na internetu u vezi toga, a opet nisam bila ni najmanje mirna. Bilo bi mi malo lakse da sam ovako nesto procitala. 



_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here