RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (27.10.2016 16:26:15)


Mamike, pišite iskustva [sm=bravo.gif]




Daca0406 -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (7.11.2016 9:14:06)

http://www.milami.rs/upload/proizvodi/507_g.jpg Ovo su nase cipelice koje smo odabrali kao prvu nagradu na Milami konkursu, i ja sam odusevljena a i dete ih obozava. Toliko su udobne da se to vidi i po nacinu na koji dete gazi a i po tome sto ih nikad sama ne skida dok to ja ne uradim, inace ona ima tri godine i malo sta trpi i od odece i od obuce, tako da mogu slobodno da kazemda su savsene i toplo ih svima preporucujem. Pozdrav svima...




Anck Su Nmaun -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (7.11.2016 9:18:56)

Ja sam mladjoj ceri u Septembru za vrtic uzela Milami, za stariju nije bilo broja [sm=smiley13.gif]
Jako joj lepo stoje i udobne su, a cine mi se cvrste. Tako da smo zadovoljni i ja moja princeza!




JasminaSt -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (7.11.2016 10:10:19)

Savrseno udobna i dobra obuca.Luka prezadovoljan patofnicama.Hvala Milami i Ringeraja na lepoj igrici <3
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




minnica -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (7.11.2016 10:34:11)

Mi od septembra imamo OVE i baš smo zadovoljni. Udobne su, ne znoji mu se noga, a najbolje je što može lako sam da se obuje i izuje. [sm=bravo.gif]




Andjelcicc -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (15.11.2016 17:56:10)

Vaucer je stigao u pravo vreme :), do sad nismo kupovali Milami obucu, i sad smo se prvi put susreli :)
Sve sto mogu da kazem je da su fenomenalne patofne koje smo narucili, divan dizajn, a ono sto je najbitnije je to da je cerkica odusevljena i kaze da su joj mnogo udobnije od predhodnih patofnica :)




marketing RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (28.11.2016 10:48:48)



IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Samo da javim da su nam čizmice stigle i super su [sm=bravo.gif]
Jutros ih je mala dama obula u vrtić i nisam stigla da je slikam, ali slikaću.
Pitam kako ti se čine, jesu li ti udobne, kaže ona - mekane su i pufnaste, kao neki oblaćić [sm=smiley36.gif], tako da su pun pogodak.
I da, htela bih da pohvalim sve u Milamiju, jako su ljubazni i fini, zvali su me iz fabrike i obavestili kad šalju paket i kad da očekujem. [sm=bravo.gif]
Hvala još jednom!





Maraj -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (25.1.2017 12:20:55)

Narucila sam putem sajta ove patofnice. Toliko su krute da je to uzas jedan. Materijal , kao da nije tekstil vec karton. Bas sam razocarana. Inace narucih ih jer ih hvalite a ja na N.Bg-u nisam nasla da ih ima u radnjama i ako na njihovom sajtu stoji da ih ima u Piramidi.
Sve u svemu , blagi uzas. Nikad ih ne bi kupila da sam ih uzivo dodirnula. Karton im nije ravan!




dunja RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (25.1.2017 15:44:22)

Maraj mi imamo OVE i sjajne su, nisu nimalo krute, i imaju pojačanje pozadi, mislim da im je ovo najbolja serija. Ali i koštaju više od tih što si uzela, mada ni ove naše nisu skupe.




Maraj -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (25.1.2017 16:14:51)

Dunja jer verujes da sam se dvoumila izmedju ovih i tih vasih. Trazila sam taj dublji model. Po karakreristikama se nisu razlikovale , tako da ja narucih ove prve. Jos vise ni nemaju u tom sarenom dezenu vec su skroz teget sa jako malom aplikacijom koja se jedva primecuje. No dobro. Taj dezen mi je najmanji problem. Ja sam sa ovim bas razocarana , najvise na kvalitet tog tekstila koji je izuzetno grub i krut




dunja RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (25.1.2017 16:18:51)

Ja mislim da možeš da zameniš i doplatiš, proveri.
Ai na slici mi deluje da je dezen isti, ali iznutra materijal drugačiji, kada se zagledam.




Maraj -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (25.1.2017 16:23:48)

Nemaju vise ovaj dezen. Zvali su me da kazu. Nisu promenili fotografiju na sajtu.Sada je dezen skroz teget sa nacrtanim auticima kao olovkom , pa se jedva vide. Moguce da im je materijal sada drugaciji




lesica -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (25.1.2017 16:40:43)

Maraj , mi godinama nosimo milami patofne. Stavise u pitanju je dobrih 5 i po godina, koliko ih Lenka nosi, i mimo ove teme ovde na rr.

Da, postoje razlike izmedju modela sto se da lako utvrditi i po ceni, sto je logicno. A opet sa druge strane ta cenovna razlika nije ogromna a kvalitet je neuporediv.

Zao mi je samo sto nisi pitala ovde pa da te posavetujemo




Duškić -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (30.1.2017 19:53:31)

MilaMi patofne sam kupila na "Dečjem sajmu" , tad sam se prvi put susrela sa njihovom obucom. Devojke koje su radile pokazale su mi pregrst modela, a cena pristupacna..[sm=bravo.gif] Ulozak je anatomski, cicak trajan a cerkici se svideo neki model sa 💖💖💕tako da ih rado nosi ...jos uvek. 🎀🎀




Valkira1 -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (1.10.2017 10:01:57)

Stigle su nam cipelice koje smo osvojili u fantasticnoj nagradnoj igri.
Malo je reci da sam prezadovoljna i dizajnom i kvalitetom.
Uskoro cemo poruciti i neke lepe patofnice, mada bih najradije uzela od svega po 2-3 para 😊




marketing RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (1.10.2017 11:22:43)

Draga Valkira, drago nam je da ste zadovoljni Milami obućom, i hvala vam na iskustvu!




veselicaa -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (1.10.2017 11:46:37)

Ja sam se bas obradovala kada sam jod nas u trznom centru videla Milami stand,samo sto su cene malo vece ali uzecemo nesto od obuce sigurno.




Dragica Draga -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (2.10.2017 10:33:40)

Milami patofnice redovno kupujemo, prezadovoljni smo zaista. Udobne, i pristupacna cena. Moja deca naslesjuju jedni od drugih, tako da su i dugotrajne. Sve najiskrenije pohvale i preporuke za ovu obucu!! ☺




IvanaSK RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (2.10.2017 10:37:07)

Sin je odusevljen njihovim dezenom (maskirnim) [sm=smiley36.gif] Bas mi je drago sto sada hoce da nosi patofne, jer ga inace non stop opominjem da se obuje.




mama krava -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (2.10.2017 11:15:51)

Ja ne mogu da verujem da je neko nezadovoljan MilaMi patofnama. Moja deca patofne samo njihove nose evo već 8 godina. Ne postoje bolje, a prodaju iste takve i Ciciban i Beba Kids za 3x veću cenu.
Ja sam iz Požarevca gde im je i fabrika i imaju i outlet, pa tamo kupujemo svima redom i donosimo im za Bg. [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (2.10.2017 11:37:29)

mi jos nismo imali priliku da isprobamo ove patofnice ali nadam se da hocemo [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (2.10.2017 14:46:37)

Mi uvek cekamo deciji sajam, ima ih odmah na ulazu..Obavezno kupimo neke nove ! Bas su slatke patofnice i udobne!
I cena im je dosta niza..




Sanjica26 RR -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (2.10.2017 16:16:59)


IZVORNA PORUKA: mama krava

Ja ne mogu da verujem da je neko nezadovoljan MilaMi patofnama. Moja deca patofne samo njihove nose evo već 8 godina. Ne postoje bolje, a prodaju iste takve i Ciciban i Beba Kids za 3x veću cenu.
Ja sam iz Požarevca gde im je i fabrika i imaju i outlet, pa tamo kupujemo svima redom i donosimo im za Bg. [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley20.gif] Ми њих само и носимо.[sm=smiley1.gif]




Sarav -> RE: Milami na nogicama Ringerajinih mališana - ŠTA KAŽU MAME (3.10.2017 13:16:27)

Pa torbice su fenomenalno, a dosta su jeftinije od drugih istog kvaliteta.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]