|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.4.2018 17:24:11   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Postovana Doktorka, primetila sam da moja (muska) beba od 7m ima zadebljano poslednje levo rebro, nekako je pored toga i ipupceno tj strci - kada je na ledjima. Nije bas lako uocljivo, ali ja, koja sam svaki dan sa njim sam to primetila. Cini mi se oduvek da je tako. A sad mi i suprug i mama kazu da su i oni, pa mi pade na pamet da Vas pitam da li to nesto govori? Hvala

To bi trebali da pokazete vasem pedijatru, jer na osnovu vaseg opisa ja mogu samo da pretpostavim da je to jedan oblik rahitisa koji je nasledan ne prestavlja niku opasnost, vezan je za metabolizam fosfora. Pogledajte vaseg muza i sebe, opipajte rebra, verovatno neko od vas ima to isto, ali se sa razvojem misica manje primecuje. Molim vas izvinite sto ovako kasno odgovaram,ali sam bila odsutna iz porodicnih razloga.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.4.2018 17:28:09   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: baba bucika

Molim vas , hitno mi je.

Vec sam pisala na jednoj temi, ali evo novog momenta...ukratko,
beba mesec dana, radjena magnetna rezonanca i nadjene mikrolezije , ne znam kakve i ne znam gde, samo doktorka kaze da je to verovatno poledica tezeg porodjaja i da bebe lagano to premoste, jer je njohov mozak u razvoju.

CT, EEG, UZ objektivni neuroloski nalaz - sve uredno. Dete je sada malo hipotonicno, inace ocena na rodjenju 9/10

Ekstremno sam zabrinuta i pored svega, jer dete je vec trecu nedelju u bolnici..gubio u kilazi,zeludacni refluks, od kog je verovatno u medjuvremenu imao i apneu, pa su radjene i sve ove pretrage.

Mozete li da mi kazete sta su u stvari te lezije i ostavljaju li ikakve posledice?
Hvala vam .


Ne znam gde su te lezije, ali ako ste u bolnici jedini merodavan za procenu tih promena je deciji neurolog i on ce vam sigurno objasniti jer vise zna i bavi se samo time.

(odgovor članu baba bucika)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.4.2018 17:34:44   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: masaikiki

Starije dete je predskolac i treba da sada primi tri vakcine pred upis u skolu. MMR vakcinom nije vakcinisano do sada kada je trebalo, sada smo odlucili da je primi. Sto znaci da bi sada trebalo da primi di-te-per, polio i MMR ali ne revakcinu vec prvu dozu. S obzirom da se MMR sa godinu dana daje sama, ne zajedno sa drugim vakcinama, a revakcina se daje sa drugim vakcinama zajedno, pitamo se da li je ovo u redu? Da li je to potpuno ista vakcina, tj. znamo da je sastav isti tj. da stiti od istih virusa, ali da li je razlicite jacine, ili je prva doza jaca od revakcine? Posle koliko vremena bi u ovom slucaju trebalo revakcinisati dete?

Sada dete treba da primi Difteriju,Tetanus ,Polio i MMR , ne daje se pertusis komponenta, vakcine se daju istovremeno. Vakcina MMR je ista za oba davanja. Sa vasim doktorom se dogovorite oko revakcine. Ja stvarno ne vidim odakle taj strah, toloko sam dece vakcinisala i nisa imala nijedan problem.

(odgovor članu masaikiki)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.4.2018 17:42:40   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, imam bebu od 21 dan i muku mučim sa crvenom guzom. Perem, presvlačim i mažem guzu redovno. Pomogla nam je bila kombinacija jekoderma i jedne cink kreme. Čim sam posle toga prestala da svakih pola h maltretiram dete sa virenjem u pelenu, problem se vratio. A problem je što beba, kad god ispušta gasove, a često to radi, ispusti malo stolice kojom umrlja tu regiju oko čmara. Koliko god da se trudim, ne mogu toj pojavi da dolijam. Šta da radim? Hvala.

Svaki put operite dete pod mlazom tople vode , dobro izbrisite, uzmite fen za kosu i dobro osusite kozu. Ujutru i uvece mazite sa Nystatin mascu, a preko dana Sudokremom. Nemoj te koristiti vlazne maramice ,uopste. Kupite Linex baby kesice i dajte detetu jednom dnevno. Znam da ce biti dobro.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
21.4.2018 19:05:35   
Rosita
Poštovana dr, hvala na odgovoru. Poslušaću Vas. Samo da mi je se rešiti tog ispuštanja gasova sa po malo stolice. To se dešava nebrojeno puta dnevno. Nadam se da će isti učinak imati waya lgg kapi, jer njih imam i počeli smo danas. Tj.nadam se da je to kao i linex?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.4.2018 9:16:14   
Zemunka85
Uvala Vam Doktorka. Samo mi jos molim Vas recite da li to moze da saceka 22.5. kada imamo redovan pregled ili da odem ranije? Zahteva li to neki terapiju? Pregled nekog specijaliste? Da li je opasnost za dalji razvoj? Hvala

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
23.4.2018 10:38:10   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, imam bebu od 21 dan i muku mučim sa crvenom guzom. Perem, presvlačim i mažem guzu redovno. Pomogla nam je bila kombinacija jekoderma i jedne cink kreme. Čim sam posle toga prestala da svakih pola h maltretiram dete sa virenjem u pelenu, problem se vratio. A problem je što beba, kad god ispušta gasove, a često to radi, ispusti malo stolice kojom umrlja tu regiju oko čmara. Koliko god da se trudim, ne mogu toj pojavi da dolijam. Šta da radim? Hvala.

Svaki put operite dete pod mlazom tople vode , dobro izbrisite, uzmite fen za kosu i dobro osusite kozu. Ujutru i uvece mazite sa Nystatin mascu, a preko dana Sudokremom. Nemoj te koristiti vlazne maramice ,uopste. Kupite Linex baby kesice i dajte detetu jednom dnevno. Znam da ce biti dobro.

Poštovana dr, odvela sam dete kod lekara. Terapija nistatin, uveče belogent. Svašta čitam ta belogent. Nije da sumnjam u lekara, ali ovo nam je prvo vidjenje. Beba ima svega 24 dana. Molim Vas, da li to da koeistim?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.4.2018 12:53:14   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Uvala Vam Doktorka. Samo mi jos molim Vas recite da li to moze da saceka 22.5. kada imamo redovan pregled ili da odem ranije? Zahteva li to neki terapiju? Pregled nekog specijaliste? Da li je opasnost za dalji razvoj? Hvala

Sacekajte odlazak kod vaseg pedijatra, slobodno. Ne zahteva terapiju i nema opasnosti za razvoj ako je to nasta ja mislim. Niste mi napisali da li ste opipali rebra kod vas i muza.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
24.4.2018 12:59:05   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, imam bebu od 21 dan i muku mučim sa crvenom guzom. Perem, presvlačim i mažem guzu redovno. Pomogla nam je bila kombinacija jekoderma i jedne cink kreme. Čim sam posle toga prestala da svakih pola h maltretiram dete sa virenjem u pelenu, problem se vratio. A problem je što beba, kad god ispušta gasove, a često to radi, ispusti malo stolice kojom umrlja tu regiju oko čmara. Koliko god da se trudim, ne mogu toj pojavi da dolijam. Šta da radim? Hvala.

Svaki put operite dete pod mlazom tople vode , dobro izbrisite, uzmite fen za kosu i dobro osusite kozu. Ujutru i uvece mazite sa Nystatin mascu, a preko dana Sudokremom. Nemoj te koristiti vlazne maramice ,uopste. Kupite Linex baby kesice i dajte detetu jednom dnevno. Znam da ce biti dobro.

Poštovana dr, odvela sam dete kod lekara. Terapija nistatin, uveče belogent. Svašta čitam ta belogent. Nije da sumnjam u lekara, ali ovo nam je prvo vidjenje. Beba ima svega 24 dana. Molim Vas, da li to da koeistim?

Kada imate takav problem najvaznije je da koza bude suva kada nanosite mast, zato sam insistirala na susenje koze fenom, a ja sam imala najbolje rezultate sa Nystatin ung. 2x dnevno , a preko dana sa Sudokremom, uz to je vazna i upotreba probiotika. Svece se poboljsati za dva - tri dana .

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
27.4.2018 22:43:14   
Zemunka85
Postovana Doktorka, nisam. Ni kod sebe, ni muza, ni starije cerke ...

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Uvala Vam Doktorka. Samo mi jos molim Vas recite da li to moze da saceka 22.5. kada imamo redovan pregled ili da odem ranije? Zahteva li to neki terapiju? Pregled nekog specijaliste? Da li je opasnost za dalji razvoj? Hvala

Sacekajte odlazak kod vaseg pedijatra, slobodno. Ne zahteva terapiju i nema opasnosti za razvoj ako je to nasta ja mislim. Niste mi napisali da li ste opipali rebra kod vas i muza.


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
30.4.2018 14:12:27   
Rosita
Poštovana dr, u fecesu bebe od 30 dana nadjena je klebsiella spp 80%, ima prolivaste stolice, 2-3 dnevno plus štrckanja stolice, žute su, pedijatar nije sigurna da li da odmah krene sa ab, može da bude gore, beba je dobro izuzev gasova, grčeva, pije colief kapi i waya lgg po preporuci gastroenterologa, trenutno nisam u mogućnosti da sa njim stupim u kontakt, šta mi savetujete?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
30.4.2018 18:13:46   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, u fecesu bebe od 30 dana nadjena je klebsiella spp 80%, ima prolivaste stolice, 2-3 dnevno plus štrckanja stolice, žute su, pedijatar nije sigurna da li da odmah krene sa ab, može da bude gore, beba je dobro izuzev gasova, grčeva, pije colief kapi i waya lgg po preporuci gastroenterologa, trenutno nisam u mogućnosti da sa njim stupim u kontakt, šta mi savetujete?

Klebsiela kao i Eserihija normalno zive u debelom crevu, ali beba je malog uzrasta pa bih ja dodavala Multilak baby kesice 1x1 dnevno da bi se promenila ravnoteza bakterija u crevima. Potrebno je vreme za uspostavljanje normalne crevne flore, bitno je da beba napreduje i da se normalno ponasa. Broj stolica koje navodite nije veliki, a ako dete doji normalno je da pri svakom dojenju ima stolicu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
13.5.2018 10:18:05   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, u fecesu bebe od 30 dana nadjena je klebsiella spp 80%, ima prolivaste stolice, 2-3 dnevno plus štrckanja stolice, žute su, pedijatar nije sigurna da li da odmah krene sa ab, može da bude gore, beba je dobro izuzev gasova, grčeva, pije colief kapi i waya lgg po preporuci gastroenterologa, trenutno nisam u mogućnosti da sa njim stupim u kontakt, šta mi savetujete?

Klebsiela kao i Eserihija normalno zive u debelom crevu, ali beba je malog uzrasta pa bih ja dodavala Multilak baby kesice 1x1 dnevno da bi se promenila ravnoteza bakterija u crevima. Potrebno je vreme za uspostavljanje normalne crevne flore, bitno je da beba napreduje i da se normalno ponasa. Broj stolica koje navodite nije veliki, a ako dete doji normalno je da pri svakom dojenju ima stolicu.

Da li ste stupili u kontakt sa gastroenterologom i sta je on rekao, kako je dete. Odgovorite mi interesuje me.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
13.5.2018 10:24:30   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Rosita


IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, imam bebu od 21 dan i muku mučim sa crvenom guzom. Perem, presvlačim i mažem guzu redovno. Pomogla nam je bila kombinacija jekoderma i jedne cink kreme. Čim sam posle toga prestala da svakih pola h maltretiram dete sa virenjem u pelenu, problem se vratio. A problem je što beba, kad god ispušta gasove, a često to radi, ispusti malo stolice kojom umrlja tu regiju oko čmara. Koliko god da se trudim, ne mogu toj pojavi da dolijam. Šta da radim? Hvala.

Svaki put operite dete pod mlazom tople vode , dobro izbrisite, uzmite fen za kosu i dobro osusite kozu. Ujutru i uvece mazite sa Nystatin mascu, a preko dana Sudokremom. Nemoj te koristiti vlazne maramice ,uopste. Kupite Linex baby kesice i dajte detetu jednom dnevno. Znam da ce biti dobro.

Poštovana dr, odvela sam dete kod lekara. Terapija nistatin, uveče belogent. Svašta čitam ta belogent. Nije da sumnjam u lekara, ali ovo nam je prvo vidjenje. Beba ima svega 24 dana. Molim Vas, da li to da koeistim?

Kada imate takav problem najvaznije je da koza bude suva kada nanosite mast, zato sam insistirala na susenje koze fenom, a ja sam imala najbolje rezultate sa Nystatin ung. 2x dnevno , a preko dana sa Sudokremom, uz to je vazna i upotreba probiotika. Svece se poboljsati za dva - tri dana .

Niste mi odgovorili da li je predlozena terapija imala uspeha. Kod sve moje dece je bila uspesna pa me interesuje kako je kod vas.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
13.5.2018 11:28:24   
Rosita
Poštovana dr, nakon tri dana nije bilo velikog poboljšanja, možda nisam bila istrajna, dr nam je uvela triderm kremu koja takođe ništa nije pomogla. Zatim je gastroenterolog pretpostavila alergiju na proteine km, stariji sin ju je imao do 3 godine, bez ojedene guze, kao i laktoznu intoleranciju. Terapija colief kapi, probiotik, cink krema i flogocid ujutro i uveče. Ovo je dalo rezultatae. Hvala Vam najlepše.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
14.5.2018 12:26:50   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Rosita

Poštovana dr, nakon tri dana nije bilo velikog poboljšanja, možda nisam bila istrajna, dr nam je uvela triderm kremu koja takođe ništa nije pomogla. Zatim je gastroenterolog pretpostavila alergiju na proteine km, stariji sin ju je imao do 3 godine, bez ojedene guze, kao i laktoznu intoleranciju. Terapija colief kapi, probiotik, cink krema i flogocid ujutro i uveče. Ovo je dalo rezultatae. Hvala Vam najlepše.

Hvala na odgovoru. Flogocid je odlicna mast za epitelizaciju . Trapija je odlicna, ali bez probiotika ne moze. Kada se upostavi ravnoteza u crevnoj flori procice i ojedi. Pozdrav

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.5.2018 15:43:22   
Dragana16
Dr Julka,

imam decaka od 5 godina, ali jos uvek imamo problem nocnog mokrenja. pre 2 nedelje sam pocela da ga budim nocu I od tada mokri oko ponoci, I potom normalno ujutru kad se probudi.
da li je to resenje I koliko dugo ce to trajati? ili savetujete da idemo na neke druge metode.

hvala,

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
29.5.2018 18:20:18   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Dragana16

Dr Julka,

imam decaka od 5 godina, ali jos uvek imamo problem nocnog mokrenja. pre 2 nedelje sam pocela da ga budim nocu I od tada mokri oko ponoci, I potom normalno ujutru kad se probudi.
da li je to resenje I koliko dugo ce to trajati? ili savetujete da idemo na neke druge metode.

hvala,

Nocno mokrenje ,redovno ili povremeno se stice do pete godine . Moze biti primarno zbog zakasnelog sazrevana te fizioloske funkcije i kontrole sfinktra, a moze biti i sekundarno nocno mokrenje kada je mokrenje bilo uspostavljeno pa se ponovo javilo. Navode se uzroci kao sto su emocionalne teskoce u zivotu dvogodisnjeg ili trogodisnjeg deteta, dubok san, genetski faktori, epilepsija kao i organski uzroci u smislu infekcije mokracnih puteva, malformacija mokracnih puteva, nocne epilepsije, dijabetes. U literaturi se navodi da detetu treba ograniciti unos tecnosti pred spavanje sto je nepouzdano, potrebno je da dete mokri pre spavanja, treba ga ponuditi da mokri kada roditelji podju na spavanje.Postoje aparati koji pustaju zvuk kada dete mokri nocu i lekovi koji se primenjuju kao poslednja instanca . Enureza prestaje sazrevanjem centara i kod neke dece se navodi i kraj puberteta. Moje dugogodisnje iskustvo govori da je nocno mokrenje u najvecem broju slucajeva je vezano za nasledje, prestajalo je nocno mokrenje, ako nema organskih uzroka, kada je prestalo nocno mokrenje kod nekog od clanova porodice. Vazno je da ga nesmete grditi dete kada se umokri.

(odgovor članu Dragana16)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
31.5.2018 23:16:20   
Sanjica26 RR
Postovana dr,
mojoj cerkici (cetiri i po godine) se pojavila kao neka povreda na obe nogice. Ne znam kako da nazovem drugacije. Opet deluje ns tom mestu kao da se susi koza. Ne povecava se, ali ne prolazi. Postavicu slicicu ako uopste mozete na osnove slike da zakljucite.Sta bi mogli da joj mazemo?
Hvala!
user posted image images upload

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
1.6.2018 12:31:33   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Postovana dr,
mojoj cerkici (cetiri i po godine) se pojavila kao neka povreda na obe nogice. Ne znam kako da nazovem drugacije. Opet deluje ns tom mestu kao da se susi koza. Ne povecava se, ali ne prolazi. Postavicu slicicu ako uopste mozete na osnove slike da zakljucite.Sta bi mogli da joj mazemo?
Hvala!
user posted image images upload

Mnogo mi je tesko da sigurnoscu i pomocu slike dam siguran odgovor. Ako postoji na obe noge verovatno je povreda u pitanju. Ja bih na osnovu vizuelnog izgleda mazala te promene sa Pantenol mascu i pratila dali se povecava i smanjuje. Molim vas da mi odgovorite za tri cetiri dana kako izgleda da bi smo se dogovorili za dalje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
1.6.2018 12:37:03   
lesica
Draga dr Julka,

Da li mi možete reći koliki je prosečni očekivani visinski rast za devojčice tokom osme godine?

Hvala unapred!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
2.6.2018 10:47:17   
IvanaSK RR
Postovana dr,
devojčica ima dve godine i vrlo ceste upale usiju. Naročito u zadnjih sest meseci od kada je krenula u vrtic. Da li bi nam mozda preporučili neki sirup za imunitet?
Hvala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
2.6.2018 19:14:11   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Draga dr Julka,

Da li mi možete reći koliki je prosečni očekivani visinski rast za devojčice tokom osme godine?

Hvala unapred!

Po mojim saznanjima visina devijcice sa osam godina krece se od 120-135 cm. Iznad i ispod ovih vrednosti je za pracenje i konsultaciju sa decijim endokrinologom. Ali morate uzeti u obzir koja su visine roditelji i kako je tekao njihov rast. Napisite mi koje je visine dete.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
2.6.2018 19:23:16   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Postovana dr,
devojčica ima dve godine i vrlo ceste upale usiju. Naročito u zadnjih sest meseci od kada je krenula u vrtic. Da li bi nam mozda preporučili neki sirup za imunitet?
Hvala.

Da li ste konsultovali decijeg ORL lekara zbog mogucnosti postojanja terceg krajnika koji je jedan od najcescih uzroka upale uha, molim vas posavetujte se. Sto se tice preparata za imunitet ne postoji nijedan puzdan i naucno dokazan preparat koji povecava otpornost organizma. Imunitet je vrlo kompleksne gradje i funkcije.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
2.6.2018 22:29:51   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Postovana dr,
devojčica ima dve godine i vrlo ceste upale usiju. Naročito u zadnjih sest meseci od kada je krenula u vrtic. Da li bi nam mozda preporučili neki sirup za imunitet?
Hvala.

Da li ste konsultovali decijeg ORL lekara zbog mogucnosti postojanja terceg krajnika koji je jedan od najcescih uzroka upale uha, molim vas posavetujte se. Sto se tice preparata za imunitet ne postoji nijedan puzdan i naucno dokazan preparat koji povecava otpornost organizma. Imunitet je vrlo kompleksne gradje i funkcije.

Za treci krajnik nam nisu nista rekli. Skoro je primila Synflorix, pa ako makar malo ne pomogne trazicemo opet da se vidi treći krajnik.
Sto se tice preparata za imunitet, tako smo donekle i mi mislili.
Hvala Vam mnogo na savetima.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here