|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.3.2017 14:33:52   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Draga doktorka,i ja imam jos jedno pitanje.Djevojcica od 3.5 godine zadnjih 4-5(osim jutros) kad se probudi pocne kihati,suze joj oci curi nosic.To traje najvise sat vremena i gotovo.Da li bi mogla biti neka alergija?

Za to jutarnje kijanje, ako je sve u redu , se okrivljuje alergija, ali vi pratite dete. Ne znam koliko je stara zbog alergijskih proba koje ima smisla raditi sa pune tri godine.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.3.2017 18:03:03   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Draga doktorka,i ja imam jos jedno pitanje.Djevojcica od 3.5 godine zadnjih 4-5(osim jutros) kad se probudi pocne kihati,suze joj oci curi nosic.To traje najvise sat vremena i gotovo.Da li bi mogla biti neka alergija?

Za to jutarnje kijanje, ako je sve u redu , se okrivljuje alergija, ali vi pratite dete. Ne znam koliko je stara zbog alergijskih proba koje ima smisla raditi sa pune tri godine.

Hvala vam puno na odgovoru,djevojcica ima tri i po godine.Ni jutos nije kihala,ako ponovo pocne onda cu javiti doktoru

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
6.4.2017 22:39:04   
Anck Su Nmaun
Postovanje
Imam bebu decaka od 10 meseci, i poslednjih mesec dana beba samo dise na usta jer mu je nos zapusen. U pocetku je curio ali sad vise ne. Suv nosic a beba ne moze da dise. A uvece za spavanje mucenje naci polozaj kako da prodise na nos. A onda i hrce po malo. Njemu inace izbijaju zubici, dvojke, povezali smo sa tim ali da je bas totalnlo zapusen vec mesec dana nam je cudno. Pomisljam da je mozda i treci krajnik jer bas se pati..sta biste nam vi predlozili?
Bili smo kod pedijatra i nista nam niau dali. A dete se bas pati, usna mu pukla i bas krvari jer po ceo dan dise na usta user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.4.2017 22:40:05 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
6.4.2017 23:05:49   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Posto ste pedijatar ja cu Vas posmatrati kao i nutricionistu.
Dobila sam savet od moje najdraze ringerajke za ukljucivanje ribe, da li moze da to bude za pocetak skusa, da li da se obari ili ispece na foliji sa veoma malo zacina?
Kada smem probati sampinjone? Uvela sam paradajz i papriku to je nesto zdnje od povrca sa liste uvedenih.
Unapred hvala.

Riba se savetuje sa godinu dana ito sveza ,a ne zamrznuta, jer ne znamo koliko je puta zamrzavana i odmrzavana. Y a pecurke ne znam i nemam savet. Slobodno je pecite na foliji sa malo ulja.

Hvala doktorka, veliko hvala jos jednom!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
7.4.2017 10:06:28   
emicaa
Draga doktorka,imam bebu od 9 mjeseci i polako mu u kasice pocinjem dodavati kravlje mlijeko.Mi inace koristimo mlijeko bez laktoze zbog djevojcice od tei i po godine,ona ne podnosi mlijeko sa laktozom.Da li je bolje da bebi dodajem normalno mlijeko ili mogu i njemu bez laktoze.Ne koristimo ga puno i ne svaki dan,mozda kasiku ako je neka kasica gusta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.4.2017 9:43:17   
MasnaMasnica
Dobro jutro.
Postovana doktorka,imam jedno pitanje za Vas.
Bebe uskoro puni 17 meseci,jos uvek nismo primili mmr vakcinu,jer smo celu zimu bolesljivi svi po kuci. Pritom ima stafilokok. bakteriju u nosu. Sta mi Vi predlazete da sve proverim pre nje,jer je nas pedijatar veoma uporan da je sto pre primi?
Hvala unapred!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.4.2017 18:33:06   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Draga doktorka,imam bebu od 9 mjeseci i polako mu u kasice pocinjem dodavati kravlje mlijeko.Mi inace koristimo mlijeko bez laktoze zbog djevojcice od tei i po godine,ona ne podnosi mlijeko sa laktozom.Da li je bolje da bebi dodajem normalno mlijeko ili mogu i njemu bez laktoze.Ne koristimo ga puno i ne svaki dan,mozda kasiku ako je neka kasica gusta.

Ja bih pri spremanju kasica probala da dodajem mleko, ali se savetuje da se kravlje mleko kao ceo obrok ne korisi do godinu dana. Pratite stolicu i promene na kozi, uostalom imate iskustva sa prvim detetom, pa budite obazrivi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.4.2017 18:39:28   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Dobro jutro.
Postovana doktorka,imam jedno pitanje za Vas.
Bebe uskoro puni 17 meseci,jos uvek nismo primili mmr vakcinu,jer smo celu zimu bolesljivi svi po kuci. Pritom ima stafilokok. bakteriju u nosu. Sta mi Vi predlazete da sve proverim pre nje,jer je nas pedijatar veoma uporan da je sto pre primi?
Hvala unapred!

Stafilokok je normalni stanovnik u nosu i on se ne leci, streptokok pneumonije u nosu je bakterija koju treba leciti. MMR je vakcina koju treba dati najdalje do 3 god., ali sa 17 mes. treba da vakcinisete svoje dete, zbog povremene pojave bolesnih od morbila u poslednje vreme.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.4.2017 18:46:23   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Postovanje
Imam bebu decaka od 10 meseci, i poslednjih mesec dana beba samo dise na usta jer mu je nos zapusen. U pocetku je curio ali sad vise ne. Suv nosic a beba ne moze da dise. A uvece za spavanje mucenje naci polozaj kako da prodise na nos. A onda i hrce po malo. Njemu inace izbijaju zubici, dvojke, povezali smo sa tim ali da je bas totalnlo zapusen vec mesec dana nam je cudno. Pomisljam da je mozda i treci krajnik jer bas se pati..sta biste nam vi predlozili?
Bili smo kod pedijatra i nista nam niau dali. A dete se bas pati, usna mu pukla i bas krvari jer po ceo dan dise na usta user posted image

Prvo treba da uradite bris nosa i ako je nalaz bris uredan, vodite dete kod decijeg ORL lekara da pogleda treci krajnik i on napravi pregled. Deci kada nicu zubi opada imunitet i javljau se simptomi bolesti, ali vi morate uraditi ono sto sam vam rekla pa mi pisite sta ste uradili.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
8.4.2017 20:14:54   
Anck Su Nmaun
Hvala na odgovoru

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
27.4.2017 12:27:21   
dunja RR
Draga Dr Julka,

Moj sin koji za 1,5 mesec puni 3 godine ne spava više popodne, od skora. Nije produžio noćno spavanje, tj. spava isto kao ranije 10 sati (u najboljem slučaju). Ranije je bilo preko dana još 2 sata, znači oko 12 sati ukupno. Da li je njemu dovoljno 10 sati sna dnevno?
Hvala unapred

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.4.2017 13:44:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.4.2017 11:23:19   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Dr Julka,

Moj sin koji za 1,5 mesec puni 3 godine ne spava više popodne, od skora. Nije produžio noćno spavanje, tj. spava isto kao ranije 10 sati (u najboljem slučaju). Ranije je bilo preko dana još 2 sata, znači oko 12 sati ukupno. Da li je njemu dovoljno 10 sati sna dnevno?
Hvala unapred

Po knjigama dete treba da spavao sa 3 god. 12 do 14 ha , ali sve je individualno, pitanje je kakvi ste vi roditelji spavaci,koliko spavate

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.4.2017 21:07:51   
dunja RR
Hvala puno Dr Julka, mi spavamo malo, posebno ja, 6h maksimum.
Verovatno on prati moj ritam. Pokušaću da ja više spavam, možda će me i on pratiti u tome, pa dodati ovo sati što fali :)



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
28.4.2017 21:11:35   
dunja RR
Imam još jedno pitanje - sin ima redovnu stolicu, od rođenja evo 3 godine. Danas prvi put zatvor, nije ni juče kakio, ali je lepo jeo, 2 tanjira supice za večeru. Jutros je jeo sendvič, i ceo dan ga boli guza, pokušava ali ne može da kaki. Uspeo je malo malopre, čini mi se da je bolje sada, jer se ceo dan preznojava od napinjanja i pokušavanja a večeras je sav kenjkav zbog toga.

Šta raditi u ovakvim slučajevima, ako dete, kao on npr. ne pije i neće sok, mleko, samo vodu, davali smo supicu ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
3.5.2017 12:55:59   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala puno Dr Julka, mi spavamo malo, posebno ja, 6h maksimum.
Verovatno on prati moj ritam. Pokušaću da ja više spavam, možda će me i on pratiti u tome, pa dodati ovo sati što fali :)



Kada mozete legnite i vi sa njim, i bice dobro i za vas i dete.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
3.5.2017 13:01:32   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Imam još jedno pitanje - sin ima redovnu stolicu, od rođenja evo 3 godine. Danas prvi put zatvor, nije ni juče kakio, ali je lepo jeo, 2 tanjira supice za večeru. Jutros je jeo sendvič, i ceo dan ga boli guza, pokušava ali ne može da kaki. Uspeo je malo malopre, čini mi se da je bolje sada, jer se ceo dan preznojava od napinjanja i pokušavanja a večeras je sav kenjkav zbog toga.

Šta raditi u ovakvim slučajevima, ako dete, kao on npr. ne pije i neće sok, mleko, samo vodu, davali smo supicu ...

Vodite racuna da se ne uplasi od tvrde stolice pa da se sam suzdrzava, oni to u tom uzrastu umeju da urade. Probajte da mu par dana dajete kompot od sljiva i hranu sa dosta vlakana. Mada bi ste mogli da kupite Isilak sirup, on je na boljnoj bazi, i meni se pokazao dodar u praksi. Cim se stolica regulise sirup prestanite da dajete.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.5.2017 14:44:47   
stihijaš
Draga Dr, moj sin (3 godine) u snu, noću, škrguće zubima. Da li je to normalno ili ukazuje na neki problem?
Hvala unapred

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.5.2017 15:13:42   
emicaa
Postovana doktorka,smijem li djecaku od 11 mjeseci davati sirup za imunitet koji za djecu od godinu dana.Za 10 dana ima operaciju(lijevi testis se nije spustio) pa bih mu davala nesto za imunitet.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu stihijaš)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
25.5.2017 19:35:40   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: stihijaš

Draga Dr, moj sin (3 godine) u snu, noću, škrguće zubima. Da li je to normalno ili ukazuje na neki problem?
Hvala unapred

To se se desava kod dece kada imaju neki intenzivni dozivljaj u toku dana. Nije problem, samo je to reakcija na dnevna desavanja.

(odgovor članu stihijaš)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
25.5.2017 19:38:48   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Postovana doktorka,smijem li djecaku od 11 mjeseci davati sirup za imunitet koji za djecu od godinu dana.Za 10 dana ima operaciju(lijevi testis se nije spustio) pa bih mu davala nesto za imunitet.

Ne daju se tako maloj deci, a inace se i ne zna kako deluju na imunitet, iako ih dajemo u opstoj brizi za zdravlje dece, nisu stetni.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
17.6.2017 20:48:07   
dunja RR
Draga Dr Julka, juče sam primetila kod mog sina (3 godine), da mu je leva mošnica, skoro potpuno prešla u desni skrotum, tako da desna mošnica izgleda 4 puta veće od leve, tj u levoj se napipa tek tek, malo nešto. I kada rukom nežno pipnem, ništa se ne promeni, tj ne prelazi masa u levu mošnicu, izvinite što ovako detaljno pišem ali moram da objasnim. I jutros je tako bilo, mošnice se opustile splasnule (valjda od vrućine) pa se baš vidi da je leva skoro prazna, tek mali kliker unutra a desna velika.

Malopre sam pogledala opet, kada je piškio, i sada nisu opuštene, u levoj sada ima više mase, ali je i dalje primetna razlika u veličini. Inače, bili smo na sistematskom pre 10 dana, dr pedijatar je pregledala pišu, i mošnice i rekla da je sve ok, da su se mošnice spustile u skrotum (i do sada je uvek na pregledu sve bilo ok) ... ali tada nisam primećivala ovo o čemu sam iznad pisala. U ponedeljak idem kod dr po rezultate krvi i urina, pa ću ga povesti da ga dr još jednom pogleda.


Inače ne žali se na bol.

Ako vi u međuvremenu vidite moje pitanje, kažite mi molim vas ima li razloga za brigu, da i da ga vodim kod hirurga urologa?


Hvala unapred

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2017 23:18:12 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
17.6.2017 22:57:39   
Sanjica26 RR
Postovana dr, jutros kad sam se igrala sa cerkom (tri i po godine) i golicala sam je opipala sam ispod pazuha kuglicu velicine graska. Ne znam od kad ona to ima. Moram da napomenem da je prosle nedelje imala temperaturu i da je dobila antibiotik zbog upale grla. Inace, kod nje svaka mala prehlada predje u opstrukciju.
Mene interesuje da li je za brigu? I da li se sto pre javiti dr?

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.6.2017 23:19:18 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.6.2017 11:33:34   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Dr Julka, juče sam primetila kod mog sina (3 godine), da mu je leva mošnica, skoro potpuno prešla u desni skrotum, tako da desna mošnica izgleda 4 puta veće od leve, tj u levoj se napipa tek tek, malo nešto. I kada rukom nežno pipnem, ništa se ne promeni, tj ne prelazi masa u levu mošnicu, izvinite što ovako detaljno pišem ali moram da objasnim. I jutros je tako bilo, mošnice se opustile splasnule (valjda od vrućine) pa se baš vidi da je leva skoro prazna, tek mali kliker unutra a desna velika.

Malopre sam pogledala opet, kada je piškio, i sada nisu opuštene, u levoj sada ima više mase, ali je i dalje primetna razlika u veličini. Inače, bili smo na sistematskom pre 10 dana, dr pedijatar je pregledala pišu, i mošnice i rekla da je sve ok, da su se mošnice spustile u skrotum (i do sada je uvek na pregledu sve bilo ok) ... ali tada nisam primećivala ovo o čemu sam iznad pisala. U ponedeljak idem kod dr po rezultate krvi i urina, pa ću ga povesti da ga dr još jednom pogleda.


Inače ne žali se na bol.

Ako vi u međuvremenu vidite moje pitanje, kažite mi molim vas ima li razloga za brigu, da i da ga vodim kod hirurga urologa?


Hvala unapred

Skrotumi nisu iste velicine, ali ako je jedna cetiri puta veca to na nevidjeno mora da pogleda lekar. Konsultujte se kada odete na kontrolu sa reyultatima. Ja bih da to pogleda deciji urolog, samo oni mogu sa sigurnoscu da daju dijagnozu, ja bih ga odvela.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.6.2017 11:38:20   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Postovana dr, jutros kad sam se igrala sa cerkom (tri i po godine) i golicala sam je opipala sam ispod pazuha kuglicu velicine graska. Ne znam od kad ona to ima. Moram da napomenem da je prosle nedelje imala temperaturu i da je dobila antibiotik zbog upale grla. Inace, kod nje svaka mala prehlada predje u opstrukciju.
Mene interesuje da li je za brigu? I da li se sto pre javiti dr?

Kod dece kada su bolesna moze doci do povecanja limfnih zlezda, verovatno se radi o limfnoj zlezdi u pazuhu, ali treba pogledati i zlezde na drugim mestima, tek onda mozemo biti sigurni. Treba da to pogleda pedijatar.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pitajte Pampers pedijatra
20.6.2017 11:40:24   
Pampers pedijatar

IZVORNA PORUKA: Pampers pedijatar


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga Dr Julka, juče sam primetila kod mog sina (3 godine), da mu je leva mošnica, skoro potpuno prešla u desni skrotum, tako da desna mošnica izgleda 4 puta veće od leve, tj u levoj se napipa tek tek, malo nešto. I kada rukom nežno pipnem, ništa se ne promeni, tj ne prelazi masa u levu mošnicu, izvinite što ovako detaljno pišem ali moram da objasnim. I jutros je tako bilo, mošnice se opustile splasnule (valjda od vrućine) pa se baš vidi da je leva skoro prazna, tek mali kliker unutra a desna velika.

Malopre sam pogledala opet, kada je piškio, i sada nisu opuštene, u levoj sada ima više mase, ali je i dalje primetna razlika u veličini. Inače, bili smo na sistematskom pre 10 dana, dr pedijatar je pregledala pišu, i mošnice i rekla da je sve ok, da su se mošnice spustile u skrotum (i do sada je uvek na pregledu sve bilo ok) ... ali tada nisam primećivala ovo o čemu sam iznad pisala. U ponedeljak idem kod dr po rezultate krvi i urina, pa ću ga povesti da ga dr još jednom pogleda.


Inače ne žali se na bol.

Ako vi u međuvremenu vidite moje pitanje, kažite mi molim vas ima li razloga za brigu, da i da ga vodim kod hirurga urologa?


Hvala unapred

Skrotumi nisu iste velicine, ali ako je jedna cetiri puta veca to na nevidjeno mora da pogleda lekar. Konsultujte se kada odete na kontrolu sa reyultatima. Ja bih da to pogleda deciji urolog, samo oni mogu sa sigurnoscu da daju dijagnozu, ja bih ga odvela.

Ja bih vas molila da mi napiseta kako je bilo na pregledu i sta je dijadnoza, hvala.

(odgovor članu Pampers pedijatar)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here