|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
11.11.2016 16:29:16   
Bejbili*
ah pa znam Krin da sam opterecena s tim al sta bi kad toliko to zelim..a znam da imam probleme zdravstvene koji sprecavaju trudnocu. najgore mi je to jer ne radim nigdje kuci sam stalno sa svojom curicom i stalno razmisljam o tome..ahhuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
11.11.2016 17:12:11   
krin 40
To si u pravu,kuca je ubistvo za psihu.Znam po sebi.Da ne radim poludela bih.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
12.11.2016 8:05:41   
dejana007
i ja cekam na posao, od jula meseca i kuci sam. jeste zeznuto priznajem. inace da se pozalim, po bazalnoj jos nije bilo O a danas mi je 18 dc. izgleda cekacemo sledeci mesec

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
12.11.2016 10:23:24   
Shansa
Zdravo devojkeuser posted image
Nova sam, pa da se javim i ovde. I ja cekam user posted image
Postavila sam nekoliko pitanja na temi Inseminacija, pa ako je neka prosla kroz taj proces neka mi tamo pise.
Hvala unapred i srecno svima!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
14.11.2016 9:15:12   
dejana007
Ako je ovo sa bazalnom temperaturom tacno ovo mi je sigurno anovulatorni ciklus. Ih vise. Ostale devojke ima li sta novo?

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Shansa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
14.11.2016 9:22:20   
Angelk
Krin, vjerujes li da jos nisu grudi pocele da me bole. Obicno odmah nakon ovulacije budu bolne bas. Bas ne mogu da vjerujem da su i dalje mekane i bezbolne... A po trakicama znamo da je ovulacija bila prije 4 dana... Svasta...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
14.11.2016 13:48:27   
Bejbili*
ah draga andjelk kod mene je bas suprotno..mene ne bole grudi zadnjih mjeseci skoro nikako i evo ni sad me ne bole a trebam dobiti za 4-5dana al zato ledja bole i znam da ce vestica da dodjeuser posted image .. mene da bole grudi ja bi se nadala bebici jer kad sam sa svojom curicom ostala trudna znam da su me grudi ubijale.. :-/

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
15.11.2016 7:26:31   
nikiteki
Dobro jutro cekalice moje

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
15.11.2016 7:53:34   
IvanaSK RR
Shansa, dobro dosla. Zelim ti da sto pre predjes u trudnicke teme.
Krin, kako si?
Zakice, nema te user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
15.11.2016 17:45:07   
krin 40
Ivanice za sada dobro.Usla sam u 12 nedelju.Sad ide deset najstresnijih dana,prvo UZ u cetvrta pa nifty test u ponedeljak.Angelk drzim ti palceve da bude bebac.Ostale cekalice samo da cujem dobre vesti pa cu sve da Vas vucem za nosice:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
15.11.2016 21:01:30   
Mara05
Zdrrravo zene :). Ja ujutru idem u Dzordza da radim cervikalni i vaginalni bris pa onda na hlamidiju, miko i ureaplazmu i ako bude sve kako treba, cekam svoju prvu inseminaciju.
Inace, pratim i dalje lh trakice ali ni makac, nema uopste druge crtice. Osim one dve blede odmah posle ciklusa vise se nisu pojavljivale, tako da nekako sve vise mislim da je O bila ili u toku ciklusa ili odmah posle.
Krin, drzim fige....bice to sve ok user posted image .

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
16.11.2016 8:42:38   
krin 40
Maro a jesi ti isla na neku folikulometriju? Da nemas izostanak O? Cudno mi to sa bledim trakicama.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
16.11.2016 8:51:26   
IvanaSK RR
Krin, bice sve u redu, sigurna sam :)
Maro, i meni je to cudno sa bledim crticama...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
17.11.2016 21:07:05   
Zakicaa
Bravo Krin,lepo gurate...svaka cast..proketele i tih deset dana i rezultati ce biti super.Meni krenuo braon sekret,kod mene je to znak da cu dobiti..sve vas pozdravljam punooo😀😀😀

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
18.11.2016 10:45:06   
krin 40
Joj Zakice tebe i Maru cu prve da povucem za nos u trudnicke teme,pa sve ostale.UZ juce prosao.U ponedeljak ulazim u cetvrti mesec.Na UZ je sve ok.Vidi se nosna kost,nuhalni je 1.66.Znaci po tim parametrima je ok.U ponedeljak je nifty.Da nas Bog pogleda da i to bude ok pa da malkice odahnem.Ljubim Vas sve

< Poruku je uredio krin 40 -- 18.11.2016 10:47:19 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zakicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
18.11.2016 12:10:12   
vocicana
Bravo Krin!!!
Maro, msm da bi trebala da radis radnju zadnjih dva dana ciklusa, ja mislim da imas retku situaciju, ali desava se, da samo tada mozes ostati trudna! LJubim te, u svakom slucaju mnogo srece.
Zakiceee user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
21.11.2016 9:19:22   
Bejbili*
haloo devojke pa sta je ovde neko zatisje. niko nista ne pise sta je reci jel svi toliko muckate pa nemate kad ovde tipkatiuser posted image . meni danas 35ti dan ciklusa vjestica jos nije dosla al ocekujem da ce doci ne nadam se uopste user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
22.11.2016 10:03:45   
dejana007
bejbili dok ne dodje nadaj se :) ja sam htela da pitam iskusne "muckalice".. user posted image Po bazalnoj temperaturi O mi je bila 19 ili 20 dana ciklusa. E sad dal spermatozoidi mogu opstati ako smo odnose imali u petak uvece a u nedelju bila O . iiiii ako je O bila u ponedeljak a mi odnose imali u utorak ujutru. Koja je verovatnoca? user posted image Ja se svakako nadam i merim Temperaturu i dalje svakog jutra

Inace sam ufiksirala da klomifen treba pijem od 5 dc i posle videla da dr napisao od 3 dc eventualno 4 dc. dal je bilo uzaludno ovo pijenje od 5 dc user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 22.11.2016 10:05:00 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
22.11.2016 13:34:12   
Bebana17
Dejana, nije ti bilo uzaludno pijenje klomifena od petog dana (on se i propisuje od 2-3 do 5 dana ciklusa da se počne sa njime), a pošto inače imaš kasnije ovulacije nije kasno. I moguće je da svaki seks uspe, bez obzira koliko je bio pre ili posle ovulacije, ako kači životni vek spermića i jajne ćelije. Navijam i ovde da dobiješ bebicu!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
22.11.2016 14:10:45   
dejana007
kad smo radili za prvo dete spermogram bio ok, e sad meni preporucuju neki test da bi se utvrdilo dal jajnici proizvode jajne celije, ali cekam da vidim ishod ovog meseca pa krecem dalje. Mnogo mi je znacio tvoj post, hvala jos jednom. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
23.11.2016 18:04:35   
krin 40
Samo da virnem da li ima nešto novo,i da Vas pozdravim devojke

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
23.11.2016 18:59:55   
vocicana
Dejana, verovatno se radi o anti miler hormonu koi se radi iz uzorka krvi, radi se o ukupnoj rezervi jajnih celija za zivota zene u jajnicima. Vazno je da bude mislim iznad 2 ta referentna vrednost da bi se uzelo u obzir zacece.
Jao devojke navijam jako za vas! Samo muckajte, uzivajte, volite se....Lepa je tema, kada se ne pazis i ne razmisljas jer jedino zelis bebu.
Sve vas user posted image
A sto se tice Clomifena i muckanja, vidis kako si pogubila konce, mozda si i uspelauser posted image

< Poruku je uredio vocicana RR -- 23.11.2016 19:00:35 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
24.11.2016 11:11:18   
Zemunka85
Zeeeeenskeeeeee user posted image .
Od sveg srca, najjace sto zelim je to da svi ugledate svoje dve crtice i dobijete najlepsi NG poklon.

Ja sam prosli put ostala trudna neplanirano. Nisam bila spremna za drugo do sad.
Sad jesam i krecem u pokusaj koliko vec sledece O.
Nemam predstavu koliko bi to moglo ici brzo/sporo, jer je prosli put bilo neplanirano i bez problema.
Nemamo neke lose predispozicije, sem sto smo stariji 5god user posted image .
Moja 31 nije toliko strasna, ali malo me brine MMovih 37. No nista ne mora da znaci.

Ja sam tako optimisticna i zamislila sam da mu test poklonim za NG I rodj.
Ako bih uspela, termin bi mi bio dan termina prvog porodjanja.

No, mnogo sam ja to zamislila user posted image , idem da radim user posted image , pa da se do NG svi radujemo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
24.11.2016 11:29:36   
dijana1*
Zemunka, navijam da sto pre ugledas svoje crtice. Nema veze sto mm ima 37 g, poznajem i starije muskarce koji su najnormalnije oplodili zenuuser posted image
Samo opusteno i sto vise radnouser posted image al' nemoj ni da preterasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
24.11.2016 13:56:21   
IvanaSK RR
Zemunka, srecno. I da dobijete lep pokloncic za praznike :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here