|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 19:31:12   
dejana007
Bebanaaa navijam user posted image user posted image Bice bebac ok :* serpi sve se moze kad se hoce user posted image Privatno je oko 1100, ili bese 1040din zvala sam jutros da pitam.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 21:15:32   
Bebana17
Ed83, ovog puta prirodno nam uspelo i pored oligospermije. Blizancici mi pune 15.decembra godinu dana. Muz i ja smo bas srecni zbog spontane trudnoce. Dao Bog da sve bude dobro pa da u julu dobiju seku ili batu :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 21:37:15   
degu
Bebana bravo za seculence, ne opterecuj se beton, ja je ovaj put nisam ni radila. Obicno kad je niza beta bude decak user posted image
Bice sve u redu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 23:30:49   
Bebana17
Degu, saljem zagrljaje i poljupce tvojoj smizli maloj i tebi, srce si veliko!user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
26.11.2016 23:44:56   
degu
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
27.11.2016 8:13:19   
Ed83
Bas mi je drago zbog vas.. Bice to sve u redu, uzivaj u user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
27.11.2016 10:58:27   
krin 40
Čestitke novim trudnicama:)) Dejana i meni liči da je to to

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 9:43:41   
WhiteSnow
Cestitke!!!! user posted image user posted image

_____________________________

Lazar 23.10.2010.
Viktor 05.04.2013.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 10:03:33   
Skakljiva
Koliko radosti na samo dvije poslijednje stranice, pa to je divno!!! Da se pridružim čestitkama! user posted image Nova sam ovde ali čekalica kao mnoge.. Bojim se da sam se opteretila sa ovom misijom koju moj dragi i ja imamo pa da samu sebe sabotiram i da zato još ništa od user posted image moje M i O su tačne u sat (m na 28.dan, o na 11.-12.) eto samo sam jednom radila test i čitav dan bila depresivna zbog nedostatka željene crtice i tako odlučila da čekam pa šta Bog da.. Simptomi PMS-a su tu, što mogu biti i simptomi trudnoće (bolne otečene grudi, umorne noge, bol u donjem dijelu leđa), ali za 2-3 dana je termin za user posted image pa ću vidjeti šta će biti. Držim fige, pa pomozite i vi svojom pozitivnom energijom koja me prosto očarala iz čitanja vaših poslijednjih poruka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu WhiteSnow)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 10:15:46   
vocicana
Skakljiva dobro nam dosla i sve cestitke novimuser posted image !!!
Da ne budem baba roga, molim te samo nemoj vise od tri smajlija u postu da imas, takodje ne vise od tr uzastopna posta u jednj chat temi, pisi nam, pogledaj i ostale teme, uzivaj u druzenju sa ovim divnim zenama!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 10:40:42   
Angelk
Drage moje, kako ste? Kod mene je sledeca situacija... Kasni mi 2 dana, a nikad mi ne kasni, m mi je bas redovna. I ja jutros uradim test, a on negativan. Imali smo ciljane odnose, potrefili smo ovulaciju, medjutim pocela sam da pijem femisan A kapi na pocetku prosle menstruacije. Bojim se da mi se nije nesto poremetilo, bas me to nervira...Ima li neko iskustva sa ovim kapima?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 10:42:41   
Angelk
Samo da napomenem... Pocela sam piti kapi samo zbog bolnih menstruacija... Nakon ovulacije me nisu boljele grudi, kao sto me ranije svaki put bole... To je jedina razlika. I trenutno nemam simptoma, malo me grudi boluckaju, stomak me u nekoliko navrata malcice zaboli i to je to...

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 11:04:18   
Skakljiva
Hvala ti vocicana RR na tim uputama, na mjestu su jer se nikad ne zna ko kucka sa ove strane monitora.. I hvala, bolje vas našla user posted image
Pozz..

(odgovor članu Angelk)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 11:11:20   
dejana007
Skakljiva dobrosdosla!! Ovde ces naci sve moguce savete i sigurno cemo pomoci!
Angelk i ja se nerviram, isto tako probadanje kao pred ciklus, grudi bole, donji deo kicme... Meni je test pokazao 2 crtice ali bas bledu drugu. Jutros dala krv i cekam rezultate bete. Ziva nisam ali daj Boze i meni i tebi da bude to ono sto ocekujemo najvise na svetu!user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 11:18:59   
Skakljiva
Hvala ti dejana007 na dobrodošlici! Zaista do sada sam pronašla masu toga što nisam na netu, od svoje gin i sličnih. Pročitati nečija lična iskustva je neprocjenjivo! Nadam se da ti slijedi najljepša životna vijest sa rezultatima!! Srećno!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 11:50:12   
dejana007
Devojke!!! Beta mi 36, 2 nedelje nakon ovulacije! na biohemiji rekli da je to dobro!! sad cu da zovem i ginekologa!

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 11:55:24   
emicaa
Skakljiva dobrodoslica i od mene,da sto prije ugledas svoje crtice.
Dejana ja se u betu uopte ne razumijem,znam samo da se treba duplirati.Javljaj sta je rekao ginekolog user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 11:57:03   
dejana007
Okejj, videcemo sta ce reci dr mr user posted image Al ja mislim da je to to user posted image user posted image user posted image Koliko sam se uzbudila ne mogu da disem, samo skakucem po sobi user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 12:02:25   
IvanaSK RR
Dejanaaaa, i ja sam uzbudjena zbog tebe! Javljaj sta kaze dr!
Skakljiva, dobro nam dosla. Zelim ti da sto pre predjes u trudnicke teme :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 12:12:47   
Zemunka85
Deejaaanaaa user posted image pa diiivnoooo.
Jaoj koji je to divan osecaj. Javljaj obavezno.

Skakljiva, nzm koliko dugo se trudite, ali nema odustajanja!
Mora biti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 12:22:54   
Skakljiva
Hvala vam emicaa RR, IvanaSK i Zemunka85 na divnim riječima i željama, nadam se trudničkim temama što prije user posted image

Zemunka85 ovo je 5. mjesec od kad se trudimo, ali imamo mi i godinica (po 39 oboje) tako da me frka sa svih strana, iako nekoliko mojih cura je trudno i starijih od mene tako da znam da to nisu strašne godine ali kad je prva beba onda ti je sve strašno :D Hvala za podršku neizmjerno!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 12:38:52   
serpica

IZVORNA PORUKA: dejana007

Devojke!!! Beta mi 36, 2 nedelje nakon ovulacije! na biohemiji rekli da je to dobro!! sad cu da zovem i ginekologa!




Po pravilu ako je tacno dve nedelje proslo od ovulacije trebalo bi da bude vece,ali ja sam sa Manjom imala betu od 27 11dpo, dok je sa tomom na dan kad sam trebala da dobijem bila skoro 700.
Bitno je da se lepo udupla,u svakom slucaju user posted image bravo,cestitke jos jednom user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 12:53:46   
dejana007
Jaoj serpice i ja sam se newsto rastuzila. I ja mislim da je trebala biti veca.. Videla sad sa Nikolom mi beta u priblizno isto vreme bila 220.... dal je moguce da nesto ne valja. user posted image user posted image user posted image Nista cekacu, radicu betu u sredu pa cu videti user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 13:40:26   
Bebana17
Dejana, meni je u ovoj trudnoci beta na 13 dpo bila 25,5 a pouzdano znam da jeste 13 dpo bio jer sam radila lh trakice i pratila bazalnu. Duplala se pravilno, ali nije onako ludacki rasla, vec je posle cetiri dana bila 112. Pa posle cetiri 433. I sve tako na kasicicu rasla. Sve je moguce i moze da bude dobro.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Čekamo II crtice 11/16 [chat]
28.11.2016 13:48:26   
Bebana17
Ja sam cekajuci ultrazvuk sa ovako malim betama iscitala sve strane i domace forume gde pisu o niskim betama. Prica se uglavnom svodi na biohemijsku ili zdravu trudnocu gde su prosto vrednosti bete nize. A tumacenje bete ne svodi se na njenu visinu, vec na dublanje tj.rast bete.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here