|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pospanost
30.4.2018 7:46:32   
vocicana
Mene je u trudnoci to ubijlo, kao slogirana, ali trebao mi je smiraj, vec u 21 h sam bila u komi, ince sam vilenila kao budala do ko zna kog doba nocu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pospanost
30.4.2018 7:50:27   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Kafa mi je pomagala, i hrana... jer mi se isto zbog jako niskog pritiska non stop spavalo

Kafu nisam mogla zbog mucnina, na kilometar sam je osecala

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pospanost
30.4.2018 7:53:58   
mama Jo
U trudnoci?
I meni je u pocetku izazivala muku

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pospanost
30.4.2018 7:55:28   
MimaKos
Celu trudnocu, obe, nisam mogla da joj pridjem, iz druge sobe osetim miris i bljuc :(

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pospanost
30.4.2018 7:57:44   
mama Jo
Znaaam 😁
Meni je tako prva 3 meseca bilo...
A tursku ne pijem uopste od prve trudnoce, samo nes

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pospanost
30.4.2018 9:37:45   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Znaaam 😁
Meni je tako prva 3 meseca bilo...
A tursku ne pijem uopste od prve trudnoce, samo nes

Ja tursku prestala kad sam ostavila cigare, nema mi isti ukus... a muza sam mnogo nervirala trudna, nisam mu dala da muti nes uopste, ili da ga popije na eks kad muti i odmah opere casu, ne znam zasto ali mi je taj miris najvise smetao..A inace volim da pijem nes:)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pospanost
26.5.2018 22:14:58   
Anck Su Nmaun
Jeste da je u podforumu trudnoce al i nema veze s njom.
Muci me pospanost.
Stalno imam osecaj da mi se spava. Sad krenula na posao pa ja po ceo dan osamucena. A naspavana punih 8 sati. Vadila krv nije gvozdje. Mozda pritisak ali i popijem kafu i opet.
Onda mislila mozda navika jeer sam navikla oko 11h sa decom da odspavam sat. Evo danas odmarala citav dan. Spavala oko pola sata a evo predvece opet kao pokisla. Ne znam kako da izadjem na kraj s tim.
Mrzim kad radim pa se osecam kao pokisla macka a onda tako i izgledam. Ne znam koji bi jos uzrok tome moga biti??

(odgovor članu Изида)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pospanost
26.5.2018 22:35:30   
Milena18
Anck, jesi li proveravala štitnu žlezdu? Ja sam bila jako pospana kad sam zbog terapije za hipertireozu otišla u hipotireozu. Imala sam osim tog simptoma i usporen rad srca i stalno mi je bilo hladno. Ne kažem da je to i kod tebe uzrok, ali možda da proveriš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pospanost
26.5.2018 23:19:41   
Sanjica26 RR
Anck, mozda sto si navikla da odmoris preko dana i sad je ovo drugi tempo. DOk se naviknes na ovaj tempo. Ako potraje mozda da proveris gvožđe i sto kaze Milena stitnu zlezdu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pospanost
27.5.2018 8:26:51   
Anck Su Nmaun
Ztitnu jesam kad sam bila trudna a gvozdje sam pisala da mi je u redu. Nemam pojma bas me zamara to.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pospanost
27.5.2018 8:42:51   
Maslacak15
I ja mislim Sto i sanjica. Prosto je velika promena. Drugi je to Tempo i Tip opterecenja. Ja mislim da ces se navici....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pospanost
27.5.2018 11:55:40   
Anck Su Nmaun
Nadam se. I mama mi rece da se odvikavam od popodnevne dremke..kao beba sam user posted image . Sta cu kad mi prija.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pospanost
27.5.2018 12:22:30   
Ana RR
Anck, ja sam takva čini mi se cele goidne. Najgore mi je u proleće i leto, jedva funkcionišem. Pritisak mi je ok, sve ok, ali uvek imam osećaj da nisam dovoljno naspavana. Doduše, spavam kao zec, trzam se na svaki šum. Ne znam kada sam prespavala noć u komadu bez buđenja.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.5.2018 12:23:35 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here