|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 11:37:44   
Anck Su Nmaun
Ali najgore sto to nije proslo.. treba sebe sad uglaviti u raspored petoclane porodice i naci vremena da odem do Dr. user posted image uhh.. bolje da odem u negatinu da se istresem user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 11:47:42   
Sanjica26 RR
Meni vec cetvrti put izlazi infekcija na okum

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 12:05:36   
emicaa
Davidenko prikunjao konacno,sad ima neko odredjeno vrijeme za spavanje.Sam sebi ga je nametnuo.
Sanjice kako je Teodora,nisam ispratila?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 12:06:07   
dijana1*
Da se i ja upisem u decembaruser posted image
Meni je bas brzo prosla ova godina. Kako i nece kad mi je tempo sto na satuser posted image
Sta su mi deca sinoc radila to je strasno. Tek u 22:15 sam uspela da ih strpam u krevet. Dok sam spremila dnevni oni razbacali sobu, odem da sredim sobu a oni razbacaju dnevni, a Uros u medjuvremenu izvadio sav ves iz komoda pa i to ponovo slagala, namestim sve krevete, okupam ih i nahranim, stavim u krevet i okrenem se da pogasim svetlo a Uros sve povratio po sebi i krevetu. Menjaj posteljinu ponovo, peri njega i presvlaci a Vuk i Kosta se valjaju od smeha u fazonu wto ti hahaha samo radi hahaha. Uzas!!!!

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 12:47:56   
Sanjica26 RR
Emice, ima sve vreme temperaturu 37,5. Nista joj nisam davala. Nek se izbori sam organizam. Inhalirala sam je, dala sirup za kasalj i caj. Jedca sam je ubedila da jede. Rekla sam joj da joj ne ginu inekcije. Valjda ce joj biti bolje. Ostala je sa mm-om kuci. On mora od kuce da radi. Bas ima posla.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 13:02:52   
Anck Su Nmaun
Sad sam od dr. nakrkala me tabletama i neku mast i kapi i da vadim krv i mokracu.... pa.. valjda nesto uspe haa user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 13:51:56   
eca89
Samo da vam mahnem mamikeuser posted image !
Sanjice, da sto prije ozdravi djevojka!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 14:55:33   
branki*
Cao,mame!upravo usli u stan.da boka sisa,pa da rucamo.i pospremim.
Sanjice,kakva infekcija oka?meni i deci nesto krmeljaju oci bas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:03:13   
Sanjica26 RR
Branki, cim se prehladim i na oku se odrazi. Crveno je u cosku i bas me boli. Prvo sam mislila da je od maskare, ali uzimam bas skupu maskaru koja mi je uvek odgovarala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:29:43   
Anck Su Nmaun
Inace zena je cudo, a ja se jutros uslikala kako sam bila otecena jer pomisih mozda splasne pa ce reci nema nista user posted image pa sam joj i foto pokazivala user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:36:21   
branki*
e,pa,sanjice,nesto slicno je i kod nas.
anck,nisam u toku..koja zena?sta ti je oteklo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:39:51   
Sanjica26 RR
Onda je to to Branki. I kod tebe je pao imunitet kao kod mene. Od septembra sam vise puta bila bolesna. Nije mi bilo tako prosle godine.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:41:00   
emicaa
David danas spava samo po 15 minuta,ubi ga stomacic,samo da jos danas dan prodje,sutra bi vec trebalo biti bolje.
Anck jel ti kao ona bobica na oku ili bas neka infekcija.
Ja nemam sa tim problema ali mi na svaki pas imuniteta izadje herpes na usni

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:47:51   
IvanaSK RR
Mene glava ubi danas, sva sam nikakvauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:58:37   
Animsaj9
mene ledja, popila sam diklofenak duo kapsulu, necu davadi D da siki do veceras

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 15:59:10   
emicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mene glava ubi danas, sva sam nikakvauser posted image

i ja sam opet popila tabletu za glavu,meni dan bez glavobolje kao dobitak na lutriji user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 16:22:21   
IvanaSK RR
Emice, otprilike tako, dan bez glavobolje lutrija.
Animsaj, mnogo te boli?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 16:28:11   
Anck Su Nmaun
Ne nije cmicak i nista slicno nego ceo kapak mi otekne i donji i gornji ma uzas kao, cela spoljna strana oka pod otokom kao da sam se tukla. Po ceo dan nosim suncane naocare.. misle ljudi da sam poludela user posted image
Sad sam iz apoteke, pijem 8 tableta dnevno, + kapi+mast user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 16:30:47   
Maraj
Dan mame. Ili vec vece....pada mrak vec u 16h....
ne znam kako se nisam javljala od jutros. Mora da nisam poslala post... nekad me L tako zbrza.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 16:48:07   
Anck Su Nmaun
Mene evo dete zaposlilo pravimo krpene lutke. Imali u vrticu neku priredbu i sad treba vezano za to da napravimo...glava me vec zabolela user posted image moze kafa sad jedna !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 16:54:07   
Mariya
Dan mame!!!
Ja uspavala H pa sad malo ležim sa njom da odmorim. Spremila sam ručak, pospremila kuću, umesila i ispekla kolačiće, sad još samo da ih filujem. I onda igranjac sa dečicom i šivenje, naravno!
E i ja se nadam da će opet biti neka nagradna igra kao prošle godine sa Ferreromuser posted image
Anck, i meni se često dešava da ustanem sa natečenim kapkom, nije ni crveno, samo natečeno kao da sam udarla oko, i to me obično i boli, kad trepćem i na dodir. I ja sam bila kod dr ali kad mi nije bilo otečeno, ispričala sam joj, tj opisala i dala mi je hloramfenikol mast.
Sad ćemo u januaru kod očnog na kontrolu sa devojčicama pa ću baš da je pitam šta je to. Dr Google kaže da se to zove upala kapaka.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 16:59:31   
Anck Su Nmaun
Draga ja sam Hloramfenikol sama mazala posle nekog vremena nije nista reagovalo, onda mi je ona prepisala neke kapi, ni od toga nista, sad svasta nesto ...
Pa meni otekne i koza se promenila na kpku svrbi me na kraju oka. A danas je dosta crveno user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 17:05:20   
Mariya
Anck, onda nije isto kao kod mene. Mene nikad ne svrbi,već bolucka, i nije crveno.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 17:45:50   
emicaa
Dora sledeci petak ide opet ocnom pa onda opet 6. januara na slikanje ociju.Nadam se da ce sad pustiti da joj to odrade da znamo na cemu smo.Bas me strah,to je jedino sto ne znamo hoce li ostaviti posledice.
David opet zaspao,da vidim koliko ce sad

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
1.12.2016 17:47:25   
suzi kju
Evo i mene da se upisem u decembar.
Kako leti vreme.
Moja deca dremaju, ja odmaram, glava me boli, sad sam bljak!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here