|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 7:25:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro drvojke. Nas dve smo budne, ali smo jos u krevetu. Nismo joj dali lek, jer joj se spustila na 37,5. Tako je bila cele noci. Proveravali smo je.
Meni se jos spava.user posted image
Voci, super za auto.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 7:43:18   
IvanaSK RR
Sanjice, jel je izmucila temperatura? user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 7:48:52   
Animsaj9
Sanjice nadam se da ce pasti T, kako ih to izmuci uhhh
Mi evo ustali, D spavao lepo celu noc, pa i ja onda odmorila

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 8:20:39   
Sanjica26 RR
Ivana, izgleda da joj je pala. Zaspale smo i ona i ja. Nego je m usao u kucu i probudio me.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 8:25:32   
vocicana
Hvala vam lutke moje na cestitkama, dobro vam jutro. Bas ste me rastuzile, sa temperaturama. Nadam se da je Sanjice definitivno bolje. Anck, jedan socni kiss za Vuleta, pa on je super. user posted image spavalica.
Mi se probudili tata nam jos spava, ja popila jedan nes, hajde izvolite da vas grejem, najbolje caj, sa malo djumbira, ko ne voli, moze bilo koji drugi dodatak. Secam s kada sam probala crni caj prvi put sa mlekom, boze mili, kao da sam ne znam sta uzela, oci kao solje, koliko kofeina ima u njemu. Uvek se smejem, nisam videla svoju facu, ali svi koji su bili prisutni su popadali od smeha.
Dobro jutroooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 8:32:57   
emicaa
Dobro jutro,mi nastavljamo sa ne spavanjem,oboje.Pa ne mogu da vjerujem da su oboje takvi sto sd tice spavanja.
Voci bravo za tm user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 10:00:25   
IvanaSK RR
Emice, naspavaces se kad se vencajuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 10:08:27   
Mariya
Jutro mame!
I ja sam razmišljala da pišem u 4 jer sam i ja bila budnauser posted image Ali nisam,pokušavala sam da uspavam H. Ne znam šta joj bi,ovo za svojih 26 meseci nikad nije radila!! Probudila se u 4.24 i mislim da je do 7 spavala nekoliko minuta iz nekoliko putauser posted image tražila da piški, pa ke kašljala nekoliko puta,onako suvo,skoro laringitično, ali nije kao lavež,baš suvo. I valjda kako zaspi,zakašlje se i to je probudi. Pa na sve to nas doziva, priča,ređa igračke u krevecu. Na kraju u 7 skine džak,izađe iz kreveca,uzme nošu, i kaže "nana,de, so" (mama dođi u sobu) i pređe u dnevnu,sedne na nošu i traži da joj upalim tv! Jedva joj objasnih da je još noć i da se vratimo u krevet. Probudila se u pola 10. Gledam je,ništa joj ne fali,pitam da li je boli nešto,kaže ne. Šta joj bi?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 10:25:37   
emicaa
Ivana hocu vraga,tad ce mi uvalit djecu da im cuvam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 10:32:09   
IvanaSK RR
Hahaha, u pravu si :) Mada, mislim da cemo tada i hteti malo tog haosa vezanog za decu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 10:49:37   
jess021
Dobro jutro! Mm odvede L u setnju, danas je malo toplije. M siki, ja koristim priliku.
Sanjice, da sto pre ozdravite!
Emice, mislim da nisam sastavila 2 sata u kontinuitetu otkad sam se porodila, ali tako je sa malom bebama. Tvoji su ipak malo veci, misli pozitivno, doci ce i tvoje vreme da se naspavas, nekaduser posted image
I mene mm bas nervira, ne razgovaramo, ali me mrzi da pisem u temi.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 10:49:58   
Ana RR
Joj dokle više ti virusi. Mi od pola 4 na nogama, Mare povraća. Sav je slomljen, ne može glavu da podigne. Jako ga boli stomak.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 11:10:29   
Sandricak
Jess izvuci mu usi...
A o vurusima ne smem... I vec duze vreme kasljuca, nis prohodan dok ne prskam fiziioloski , a kad prsnem izvlacim slinice... malo krci, ali mazemo fitobalm i mogu reci da je pomogao, izbacio je posle jutarnjeg sisanja podosta slajma...


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 11:48:02   
Sanjica26 RR
Temperaturu skoro da nema.Celo jutro se zanimamo. Samo sam usisala i spremila rucak. Kupila sam joj mucoplant da joj smiri kasalj. Ne mozete da verujete koliko slina ima kad istrese nos. Ja cu sad u skolu, a mm dolazi da je cuva.
Anci i Marka je uhvatio virus.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.12.2016 11:51:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 11:49:31   
suzi kju
Dobar dan,pišete kao za takmicenje user posted image ,a da ,i jeate takmicenje.
Ja krenula da obidjem radnje da vidim guralice za decu kakvih ima i kakve su cene.
Lose smo spavali standardno. Muž je na bolovanju pa je ostao da ih pazi q ja. Da malo iskuliram i provetrim mozak user posted image
Voci bravo za muza, da te dugo sluzi auto!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 11:56:35   
Anck Su Nmaun
Ana i t je sinoc bolovala ali hvala bogu nije povracala. Danas noista.
Sad sam malo spavala sa V bogami sad kad videh da je 12 sati... woohoooo

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 12:02:40   
Animsaj9
Suzi kakvu guralicu hoces da im kupis onu sto si u temi pisala nedavno?

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 12:34:18   
Ed83
Dobar dan, mamike... Mi se jutros naspavali, cak i zakasnili u vrticuser posted image ... Beba se budila kao po obicaju milion puta, ali sam um5 tako dobro zaspala da je nisam cula user posted image ili se vise nije budila do pola 8, pojma nemam... sve u svemu sam spavala 2 i po sata u komadu i naspavala seuser posted image .... Secam se kad nismo imali decu i kad bi me muz u 10 probudio, jadnicak nije hteo uvek kafu sam da pije, samo oci sto mu ne bih izvadila, kako mu nije zao da me budi, posle 8-10 sati spavanja... A sad sam srecna za 2 sata u komaduuser posted image

Inace, nadam se da ce decica sto pre ozdraviti. Nema nista gore nego kad su bolesni...

I jos nesto, peeeeeeeetak jupiiiii

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 12:46:06   
Milena18
Dan!
Koliko bolesnih ima, strašno. Da ozdravite svi što pre!
Voci, bravo za mužića!
Ja spremila ručak, a sudove smo M i ja zajedno prale user posted image Nju sam stavila u ležaljku, pa u kuhinju sa mnom. Malo se bunila, ali uspele smo.
Danima nismo izašle iz kuće i reših da danas odemo u šetnju, koliko god da je hladno. Vetra nema, to je najvažnije.

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 12:56:16   
Anck Su Nmaun
Mi odosmo malo u setnju mada nije neko vreme ali bar pola sata hmmm

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 13:08:08   
Mariya
Kod nas pada kiša,sija sunce a vetar duva kao lud!!! Nemam nameru da ih iznesem ni na sekund, a mm hoće da ih odnese kod babe da on malo odmori,sutra ide na ekskurziju pa neće moći spavati od njih.
Počela mi H slinaviti, eto šta joj je bilo u zoruuser posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 13:13:55   
Maraj
Dan mame. Mi bili malo napolju. L sad spava.
jess , sve znam
Tako smo i mi imali faze. Sve je to privikavanje na "novi zivot i obaveze" . Procice . Mada ja mislim da su muskarci....eto takvi....nama treba vremwna da se priviknemo na njih ,i da sve svalimo na svoja pleća.
Suzi, vidi nelu koju ce i kasnije moci da koriste. L je brzo prohodao uz guralicu. Sad se vozi na nju jel smo mu kupili auto guralicu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 13:58:11   
Animsaj9
Kod nas je uzasno hladno , kisa pada, duva vetar. Mi cekamo tatu da dodje sa posla, pa da rucamo, pa idemo na rodjus.
Jooj smejem se D pokazuje kako se duvaju svecice, kako je smesan vise pljuje nego sto duva

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 14:07:09   
Anck Su Nmaun
Ma grozno je zeznula me prognoza, rekose danas toplije ali oblacno, jedva smo bili 20 minuta i pocela kisa a vetrina da ne pricam. T se bas obradovala da izadjemo malo.
Onda mi bilo zao pa se vozali autom po gradu da ne idemo odmah kuci.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
2.12.2016 18:37:39   
popkica bebic
Vece mamike! A je na sisi, zubic je svakim danom sve veci, tj.ostriji i vidljiviji. V gleda crtani, a ja se okupala i mrzi me da susim kosu. Ako je verovati meteorolozima, od sutra nas ocekuje mraz, pad temperature.
Da bolesna decica brzo ozdrave! I mi smo slinavi...

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here