|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 10:15:02   
Sanjica26 RR
Sve sto ih naucite pogresno bude posle teze odvikavanje. Samo kad su bolesne spavaju kod nas. Nema teorijske sanse da muza izbacim iz kreveta. To

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 10:17:36   
suzi kju
Bas tako Sanjice. Ja moje nikako da odviknem od nocnog mlekauser posted image
Jel bolje malena od jutros? Kad je vodiš za bocku?

E stigla mi je poruka iz pošte da mi je stigao paket, videcemo da li je Nestle ili hipp.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 10:37:22   
MishMash
Dobar jutar devojke.

Kod nas još uvek temperatura brzo skače, u nepravilnim intervalima, a onda padne na 35,9 posle antipiretika. Verovatno je virus.

Milena18, mi se odvikavamo od spavanja u rukama. Navikli smo ga dok je imao grčiće i hteo je da spava ili u rukama ili na meni. Sada zaspi dok sisa, stavim ga polaaaaako u krevetac i držim ruku na njegovim grudima minut- dva dok ne učvrsti san. Nekad sa cuclom, nekad bez, ali bez plakanja što je najvažnije.

U pravu je Sanjica, mi smo posle jedva odvikli stariju ćerku od spavanja u našem krevetu, i sada u toku noći ume da nam dođe u goste.

Nešto sam još htela napisati, ali mi pobeže misao.
Nadam se da su dečica boljeuser posted image




_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 10:52:08   
Anck Su Nmaun
Ja sam tako muku mucila sa H , naucila je da spava na sisi, na rukama, cuda... zato s trecim pametno i dete se samo uspavljuje od prvog dana!

Suzi sigurno je Nestle jer i ja cekam postara user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.12.2016 10:53:16 >

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 12:02:01   
suzi kju
Ima da pogodi da dodje sad kad su mi deca zaspala.
Nema Maraj da javi jesu li im vratili novac.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 12:05:22   
Anck Su Nmaun
A ja moram da izadjem a ako izadjem znam da ce bas u to vreme kad sam odsutna...i onda sedim i cekam.....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 12:34:19   
Maraj
Dan mame. Ja bila do prodavnice i tad naisao postar. Tako da cu ja sutra paket da pokupim u posti
Sinoc smo bili do salona namestaja. Vratili su nam pare user posted image Za sad necemo kupovati nista iako nam je ova garnitura iz dnevne zrela za menjanje

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 12:43:35   
Animsaj9
neka su vama vratili pare, pa lako cete ako nadjete sta vam odgovara .

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 12:50:09   
Maraj
Rekla sam muzu da vise im necu dati pare. Nego kad isporuce garnituru, onda cu im dati. Oni zahtevaju da se plati pa tek onda isporucuju. E nece vise tako. Dobiju pare pa ja ne znam sta cu dobiti....

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 13:02:35   
suzi kju
Sad ste se "opekli" ,sledeći put nećete.
Najbitnije da su vam vratili parice user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 13:06:57   
Sanjica26 RR
Stigao je Nestle paket. Dala sam mm-ovu adresu na poslu.
Suzi ovog puta je bas plakalauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 13:13:15   
suzi kju
Sunce milo,pa boli,baš boli.
Meni jos nema poštara ccc,kad mi se probude deca zovem ga user posted image
Ja grejem uvo onim termoforom dečjim, sto smo za grceve koristili.

< Poruku je uredio suzi kju -- 29.12.2016 13:14:24 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 13:50:37   
Anck Su Nmaun
Nema ga ni kod mene, a popizz sam jer sam trebala do grada i cekajuci nista nisam uradila. A obicno mi donose do podneva eto sad se zagubio postar user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:01:11   
Sanjalicaaa
U kafani nikog.
Maraj, super sto su vam vratili pare!
Sanjice, dusa draga. Koliko inekcija ima da primi?
Ja zadremala sa decom, postar me probudio.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:07:46   
Sanjica26 RR
Sanjalice, bas trazim papir gde pise. Mm tvrdi da nema vise.A meni se cini jos sutra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:10:57   
Ana RR
Maraj, ne znam u kojoj radnji ste kupovali garnituru ali mogu da ti predložim salon Tahirović. Lično nemam iskustva sa njima ali moji kumovi samo kod njih kupuju. Skoro su menjali garnituru, imali su je preko 20 godina, isto kupljena kod Tahirovića pa su kod njih i presvlačili. Sad su kupili drugu, prelepa je a oni su prezadovoljni.

Evo ti slika (oni su kupili u nekom štofu, mislim da se poni zove, jako je lep materijal). Na njihovoj je kontra ugao, tako im više odgovara. Udobna je i baš lepa.

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2016 14:13:25 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:16:32   
suzi kju
Sanjice koliko je primila dosad? Ispod 3-4 nece biti sigurno.
Stigao nam je paket. Ima da ruckamooooo. Deo cu da prosledim sestriću.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:18:53   
Sanjica26 RR
Primila je longacef 750mg i nirypan 20 mg. Juce i danas.
Kad ce da salju hipp

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.12.2016 14:20:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:20:49   
suzi kju
Imaće još sutra sigurno. Retko kada da prepisu samo dve inekcije. Pogotovo sto je ona danima imala temperaturu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:22:31   
Sanjica26 RR
Suzi ona je samo jedno vece imala temperaturu. Teodora je imala danima.
Odmah posle inekcije nije imala temp.
Secam se da je tako tako i kazes 3 dana primala.
Kad smo vec kod paketica. Ova slika je pre 5 i po godina. Teodora i nas prvi Ringerajin paketic.user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.12.2016 14:29:32 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:30:52   
Sanjalicaaa
Sanjice, i ja pretpostavljam da će najmanje tri primiti. Jel joj je bolje?
I mi ćemo danas kod lekara. user posted image

Učinilo mi se kao da je lutka na slici, pa onda videh da si napisala da je Tuser posted image

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 29.12.2016 14:33:48 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:32:50   
Sanjica26 RR
Sanjalice sigurno da joj je bolje. Ona uvek bude bolje od inekcija. Misica moja. Prezivece jos sutra inekciju.
Javi sta kaze dr.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 14:34:35   
suzi kju
Joj kakva mrvica,pa ona se ne vidi od paketica user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
29.12.2016 18:55:08   
Animsaj9
Zene, koje doje, kakvi su vam bili ciklusi? Meni je ovaj mesec bio drugi ciklus stigla mens na vreme, ali obilan, pa sad na polovini ciklusa neko tackasto krvarenje, koje se javilo i prosli ciklus isto na polovini ( sto je moguca ovulacija, koja mi se nikad nije tako pokazivala), verovatno su mi hormoni u haosu zbog dojenja, ali da čujem i od vas, pa ako se javi ponovo moracu posle praznika da poset_im gin.

Ne mogu da nadjem odg temu, ima krvarenja u trudnoći , ali ako mod nadju neka prebace.

Nasla sam temu, aj neko neka prebaci post "Dojenje i mens"

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 29.12.2016 19:04:35 >


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 7:34:25   
emicaa
Dobro jutro mamice,srecko i ja budni vec sat vremena a Dora i tajo jos spavaju.David ima ojed,dva puta se juce ukakio a mm nije odmah primjetio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here