|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 7:43:24   
vocicana
Lepa moja...ice sve ok. Sanjice user posted image
Dobro jutro mame, ja nisam spavala od pola 7, mali se sada probudio, sinoc sam dobila vezbice, jedva cekam da krenemo da radimo. Za puzanje.
Anim, da ne pogresim, mislila sam da si ti, o mesn pisala, moj je bio katastrofa ovaj mesec, katastrofa! Danas idem na kontrolu kod gin, juce me je kao i stommak malo boleo, pa da vidim sta se desava dole.
Kako su ostala decica>?
Milenice, porasli smoooo, danas agresivno krecem sa vezbama. Kako ste vi spavali?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 7:48:45   
IvanaSK RR
Emice, nama ojed prolazi. Idi vidi u temi sta smo pisale.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 12:41:30   
Ed83
Sanjice, da nisi rekla da je na slici tvoja beba,pomislila bih da je lutkauser posted image

Emice, ako imas bepanthen, on super pomaze kod ojeda i crvenila, posekotina i sl.

Joj zene, ovi moji hormoni totalno poludeli... imam dlake na prstima, ffuuuuuujii... nesto ih tek danas videh. Odmah sam ih izdepilirala. Jos mi tu saml falileuser posted image ..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 13:13:39   
Sanjica26 RR
Ed i sad je lutkauser posted image
Primili smo jos jednu dozu inekcije. Ovog puta sam i ja plakala, jer je tokom davanja Sofija izgubila boju lica i ostala bez daha. Mnogo joj je ovog puta bolelo. Sutra da dodjemo na slusanja, pa ce dr da odluci da li ce urbazon. Mozda nece biti potrebno.
Sad je inhaliram i u krevet. I ja cu da prilegnem. Bas sam smorena.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 13:53:35   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:01:58   
Sanjalicaaa
Sanjice, jel to znači da ste završili sa inekcijama?
Mi smo bili kod lekara. Ne čuje mu se ništa na plućima, nije mu crveno grlo. Ništa mu nije prepisala. Kaže virus ili uvertira pred boginje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:17:26   
Sanjica26 RR
Sutra ce mozda urbazon da dobije. Zavisi kako bude dr procenila. Nadam se da nece biti potrebno. Manje skripi sto je bitno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:35:16   
Maraj
Dan mame. Sanjice bas se namuciste. Mnogo je slatka i ona i tadasnji paketic user posted image

ana Ana, probam preko slikomata da ti postavim ugaonu koju mi hocemo , al nesto ne mogu. Ne znam zasto preko tog sajta meni nece... uglavnom mi hocemo garnituru koja ima dvosed i trosed. Bez jastucica (umesto naslona) i bez onog lenjivca(jel tako zovu onaj deo na kom se lezi, bez naslona). A malo je takvih garnitura danas.

Evo mogu link da stavim klik s tim sto bi ja jednobojnu , bez ovih sara

< Poruku je uredio Maraj -- 30.12.2016 14:36:13 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:38:07   
suzi kju
Joj Sanjice znam kako ti je. Svima nam je tako kad au deca bolesna. Dusa mi ae kida kad plaču a ja nmg da im pomognem. A sigurno da je Bolića inekcija,boli i mene i strah me kad idem za inekciju.

Moje beke zaspale tek oko 1 sad očekujem da se probude pa da rucaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:48:28   
Sanjica26 RR
Suzi, laik sam ali cini mi se da je juce lakse podnela. Mozda je ova sestra bila malo grublja. Kaze mm da joj se tresla ruka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:50:17   
suzi kju
Znaš kako,nije nimalo jednostavno bocnuti dete,bebe pogotovo, bez obzira sto znamo da ce im to pomoći da ozdrave. Znam po sebi, radila sam jedno vreme na pedijatriji.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:54:21   
Sanjica26 RR
Znam da nije lako. Bas se vidi da je bila potresena. Ali ona devojka juce bez da trepne dala, a Sofija je plakala ali ne toliko.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 14:56:48   
suzi kju
Ima nas raznih, to je definitivno.
Dusa hrabra !!!Samo neka joj bude dobro sve se kasnije zaboravi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 15:04:01   
Ana RR
Maraj, da, vi volite malo klasičniji stil. Ali vidi, možda ima nešto tako kod Tahirovića, što se tiče kvaliteta stvarno su odlični.

Na ovoj kuminoj ugaonoj se ne skidaju jastučići, to je baš naslon. Vidi se na ovim malim slikama kada se razvuče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 15:07:19   
Sanjalicaaa
Ja sam pre dva meseca primala inekcije. Bolelo je i mene matoru, a kamoli decicu, kad legnem na onaj krevet ne bude mi svejedno uopste. I definitivno zavisi kako koja sestra da inekciju. Nadam se da ce joj biti bolje do sutra, da ne mora da primi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 17:30:52   
Anck Su Nmaun
Vece zenice, mi malopre stigosmo kuci, na brzinu se ofarbala i sad sedoh da citam sta ste pisale

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 17:39:48   
Milena18

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Milenice, porasli smoooo, danas agresivno krecem sa vezbama. Kako ste vi spavali?

Voci, do tri se budila na svakih sat vremena, pa posle još jednom oko 6 i u 8 ustala. Podočnjaci su mi grozni, ne smem u ogledalo da se pogledam. A tako je lepo spavala do pre mesec dana. Makar mi danas nije spavala u rukama
Je l' tvoj bebac voli da radi vežbice, kako mu ide?

Dobro veče, mame!
Dobila sam vaučer za Dexy Co od firme, pa mm otišao da izabere nešto za paketić, ali kaže da baš malo toga ima za tako malu decu. Pogledaćemo i na sajtu, sigurno je veći izbor nego ovde u radnji.
Jutros sam jurcala po gradu, tražila još neke poklone, umorila sam se pošteno. Probaću da večeras spremim tortu i sredim kuću, pa sutra da malo odmorim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 17:55:24   
Sanjica26 RR
Milena, ima svasta u Dexy co za tako malene. Skoro sam svracala. Kupovala za kumicu. Ako nemate gumene kocke one su super

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 18:00:28   
suzi kju
Joj pa baš ima svašta za tako malu decu, ja sam bila pre nekoliko dana kupovala za moje mackice.
Ja dovezla drugaricu na prvi uz posle vantelesne pa je cekam sada. Politika kuće da ne može niko da udje aa njom. Debilizam klasičan! !!Muž joj nije u Srbiji pa me pitala da krenem sa njom. Ne znam samo da li i muža nebi pustili unutra. Kreteni prve klase user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 18:05:18   
Milena18
E svašta, pa šta li je ovaj moj muž gledao?! Moraću ja da odem sutra. Još mi spominje neku laboratoriju sa mikroskopom, a dete nam nema ni pet meseci user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 30.12.2016 18:07:06 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 18:09:50   
Maraj
Suzi pa gde ste to , u kojoj klinici? Ja sam isla il sa mamom il sa mm i pustali su unutra.


Milena ako vam nije hitno , mozete i posle Nove , natenane oboje da odete da kupite

< Poruku je uredio Maraj -- 30.12.2016 18:11:18 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 18:30:19   
LauraAndrija
Vece mame! L je opet dobila temperaturu, povrace, bas joj je loše. Prevristala je celo popodne i sad je nekako zaspala. I A se unervozio od nje, pa i on samo place. U jednom trenutku sam počela i ja sa njima, uzas.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
30.12.2016 18:30:39   
Milena18
Maraj, nije hitno, nego smo kao hteli da stavimo sve paketiće ispod jelke. Kao da ona zna nešto o Novoj godini, eto zanosimo se user posted image Ali verovatno ćemo ipak ostaviti za kasnije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
31.12.2016 6:53:35   
branki*
jutro,mame!boka spavala sve do 6,tad sam jemalo mrdala po dupetu i shshshs,i opet spava,prvi put ,evo,od kako se rodilauser posted image kuvam kafu,boza se probudio,ostali spavaju jos...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Razgovori mama 12/16 (chat)
31.12.2016 7:03:37   
Anck Su Nmaun
Jutro Branki
I ovo moje cudo budno od 6h al nema spavanja vise.
Ja popila kafu i sad sedim s njim u dnevnoj... smisljam sta za rucak i tako to...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 54 [55] 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here