RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Ana RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:25:34)

Joj Sanjice [sm=smiley13.gif] mukica! Da brzo prođe [sm=smiley31.gif]

Mare je ipak dobio i temperaturu [sm=smiley13.gif] oko 5 je imao 38, dala sam mu sirup ali već u 9 je opet skočila, 38.6. Dala sam mu drugi sirup i malopre je zaspao. Nisam ga vodila danas kod dr, on je toliko malaksao da jedva stoji. Nadam se da će noć biti ok.




eca89 -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:28:32)

i ja mislim da je muce zubici!
Kud je ona strasno osjetljiva, opet je sinoc dobila temperaturu! One su ovde same vec skoro mjesec dana, jetrva ima dosta familije ovde, ali opet mi je ona nekako bas mala za stalno prebacivanje sa mjesta na mjesta, ovde je bas hladno!

Mm ih je danas vozio u Ljubljanu, pa ga kaze dusa boli za djetetom!
Nije svaki covjek isti i ne gleda svako na dijete isto!

Isto zao minje zbog dojenja, namjerno joj daje dohranu, da je moze kod nekog ostaviti, skoro da je i ne doji, a znam da ima mlijeka! Kaze jos ce malo samo! Mm se bas razocarao, ali ja mu kazem sta tebe briga, sta bi sad! A, onako sitna mrvica, mis mali!
Sad razumijem roditelje sa malom razlikom medju djecom, ja se npr.ne bih smjela usuditi!
Uh, ali se raspisah!




branki* -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:32:58)

jao,jeste..bebe su to jos,osetljive,nezne.
anci,a sta je maretu,nisam ispratila,mozda si i pisala,izvini.




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:33:05)

Joj zene sto smo svi smrcavi, a najvise decica , ma samo da su oni zdravi nas ne treba ni spominjati, kad ih vidim malaksale i nos zapusen dusa mi se cepa.
Mi smo bili u gradu na rođendanu, D je bio oduševljen tolikom decom, mada nije bilo tako malih, ali njemu je sve bilo zanimljivo . Dosli kuci, vecerali, kupanjac i u krevetac. I ja cu jos malo, idem da skinem sminku, pod tus i gotova sam. Vetar uzasno duva i hladno.




branki* -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:35:35)

i ja treba da skinem sminku,to me skoro uvek smara,ne znam zasto[sm=smiley13.gif]u pidzami sam.i ovde vetar duva kao lud,mada je juce bilo hladnije.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:39:57)

Branki, mislim da je Mare dobio stomacni virus.
Ana, ljubimo ga Stefan i ja puno.




branki* -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:41:56)

jao,grozan je taj virus,mi smo ga svi imali,mm i ja smo nadrljali,uzas.pola grada je bilo na infuziji zbog stomacnog virusa.bas je gadan.




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:47:08)

Najgore sto malaksas, a ne mozes da povratis snagu, jer ne mozes da jedes




Ana RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:48:47)

Izgleda da je stomačni, nadala sam se da će proći bez temperature ali eto... noćas je počeo da povraća, danas i proliv mada nije često. Mnogo više ga je mučilo povraćanje, prazan stomak a stalno ima nagon. Onda je posle podne dobio i temperaturu. Bzvz.

Ivančice, ljubi nam drugara [sm=smiley31.gif]




Ana RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:49:44)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Najgore sto malaksas, a ne mozes da povratis snagu, jer ne mozes da jedes


Baš to. Do kupatila sam ga nosila jer ne može da stoji. A čim se uspravi povraća mu se. Grozno.




Animsaj9 -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 22:53:43)

Ana samo mu davaj tečnosti da ne dehidrira, supicu mu iz kesice skuvaj ona je spas za takve situacije zato sto je jako slana




Mariya -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (2.12.2016 23:42:07)

Veče mame!
Da bolesna dečica brzo ozdrave!
Branki, kako bre u pidžami sa šminkom [sm=smiley36.gif] Ja skidam šminku čim uđem u kuću,a najkasnije pred kupanje. Jao,šminka me podseti, da pitam vas, nek' mi naše RR popadije odgovore, drugarica me pitala da joj krstim ćerku,kažem ja ću vrlo rado ali ja sam pravoslavka a oni su tj dete će biti katolik. Kaže ona, pitaće popa. I pop 'ladno rekao da mogu da joj budem kuma. Drago mi je,ali mi nije jasno,kako bre ja da krstim dete u drugu veru?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 0:00:44)

Maryia kod njih sve moze[sm=smiley36.gif] Pitaj ti svog svestenika da li mozes.




Mariya -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 0:07:32)

Sanjice,tebe sam čekala da mi možda odgovoriš!
Kod ovog našeg pogotovo sve može,samo da platiš.
Neću ni da pitam ništa, krštenje je u subotu,za nedelju dana, kad smo se već dogovorili neću da je dovedem u situaciju da traži kumu nedelju dana pred krštenje. Zaboravila sam da pitam ranije, trudnički mozak. Čudno mi je bilo da može.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 0:20:11)

Mislim kod katolika sve moze. Bas cu sutra da pitam muza sta kaze. Mada, ovako razmisljam zasto bi bila prepreka kad ti dete ciji su roditelji katolici krstavas u njihovoj crkvi. Npr vencanje sa katolikom/katolkinjom u nasoj crkvi ne moze da se obavi dok se taj neko ne krsti u pravoslavnoj crkvi. To je druga stvar. Pitacu, pa cu da ti kazem.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 6:46:07)

Jutric devojke

Jao Ana bas se namuci malisa [sm=smiley13.gif] taj stomacni naj vise iscrpi [sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 7:05:30)

Dobro jutro mame, ljubite mi decu malenu, da brzo ozdrave.
Sanjice mi smo hteli katolika za kuma nasem detetu, svestenik mi je rekao da ne moze, moze da bude svedok na vencanju i to, ali kum ne, toliko sam se [sm=smiley19.gif], to je nas prijatelj, nas najbolji drugar.
mI smo budni od pola 7, mrtva sa,. kasnije sam legla, sa muzem pricala o autu, sinoc ga je dovezao, pa slusaj ovo, jao da ti ispricam jos ovo, ja kazem, ode Pepeljuga pre ponoci u krevet da se ne povampiri, necu ni spavati ako jos malo ostanem budna.[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 7:08:38)

Haha i kod nas slicma situacija, pocel ada gledam fim da bih na pola flma videla da iati traje 3 sata [sm=smiley13.gif] i mucila se avw so samog kraja. Naravno mali "budilnik " u 6 budan.




branki* -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 7:18:12)

jutro,mame!
mariya,pa da,dosli od mojih kasno i ja se presvukla odmah u pidzamu kako sam se raspremala,pred spavanje skinula sminku.inace,ne skidam sminku cim udjem u stan.
voci,tako i ja,sve i sto bih ostala nekad kasnije uvece da nesto odradim,odgledam,procitam,meni odmah u glavi kako ce se ova mala buditi 100 puta,ujutrru ustati rano i nista od sna.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 7:24:55)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Haha i kod nas slicma situacija, pocel ada gledam fim da bih na pola flma videla da iati traje 3 sata [sm=smiley13.gif] i mucila se avw so samog kraja. Naravno mali "budilnik " u 6 budan.

Kad smo kod jutarnjeg lupetanja...ismejah se sta sam napisala.Jos preko mob




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 7:47:52)

Dobro jutro. T spava. Nema temperaturu od kako smo joj dali pre spavanja lek.
Sofi se upiskila. Izgleda opet ima gljivicu.[sm=smiley13.gif] Imala je na prolece, pa smo zalecili.
Ja leskarim i citam.




vocicana -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 8:11:16)

E Sanjice bas si se izmaltretirala, kada je krenuo onaj laringit samo se nizalo jedno za drugim. Stavrno bzv.
Branki, veruj mi, ne sto se on budi u toku noci, nego sto sam ja ujutru slogirana, jutros sam se opidila u futer od vrata, nestabilna sam kao da sam citavu noc bancila u kafani. Tako daaaa, kada je provod u pitanju, samo kazem, izvinite ja imam maloletno dete, veoma zahtevno i ne mogu ostati a radoooooo biiiiiii[sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]. Utepacu se.
Pili smo mleko, sada trenutno stavlja prekrivac preko lica zagusuje se njim.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 8:23:24)

Voci, ja se sinoc uooste ne secam da sam ustala da merim T temperaturu. Dogovorili smo se da ja ustanem u 2, a mm u 5. Mog budjenja se ne secam. Posle mi kaze mm kad je ustao on da meri isao je i do Sofije. Ona se upiskila. Nista ni to nisam cula. Obicno cujem i to kad trazi stvari.




vocicana -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 8:26:40)

Stavrno je podvig biti mama. Srce moje, pa ti si se premorila sa svim, zato se i ne secas. Brzo da prodje sve
Anci ljubi mi lepotana, proci ce, ali svakako treba izdrzati. Marence, bas se izmucio dobro.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 12/16 (chat) (3.12.2016 8:27:44)

Uh Ana jadnicak bas se namuci maleni. Sanjice bitno da nema temperaturu.
Mi smo nocas malo bolje spavali,eno ih u krevecima igraju se nešto "pricaju"[sm=smiley36.gif]
Mame nama izbise gore jedinice i dvojke dole jedinice i stop ,kad ce joooos zuba?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>