|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 10:30:03   
degu
Moze i danas sto se mene tice, al nesto ne vidim njegovu nameru da izadje user posted image
ana uzivaj u tim razgledanju, ti je najlepse u u prvoj trudnoci.
Cekamo izvestaj sa pregleda user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 11:26:51   
zumbulcic
Jutrooo, kako ste mi?
Srecan Bozic svima koje slave u zakasnjenje user posted image

Ja sam jucer isla kod drugarice na Bozic i najela sam se svega, cak mi je punu zdjelu raznih kolaca spakovala da ponesem user posted image i mogu vam reci kad smo ja i mm zalegli nismo se okanili dok nismo sve pojeli user posted image tako da nisam pravila ni rucak ni veceru heheheh Sad mi je evo muka od slatka, bas sam pretjerala....

degu jos uvijek si nam 2u1 user posted image ma a vjerujem da ces ti novu godinu docekat sa novim clanom u porodici user posted image

Ana kazes veceras ti pregled, sretno ti i cekamo izvjestaj. Meni valja cekat jos duuuugo do 9.1. kad cu i ja vidjet user posted image user posted image Budem nekako valjda izdrzala.

Prekucer sam s mm isla malo setat i naravno razgledali smo stvari za bebe. Nasli smo bili kolijevku, ma vise mi je kao manji krevetac drveni i malo je falilo da kupim jer je bas bila na nekom snizenju user posted image to je ono sto sam zamislila...ipak je rano pa sam odustala.
Sto se tice kolica, ima izbora na pretek samo mi nisu jasne cijene kako variraju. Po meni ima solidnih od oko 200KM koja su 3u1 a opet ima i od skoro 1000KM i vjerujete da nisam primjetila neku razliku user posted image cak sta vise ova skuplja su mi nekako kabasta i teska za rukovodit. Nesto mi se ne daje puno novca za njih jer se dosta vremena provodi u autu i nece biti neke velike relacije za setnju.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 12:24:35   
MicinaMama
Dobar dan drage moje!

Umorna sam i preumorna i nalo imam nekakve kontrakcije,verovatno od sekiracije,ali hvala Bogu lep mi je dan osvanuo.

Cerka se probudila zdrava!
Iako celu noc je imala 40,1 temp.Dusa mi se raspala.Celu noc me grlila i govorila mi kako me voli i izvini mama sto te cinim tuznom.user posted image

Jos sam u toku noci postala ujna po drugi put!Sestra(rodjena) od mm se porodila,rodila se ujnina Olga!!!51 duga a skoro 4kg.

Umorna sam i slaba ali presretna!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 16:50:20   
Mariya
Dan drugarice!
Ja ležim,odmaram, H spava, L igra igrice.
Spavala sam od 23.30 do 08.15, a jedva sam ustala,dok nisam doručkovala osećala sam se tako umorno i slabouser posted image budila sam se nekoliko puta ali sam brzo zaspala opet. Pa ne znam da li sam stvarno umorna,ili sam možda ipak malokrvna? I sad bih mogla spavati,samo zevam,ali ne dam seuser posted image
Ana,odlična ideja,treba iskoristiti sniženja.
Zumbule, nema potrebe kupiti skupa kolica ako ih nećeš iskoristiti! Mi smo naša iskoristili maksimalno. Svaki dan smo se šetali,osim kad je kiša, nosili smo ih svuda. Pošto smo planirali više dece uzeli smo skuplja, plus je L rođena u septembru pa da budu 3u1, sa tvrdom korpom koja je savršena za jesenje i zimske bebe,a mislim da prolećnim i letnjim bebama uopšte ne treba,pa je i to ušteda. Ali često su jeftina kolica dobra samo za 1 dete,brzo propadnu,pa za drugo već moraš da uzimaš nova (videla sam više takvih slučajeva) tako da treba dobro razmisliti,izvagati dobro rešenje.
Micinam, čestitam, i dobro je da je malecka bolje.
Degu,sad će on da kreneuser posted image
Samo da se H probudi i odosmo kod kumova da se dogovorimo za doček NG. Koji su vaši planovi za doček?

< Poruku je uredio Mariya -- 26.12.2016 16:55:16 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 17:28:49   
Mariya
E sad se setih neka od vas je pitala šta su nemirne nogeuser posted image
Ja ih u prvoj trudnoći nisam imala ali u drugoj i u ovoj da. To ti je neki osećaj u nogama koji te tera da ih stalno pomeraš, mrdaš, kao neki trnci,tikovi,trzaji...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 18:25:44   
krin 40
Mariya ja to kažem "napali me mravi"user posted image .Kako god,gadno je.Gde ste devojke,baš ste se raspisale.Ja došla sa posla
.Ispržila im boraniju sa jajima i kajmakom,mmm i šnicle.Ukućani klopaju a ja moje nudlice indo mi.Samo njih jedem zadnjih dana i voće.Joj Degu blago tebi,još malo i gotovo.Mariya sad ti je ono najgore,kad si tako blizu i sve ti dosadi..ali polako,uskoro ćeš i ti.Ja sam zaključila da ma koliko se žalila,najbolje se osećam na poslu.Kući čim ne radim,izvalim se,pa se ohlade mišići i sve me muči.Na poslu sam leptirićuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 19:36:26   
MicinaMama
Vece zene,ja ceo dan nisam kako treba.Boli me stomak ide i kroz noge bol,imam bas jake vrtoglavice.Vec sam u krevetu.Ne znam zbog cega je vise tako.Jedino da nisam i ja sada pokupila virus.pfffffff....

Hvala Mariya user posted image user posted image

< Poruku je uredio MicinaMama -- 26.12.2016 19:37:43 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
26.12.2016 23:02:18   
degu
Evo mene, osluškujem,nadam se i ništa,lepo je dečaku ili čeka svetog Davida pa da ipak bude po tatinom izboru user posted image
MM da ti se neki živac nije ukleštio, baš čudni simptomi, jesi merila pritisak?
Marija koliki ti je bio hgb zadnji put? Imaš sve simptome anemije.
Krin super je dok radiš,ne stižeš damisliš toliko. Ja sam do 6.meseca radila i taj deo mi je proleteo.
A moj plan za doček je da ne budem kući, ili da budemo oboje kući user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 0:13:38   
Mariya
Veče user posted image
Mi bili kod kumova do pola 11!jedva sam podigla muža iz fotelje,kažem mu da u pola 11 mi već spavamo a ne pričamo user posted image dogovorili se za doček, došli kući,brzinski okupali i namazali devojčice i u krevet,zaspale su za sekund.
Krin,dobro kažeš,sad mi je valjda najgore.
Nema nam Ane da podnese izveštaj.
Degu, hgb je bio 104, ali bila sam bolesna i dr je rekao da je ok zato što je hematokrit okuser posted image Ali baš mi liče simptomi na anemiju. super ti plan za Nguser posted image A kad je sveti David?

< Poruku je uredio Mariya -- 27.12.2016 0:14:15 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 0:19:25   
degu
29.12. neki katolički, to sam iskopala po netu,ko me terao user posted image
Jel vi i dalje ćutite o imenu? user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 2:03:14   
MicinaMama
Degu uvek mi je nizak pritisak,ma mozda sam i ja anemicna samo sto nikako da se ispita dok se ne skljokam negde.

David je bas lepo ime.

Moja beba moze da se rodi na Duhove,trojice ( pravoslavni datum)
Pa dmo mm i ja izmisljali i ismejali se sta smo sve lupetali.

Bez obzira na datum imena su spremna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 5:39:20   
AnaAna1
Dobro jutrooo u 5 ujutruuu, poceli su simptomi nesaniceee iako sam se cudila kako neko ne moze da spava kada ja uvek mogu da spavam, narocito u pola noci... hahaha user posted image i eto samo mi se kazalo, ustanem da idem do wc-a oko pola 5 i posle se vrtim levo-desno ma nikako da se uspavam... zato sto mi do tada vec utrnu kukovi od najglupljeg polozaja za spavanje na svetu, alii jedinog moguceg u trudnoci ,i takooo... :)

Pa rekoh da vam napisem izvestaj od dr-a, mozda mi se prispava dok kuckam, a mozda me i muz izbaci iz sobe sto mu svetlim telefonom uz glavu dok spava user posted image sinoc sam pala u krevet kad sam se vratila pa nisam imala snage :) sve je super, bebac napreduje, i on je potvrdio da je devojcica, merio je butnu kost, mozak, glavu, mali mozak... eto to uglavnom :) nije mi radio vaginalni bris jer sam mu rekla "ja nemam nikakve tegobe,pa neje znam da li treba..." a on provalio da mi se ne radi pa kaze "ej, ajde sad ne mora, ali za mesec dana sledeca kontrola i tada neces da se izvuces od ginekoloskog pretleda i brisa, koliko god bezala" provalio me covek haha user posted image kaze bitan je bris za taj 3.trimestar, tako da moze i sledeci put... tako da sam takoreci pobegla od ginekoloske stolice hahaha :)

Jedino sto sam primetila posle dda na izvestaju pise da sam 23+0 a da dimenzije bebe odgovaraju 22+0. On je reko da je sve super, ali ja se malo brinem zasto kasni tu 1 nedelju. Znam da moze da bude i da mi je kasnije bila ovulacija pa da je trudnoca u stvari manja za 1 nedelju, nego ne znam da li moze jos nesto osim toga da bude uzrok.... Jel joj ne fali nesto od hrane mozda? Jel se desavalo i vama to? Jel ce to vremenom da sustigne?

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 27.12.2016 5:41:41 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 7:57:14   
krin 40
Ma ne brini Ana.Svaka beba se individualno razvija.Može sedam dana da kasni pa posle da prednjači.Moja do 11 te nedelje kasnila 3 dana a u 15 toj prednjačila sedam.Sve je to individualno.Važno je da su ostali parametri ok.Degu i ja se slazem za posao.Stvarno je tako.Ma kako me mrzelo da ustanem kada ustanem dan proleti.Na poslu na trudnoću i ne mislim uopšte.Okružena sam drugačijim pričama.To prija.Kući se sve vrti oko mog stanja.I ono što mi posebno prija uvek sam sredjena.Kada radim ne mogu da idem na posao kao čudo.Čim sam u kući uvučem se u trenerku ili helanke,idem okolo bleda kao duh.Inače imam belu kožuuser posted image .Pa ja sam sada peti mesec.Tačno ću i ja raditi do šestog,ako ne poludim pa se vratim sa odmora na još mesec danauser posted image .Šalim se.To mi ni dr. Neće dozvoliti.MM baš imaš čudne simptome.Skokni do doktora za svaki slučaj

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 10:35:56   
MicinaMama
Anaana bas sam i ja spomenula,kada sam rekla kako moja beba prednjaci,da da sve to moze da se promeni.To je individualno.Jednom prednjaci drugi put uspori,pa opet.Dete za mesec dana zna da uznapreduje samo tako.

Nista se ne sekiraj!

Krin ma sve cekam ovaj randevu u bolnici ali ako bas ne budem bila dobro otici cu u hitnu na porodiljskom pa ce morati sve da mi pregledaju.Mm je vikao sto nisam i juce vec otisla...ali kako dete bolesno da ostavim.Juce od posle podne je i povracala i imala groznicu,razlog tome je novo-nastala angina grla.

Imam jos jedan simptom da mi je koza pozitela...citam da to dolazi vecom malokrvnosti jer raste nivo bilirubina...eto...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 12:10:00   
Mariya
Dan user posted image
Probudila sam se u 7, do pola 8 pokušavala da zaspim, na kraju ustala. Sad samo zevam...
Ručak se kuva, sad ću da ubacim povrće u supicu i da malo izvedem devojčice i sebe na vazduh.
Ana,user posted image za izveštaj! A tebe nijedna "blagodet" trudnoće da zaobiđe...user posted image I prava si trudnica,kad ti dr kaže da je sve ok, ti ipak iščeprkaš nešto oko čega bi mogla da se brineš user posted image
Micinam, a da ti odeš kod lekara, nemoj da čekaš januar.
Degu,ma neka se rodi i na svetog Davidauser posted image Samo da se rodi više user posted image Onda bi vas taman pustili 31.og iz porodilišta i bili biste kući za doček! Pitala sam muža pre neki dan je li odlučio kako će nam se zvati sin,kaže on "pa ti si odlučila" user posted image rekoh,pa ako ne nađeš bolje ime, zvaće se tako. A danas smo se L i ja dogovorile,i njoj se sviđa Adam user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 15:39:34   
degu
Ma stvarno vise ne znam sta ceka ovaj mali, ne ide mu se napolje na ovu zimu user posted image
Ana sve je ok, nekad malo kasne, nekad malo zure, 2 nedelje odstupanja je u redu.
Ja isto ne mogu da spavam ali od frke user posted image uspevam bar s T preko dana da dremnem.
Krin u pravu si i za sredjivanje, koliko mi prija kad skoknem do firme samo da se malo doteram, ovako u kuci iz trenerke u pidzamu i tako u krug.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 19:08:08   
krin 40
Veče.Do 18 h sam radilauser posted image .Sad pojela supicu i voće pa idem u pola osam kod frizera da perem kosu.Mm spremio klopicu za njih pa nemam obaveza.Moji se uveliko" svadjaju " oko imena.Sve mi liči da će biti Jovan,ali rano je još.Da je bila seka zvala bi se Krinka po mojoj najdražoj baki(zato sam i ja Krin)...ovako ne znam..kako se dogovoreuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 20:17:06   
MicinaMama
Vece drage moje user posted image ,

Degu ajde sta smeta i da bude novogodisnja beba.Odmah moze pasti kakav i prim od drzave user posted image

Mariya ma gde god da zakazem necu dobiti u roku od dve nedelje randevu.Tako da ce mi ovaj 4-og biti naj ranije.

Jela sam danas cveklu (organskog uzgoja).Pojela sam tri glavice i bilo mi je dosta bolje danas.Cak sam lepo i vecerala.

Uzivam jeduci peceni krompir sa pavlakom i hlebom...tusim se jeduci.Kao da sam iz gladi pobegla eto toliko mi prija.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
27.12.2016 21:05:42   
krin 40
Jedi kad ti prija.Meni samo supe,čorbe i nudlice prijaju.I voće.Ništa drugo mi se ne jede.Baš sam teška na hrani

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
28.12.2016 0:15:31   
Mariya
Veče user posted image
L i ja u dnevnoj spavamo, s vremena na vreme pređemo,njoj je to tako interesantno user posted image
Ona naravno odavno spava a ja buljim u telefon. Gledam kakve kolačiće da pravim za dočekuser posted image
Jao žene,ne spominjite mi hranu,mogu da doručkujem i nakon toga mi je od svega muka ili me boli želudac user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
28.12.2016 0:26:41   
degu
Marija možda je malac visoko pa te stiska user posted image
Ja sam sad počela od nervoze da jedem. Sve čekam onaj nalet energije a vučem se kao prebijena mačka user posted image
ovo će biti neki mali lenjivac user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
28.12.2016 8:17:50   
krin 40
Jutro.Evo ja spremna za posao,pijem čajić.Mariya i ja sam ti sa hranom kilava od početka.Sinoć sam povraćalauser posted image .Taman me je bar to zlo napustilo.Joj što mi je bilo gadno.Ne znam ni što kada posle 7 ništa ne jedem.Ovde sve najavljuju neki snežić s svako jutro sunčanije od predhodnog.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
28.12.2016 8:28:58   
Mariya
Jutro!
I kod nas sija sunce sve u 16,kao da je jul a ne decembar! Mm gledao prognozu juče,kaže da najavljuju sneg tek posle Božića!
Ovo spavanje u dnevnoj više neću ponoviti,ubiše me leđa a L je celu noć spavala na meni. Ona je takva da se stalno pribija uz nekog i snu i džabe sam ja napravila barikadu između nas dve,probila je i prešla na moju stranuuser posted image
Ja danas punih 32 nedelje user posted image Probudila se sa mučninom, bolovima u leđima i želucu,mališa šutira kao blesav, sve me nešto boli i probada, ma ja ću da crknem do februara ako se ovo ovako nastavi.
sa devojčicama mi se dešavalo da ne mogu da jedem,dok su bile visoko, pa su stiskale želudac, dešava mi se to i sad, ne mogu puno da jedem, ali bol, toga do sad nije bilo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
28.12.2016 8:40:13   
eca89
Marya, valjda će mališa brzo, izdži još 5-6 sedmica, vjerujem da ti je dosadilouser posted image user posted image !
Ja sam se tako cijelu trudnoću mučila sa žgaravicom, to je bio pakao, šta god pojedem, kao zmaj, vatra sama!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
28.12.2016 18:30:08   
AnaAna1
Hahaha Mariya vala jesam prava trudnica, samo proucavam nesto user posted image

Pominjali ste imena, mi smo za sada najblizi imenu Sara, mada ima jos dosta vremena da razmislimo, tj ja bih da razmislim posto ne volim da donosim "nagle" odluke, a moj dragi je vec ubedjen da ce ostati Sara :)

Nesto gledam po internetu, jel neko od vas koristio kengura za nosenje bebe? Razmisljam se da ga kupim muzu za novu godinu posto kad god vidi nekog tatu da nosi tako bebu on se raznezi user posted image Jel ste citali nesto o tome, jel ne smeta kukovima? (Naravno ne odmah nego tamo posle par meseci)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here