|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 22:10:02   
MicinaMama
Uffff meni danas kuva u zelucu celi dan...przi li przi.Primetila sam da me to tera na kasljanje.

Mariya uzmi nesto da ti olaksa...ja sam pila paracetamol i limun.To je jedino sto me spasava od prehlada i gripa.Samo da znas da ne pijes mleko kada si bolesna.Mleko smanjuje dejstvo lecenja.

Tako ja i deci ako su bolesne i piju lekove nikada ne dajem mleko.
Jedino dok su bile bebe,dok je mleko bila jedina prehrana.

Krin samo ti otspavaj koliko mozes...uf i ja sam danas spavala bas slatko.

Degu srecno sa zgaravicom,ja sam je imala samo u prvoj trudnoci.E sada neznam kako cu proci,vec imam ta nekakva przenja po zelucu.Zgaravica se javlja tek od drugog trimestra valjda.Tako procitah.

Zaboravila sam da se pohvalim da su me glavobolje popustile!!!!Nadam se da se nece vracati!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 22:13:49   
degu
Super za glavobolje i mene su mučile u početku. Nadam se da je kiselina samo danas od lazanja, inače ih nisam imala mesec dana. Sa T sam imala užasne kiseline, budile su me, ništa nije pomagalo, sad je daleko lakše. Možda i uzmem rupurut večeras ako bude baš grozno da ne mogu da spavam.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 22:39:16   
MicinaMama
Pa ako ne prodje i uzmi lek...ja i nemam.Moram do apoteke u ponedeljak da trazim nesto,mada nece mi dati nista bez recepta kada sam trudna.Daju samo homeopatske lekove.Moracu da zakazem kod moje gin pa da mi prepise.Neka imam uz sebe.

A prvi randevu sa babicom u bolnici imam tek 04.01....daleko!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 22:47:56   
krin 40
Komirala sam se..od 19h do 22huser posted image .Progesterona sam puna.2 puta dnevno utrogestan,jedan pijem,jedan vaginalno,plus primam injekcije progesteron depo svaki peti dan.Verovatno ste u pravu da sam od toga komirana.Dok radim kao držim se,čim se opružim..ćao,hahaha.Sad ću da zevam u tv i opet zaspim oko 12:)

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 23:17:41   
mimica83
Evo i mene user posted image
Danas sam bila aktivan ceo dan, prvo u kupovinu, posle na rodjendan iz vrtica, posle kod kumova uvece, rucak izkrivinarila imala od juce, danas samo ispekla neko pecivo i gotovo. Krin i ja pijem utrogestan od 14 nedelje, 2x1, i meni se tako spava a eto nije mi palo na pamet da on utice na spavanje.
Degu jos malo izdrzi blizu si user posted image
Uh sve se nesto zalite na te bolove u trudnoci, i ja isto tako, sto rece Mariya svom muzu tako sam i ja danas nemogu vise, i zaista tako i mislim kako cu izdrzati ovako mi sa J nije bilo, imam zelju za trece al kad vidim kako sam kilava ... neznam...
I mene kisleina pocela muciti uvece za sada, sa J mi je goreo jednjak i nocu, rodio se sa velikom kosom user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 23:44:38   
Mariya
Veče drugarice!
Mimice, baš ti je bio veseo dan!
Ja uspavala moje bube,H se davi u slinama,čeka me još jedna vesela noć. Sutra ću da ostavim muža sa njima u spavaćoj, on ih svakako ne čuje i ne budi se na njihovo disanje, krkljanje,mrdanje, dozivanjeuser posted image a ja odoh u dnevnu da se naspavam!
Sad kad sam legla sam tek oset_ila koliko sam umorna.
Degu, i ja sam tako bila u drugoj trudnoći i rekla nema šanse da rodim treće ali eto. Zaboravila sam koliko mi je bilo teško. A sada se tešim,još samo ovo i to je to, nema više! Četvoro dece ću imati samo ako mi ga neko da,ja ga neću roditi sigurno. Ne mogu još jednom biti trudna. Moraću ovo da zapišem negde,na neko vidljivo mesto,da me podseća,da ne pokleknem za 2 godine opet user posted image Kaže mi svekrva, isto si rekla i posle drugog,da nećeš treće! Opet sam večerala voće,čaj i keks i opet sam ok,bez bolova,mučnine i kiselineuser posted image uspela sam da,nakon što smo okupale i nahranile devojčice iskrojim prsluk i za H, sutra treba samo da ga sastavim!
A evo ga Lucijin
user posted image
Njoj se jako dopao ovaj materijal sa medvedima pa svašta traži da joj sašijem od njegauser posted image kopču još nema,to ćemo u ponedeljak da izaberemo,neku lepu,zanimljivu.

< Poruku je uredio Mariya -- 3.12.2016 23:45:48 >

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
3.12.2016 23:55:50   
MicinaMama
Jao kako je slatka!user posted image .Kako ima lepu plavu kosicu.Blago njoj kada ima mamu koja sije svasta nesto,moze i da izmislja garderobicu a mama ce to da sasije.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 0:01:54   
degu
Joj kakva je mala plavušica user posted image
ja sam vas tako nešto zamišljala kao crnke, valjda zbog avatara user posted image
Kakve lepe boje user posted image baš se vidi da je srećna

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 0:18:04   
Mariya
Hvala drage user posted image
Obe devojčice su mi plavušice, ja imam svetlosmeđu kosu a mm još svetliju, a oboje smo bili plavi kao deca. I baš volim što su plave,tako su mi slatke i razlikuju se od ostale dece. U L vrtiću je samo ona plava i još jedan dečak,od 32 dece!
Presrećna je bila,nije htela da ga skineuser posted image
A avatar je mačka zato što ja volim mačke, i'm a cat person user posted image svuda mi je mačka avatar, a ova slika zle crne mačke koja turpija nokte mi je najdražauser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 8:06:30   
zumbulcic
jutrooo hajmo na nogice lagane, evo kafa ceka
Ja kasno sinoc legla, naletio nam prijatelj i ostade na konaku. Sad evo ode, a i mm s njim ode na posao a meni ostade stan u haosu, sve zadimljeno i dalje. Sad mi valja sve izotvarat a nemili mi se, vidim vani mraz opuco user posted image
Trebam otici nesto kupit pa cu tada i napravit malo promahe u stanu, nek se sve prozraci. Oko podne naletit ce nam sveki s mamom (nenom) pa moram nesto smislit rucku. Po svekiju bi mogla i samo kafa, al et posto ce biti i nena red je da ova snajka stagod pripremi za pojest user posted image Kontam smotat sarmu, malo zapec mesa u tepsiji, ispohovat karfijol i supu i mislim da je to dovoljno

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 8:07:25   
zumbulcic
Maria malica ti je med medeni user posted image user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 10:07:48   
MicinaMama
Dobar dan user posted image

Zumbulcic ma ima da se nena dobro napuca user posted image

Ja evo hocu da doruckujem sa mojim curama pa cemo da kitimo jelku.Nismo stigle juce.

Sutra imam drugu seansu i da nam podele dokumentaciju da popunimo (za cuvanje dece) pa se polako bacam na pripremu rodjendana.Slavimo u subotu rodjus nasoj starijoj cerkici.
Hoce da joj zvoncica bude tema,pa se nadam da cu nasci sve ukrase.Za tortu sam odabrala Kinder tortu.Posto ce biti dosta zvanica moracu i kolac pored da napravim.

Posla koliko hoces a meni se samo spava.


(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 10:42:27   
krin 40
Slatka malena.Volim plavušice.I ja sam plava:)Danas ne radim pa mogu malo da kuvam.Praviću im teleće medaljone sa pečurkama i neku salatu sa kukuruzom,moji to obožavaju.Mimice ja ti sve ovo pijem i primam od kad znam da sam trudna.Jedva čekam da prestanem.Sutra ulazim u 15 tu nedelju.Nadam se da ću uskoro osetiti bebu.Postajem nervozna.N sam u ovo vreme već osećala.Čini mi se da ću manje fantazirati i tripovati gluposti svaki čas.U Beogradu hladno ali i dalje nema snega.Jedva čekam i njega

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 11:18:23   
AnaAna1
Dobro jutrooo,nije me bilo dva dana pa dok iscitam sve :) uzela sam nov telefon u Telenoru posto mi je isteko ugovor pa dok sam ga sredila, pa onda sredjuj moj stari posto njega prosledjujem muzu, uh...oci su mi ispale :)

Ja sam nocas u 23:30 na -5 isla do grada da jurim dezurnu apoteku jer je moj dragi odrao nogu na planinarenju pa mi je tek u 23:00 saopstio da je to prokrvarilo, I delovalo je kao da ce da se inficira...,pri tome zaboravim novcanik I kad sam dosla do centra vidim da u kolima ima benzina za 0km! Sva sreca iskopam u dzepu nekih 300 din, kupim njemu mast I odem na pumpu I pitam onog radnika "jel sipate gorivo za 180 din? user posted image ". Htela sam u zemlju da propadnem, ali da nisam sipala ne bih mogla da se vratim kuci nikako! Smrzla sam se posteno!

Utrogestan definitivno uspavljuje, ja sam spavala kao luda od njega, os kad sam prestala da ga pijem nisam toliko suntava. I kao da mi se malo mantalo u glavi od toliko progesterona, I posle procitam da je I to moguce...

Eee I ja sam plava :) nije mi potamnela kosa kao mojoj sestri, tako da I dalje imam baaas svetlo plavu, na tatu. E sad,mm ima izrazito crnu kosu... da li moze da ispadne plaaava bebica ili ipak tu preovladaju geni crnih ljudi pa ispadne smedje ili crno.....? user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 11:50:12   
MicinaMama
Ja sam bez utrogestana prosla super i sa placenta previom i hematom je nesatao sam u roku od dve nedelje.

Ovde je utrogestan izbacen iz upotrebe vec sam pricala davno.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 12:41:31   
zumbulcic
MM ima nena da se najede user posted image Brza sam, sarma gotova, sirnicu sam umjesto karfiola napravila, sad se eno meso laganini pece a one su krenule. Sad cu se presvuci i ima sve da bude tip topuser posted image
PS posalji i nama koji kus torte s rodendanauser posted image

Moji roditelji su crni a ja i brat ispadosmo smedi user posted image Prosle godine sam radila ombre u toj nekoj plavkastoj nijansi i nisam se nesto pronasla. Sve je super kad sam nasminkana, al bez nje uzas a inace se slabo sminkam, samo kreon i maskara. Sad sam opet smeda (boja crne kafe) icekam da se osisam jos jednom i rijesim ovog plavog i idem u mahagoni...ta boja mi najbolje pase

krin i ja jedva cekam snijeg al da ga gledam kroz prozor user posted image

Ana aaaj mogu mislit kak osi se smrzla, pa noci su bas hladne. Kazes sipas za 180din user posted image sta te briga, bitno je da si imal i toliko uzase

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 14:45:33   
degu
Joj Ana ti si baš imala žurku sinoć user posted image sad je smešno, ali verujem da tebi sinoć nije bilo.

Da, da, vrti se u glavi od utrogestana.Ja npr nisam mogla da ga pijem ujutru jer bi mi se odjednom nenormalno prispavalo,a uveče sam ga baš zbog spavanja koristila oralno user posted image baš me je zakucavao, nisam se patila sa spavanjem kao sad. Mogla sam sad popiti koji uveče user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 14:49:56   
MicinaMama
Hahaha degu da te malo uspava.user posted image

Moje cure spavaju i ja sam htela nego uzela cackati po netu.Trazim kakve dekoracije za M rodjendan pa sam se zainteresovala.Malo mi je i dosadno.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 14:53:18   
degu
Ja sam htela da peglam tetra pelene,ali mi na kraju dragi nije dao jer je svetac user posted image
i tako,nit sam legla da spavam, nit sam išta opeglala.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 15:01:13   
krin 40
Moji se najeli telećih medaljona kao prasići.Ja sam grebnula samo malo pečurki.Bolje išta nego ništa.U pet idem da skratim vrhove,ofarbam se,sredim obrve i nokte:))Komplet tretman danas.I ja inače volim sneg samo kroz prozor kada sam normalna.Pa ja sam dupla lavicauser posted image .Ne znam šta me je spopalo u ovoj trudnoći da toliko želim da šetam po snegu.Totalno sam odlepila

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 15:07:55   
MicinaMama
Degu ni ja danas nista ne radim iz istog razloga,svetac.Jedino cu sudove da sredim.
A imam decijeg vesa za prati,strasno koliko.

Krin bas te briga nova frizurica ovo-ono user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 15:15:40   
degu
I ja se naoštrila daoperem i osušim veš, da popeglam još to što imam za bebu, ali ništa, opraću sudove user posted image
Krin ni ja ne volim sneg iako sam zimsko dete, ali sad ga tako željno čekam zbog T, ova deca nemaju puno prilike da vide sneg kao mi.Nadam se da ćemosl godine na zimovanje negde, sad baš nisam za zimovanje user posted image
Uživaj Krin, to je baš divan dan user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 16:06:53   
AnaAna1
Krin, ne brini sto ne osecas bebu, ja sutra ulazim u. 21.nedelju I jos uvek je ne osecam bas kao sto opisuju da bi trebalo, tu I tamo osetim nesto sto bi moglo biti ona, ali doktorka mi je sad u sredu rekla da ne brinem, da neke zene kasnije osete I da bi trebalo I ja u sledecih 10ak dana da pocnem lepo da je osecam...

Sto se snega tice ja ga obozavam, ali ne kroz prozor,ja obozavam da budem na snegu :) od malena sam da mojima isla svake godine na skijanje, a sreca pa I moj muz obozava skijanje pa od kad smo zajedno isto gledamo da kad god mozemo odemo na Kopaonik... ove godine preskacemo ali sledece vec sad planiramo da vodimo bebca sa 9 meseci :D
Inace kad god padne sneg ja lopatam po dvoristu, ne dam nikome iz kuce da to radi jer ja uzivam u tome :) ove zime na zalost necu smeti, I generalno ce me biti strah da hodam po snegu da ne padnem negde sa stomakom...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 16:15:07   
MicinaMama
Mozda necete poverovati ali ja bas osetim svoju bebicu da se mrda ali kada legnem i malo pritisnem rukom.Bas lepo osetim da skakuce.Ne gnjavim previse da je ne uznemiravam user posted image ...i ima vec par dana tako,moja bebuca je bas zivahna.
Nisam pisala o tome nego eto malopre lezim reko da dobro proverim i stvarno se lepo oseti.

Samo me brine sto mrsam...sada kada se pogledam u ogledalo bas se vidi da sam smrsala jedino sto stomak je lepo se zaoblio vani.Ovaj put mi stomak raste na visoko.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/16 [chat]
4.12.2016 21:26:55   
krin 40
Micina Mama svaka čast.Ti si 11- ta nedelja ako se ne varam.To je najranije što sam dosad čula da neko oset_i bebuuser posted image .Nadam se da će i moj maleni uskoro da se javi da mirno spavam.Anči znam ja sve to,ali ti si prvorotka a ja treće.Imam ja ravan stomak ali nema više mišića kao pre,zato očekujem pre.Ma budala,sama sebi nabijam pritisak

< Poruku je uredio krin 40 -- 4.12.2016 21:39:24 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Ime za decaka
adria111

Da li vam se dopada ime Viktor?

Da (54%)

Ne (46%)


Ukupan broj glasova: 168

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here