RE: DecembaRRska groznica! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 22:40:33)

Moji muskarci spavaju a T jako boli stomak..do malopre je plakala [sm=smiley13.gif] ne znam sta je . Sad pije caj, bila je na Wc kaze da jw malo bolje.




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 0:18:37)

Voci, sta si dobila?




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 7:00:01)

Jutrooo
Ima li koga u kafani na prvoj jutarnjoj [sm=kava.gif]




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 7:44:22)

Sanjalice, dobila je auto od muza :)
Anck, kako je T?




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 7:51:05)

Joj sinoc je bas plakala mnogo je boleo stomacic [sm=smiley13.gif] Stvarno ne znam sta se desilo.
Jutros je sve u redu, mada je nisam poslala u vrtic.




Animsaj9 -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 7:52:38)

Anck kako je T?
Ajte zene stavljam kafu, i sluzim liker , koji hocete malina, visnja, dunja, orah, jagoda?




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 7:55:19)

Ja upravo pijem kaficu, ovu prvu bas razvucem pa je pijem duuugo [sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 8:07:33)

Jutro mame...




vocicana -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 8:28:42)

Jutro, Anck, hajde odmah stvljam sledecu, ja bi termos skuvala, pa cevcila po ceodan.
Khaleesi kako su devojcice, jel prosao taj virus?
Sanjalice, iznenadjenje godine, znala sam da nece izdrzati do sl god, kako je bilo u planu, auto je kupio u nisu, kod nekog decka, danas bi trebalo da je doveze, ako sve bude ok sa sup-om i dokumentacijom.
Imam i kolac sa makom ko voli, nije mnogo sladak, bas je super uz kaficu.




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 8:34:25)

Dobro jutro.
Voci, videh sad i ovde i u razgovorima da si pisala. Meni je Panda bombonica, presladak. Vozila sam ga skoro par dana. Malo mu je menjac, za mene na nezgodnom mestu, ali sve je stvar navike [sm=smiley36.gif] Da te super sluzi.




vocicana -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 8:42:08)

Hvala Sanjalice moja[sm=smiley31.gif], auto na kome sam se izucila voznji i manevrisanju bila je katrica, reno 4, sa menjacem kisobran, koliko sam uzivala vozeci ga! Pa to je san snova, sve mi je zao sto se ne pravi nov, malo moderniji. Nadam se da lepo sluzi i da since i ja ne cekamo tatu za neke malo dalje destinacije, bice valjda sve ok, ja i volim male aute.




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 8:52:38)

Malisi se prispavalo, odoh malo i ja sa njim, amda T nesto bojkotuje dorucak nece mi dati da zaspem [sm=smiley6.gif]




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 8:57:55)

Voci [sm=smiley31.gif] Bas pisala u drugoj temi, i ja volim male automobile. Znam kako ti je. Uzivacete D i ti. I na duze i na krace relacije znaci kad znas da ne moras da cekas na muza ili nekog.




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:01:59)

Sanjalice, kako deca?
Voci, super ce te sluziti autic, sigurno.




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:05:51)

Ivana, dobro su. Pu, pu. Do pre par dana smo bolovali. Danas G nece u vrtic, mm ne moze da ga vodi, kakvo ce to ludilo da bude u kuci...
Kako su tvoja mala maca i sinak?




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:27:19)

Ti nisi mogla da ga odvedes?
Moji su dobro zsto kazes pu, pu [sm=smiley36.gif]
Sin zeza sa skolom, maca hoce sve, a ne može nista :)




Sandricak -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:40:02)

Jutro od mene... Juce ne stigoh pisati isla sa Markom da tražimo kućicu poklon sutra mu rođendan a uveče vodila mm u bioskop da ga iznenadim, pa na kraju ja bih iznenađena... Ide na teren u nedelju vece na 12dana... Dobio čovek unapređenje i mora odmah na obuku. Da me ne shvatite pogrešno radujem se i srećna sam zbog njega, ali terene ne znam kako ću izgurati.... Jos ide i slava 19og, dvoje male dece pomoći nikakve. Ufffff...




Animsaj9 -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:43:18)

Sandricak bas te je iznenadio, ali proce i to, nemoj da se nerviras..
Jel imate puno gostiju za slavu? Jel imas nekog da ti pomogne ?




Khaleesi -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:43:55)

Voci obe kaslju... celu noc se budile sline haos .... placu na smenu[sm=smiley19.gif]




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:48:50)

Khaleesi, bas se muče..
Sandricak, gledaj sa pozitivne strane, dobio je unapređenje i to ce vam sigurno znaciti. A uspeces ti sve sama, sigurna sam :) Ako ti je za utehu, moj muz u decembru ide na teren od tri nedelje.




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 9:59:19)

Ivana, ne mogu sama. Nije nam vrtic blizu, a nema ni direktan bus, nego moram da presedam. A da bih ga odvela morala bih i Iliju da povedem. Ne mogu ni da zamislim kako bi to izgledalo.
Sadricak, preguraces. Proci ce i to.




mali_mis -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 10:02:21)

Jutro [sm=kava.gif]




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 10:03:04)

Sanjalice, bas nezgodno sto vam je vrtic tako daleko [sm=smiley13.gif]
Mi smo devet meseci putovali oko 45 min u jednom pravcu i tri busa menjali do vrtica. Ne bih mogla ni da zamislim da sam imala jos jedno dete sta bih radila.




emicaa -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 10:30:46)

Jutro i od mene,uspavala Davida pa da spremim rucak.




Ana RR -> RE: DecembaRRska groznica! (2.12.2016 10:45:27)

Jutro devojke [sm=smiley1.gif]

Mi smo imali burnu noć, od pola 4 sam na nogama. Mareta boli stomak i povraća, imao je i jednu retku stolicu. Sav mi je požuteo u licu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>